Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam ciekawe pytanie. Bo już chyba w tym temacie pisałem o tym wcześniej.

Czy TVP ma 4 mecze (24 i 25 kwietnia oraz rewanże 1 i 2 maja) 1/2 finału LM ?

Bo liczyliśmy wcześniej, że skoro ma 13 meczów, to z 1/2 LM pokaże tylko 2 mecze (jeden I mecz i rewanż). I wszystko byłoby OK, jednak w skrótach LM TVP powiedziała, że oba spotkania 24 i 25.04 będą w TVP.

 

Więc jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, gdybym był niekulturalny, powiedziałbym, że [beep]ysz bzdury albo zazdrość cię zjada żywcem. :lol::P

Czego niby mam zazdrościć? LM, która jest w TVP? Dla mnie liczą się przede wszystkim prawa jakie kanał sportowy posiada. Dla snobów takich jak Ty ważne jest, że można się pochwalić że ma się HDTV, choćby nadawany był obraz kontrolny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli jednak zazdrość zżera. Ok. Tylko to chciałem wiedzieć.

:roll:

 

P.S. Strasznie dużo tej Ligi Mistrzów na TVP i w jakiej super jakości. Zwłaszcza na C+ :lol::lol::lol:

Tu nie chodzi tylko o lige mistrzów, czy HDTV. Liczy się zawartość kanału, a jak narazie, to nSport jest daleko w tyle za C+, PS i Eurosportem. Co najwyżej może konkurować ze SportKlubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o HDTV to chyba jest Canal + Sport HD :roll: Więc ta "przewaga" n jest jakby mniejsza :D A co do rzekomej palącej zazdrości @Pawopa to może on ją ugasić za jedyne 26 zł miesięcznie :wink: Chyba niewiele, co? 8)

Aj nic nie napisałem o "przewadze" nSportu. Canal+SportHD? Polecam forum Canal+ i fora o HDTV gdzie można poczytac co nieco o transmisjach w HD na C+HD.

Mam dostęp do nSportu, Polsatu Sport i Eurosportu i nie widzę nic na Polsacie ciekawego. To jest aktualnie najgorszy kanał sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest aktualnie najgorszy kanał sportowy.

Akurat taki zaczął się robić - daje to dużo do myślenia. Żużel, sprawa do końca niejasna. Jak on wyskoczy, wszystko będzie jasne - przynajmniej dla mnie. I tak trzeba będzie przeczekać lato - chyba, że wielkie promocje będą wszędzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym bądź razie jest to duzy krok na przód.Bo która polska stacja pokazywała wcześniej wszystkie mecze pucharowe na żywo jednocześnie?

 

Canal + Sport przeprowadził jako pierwszy w Polsce transmisje na żywo z 8 meczy naszej Ekstraklasy już dwa lata temu. Na dwóch kanałach po meczu z komentarzem a na trzecim kanale podgląd z pozostałych 6 meczy tzw. szachownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy Nsport czy PS jest lepsze to rzeczywiście trudno rozstrzygnąć, ale na pewno oferta sportowa N jest lepsza od CP :)

 

Oba kanały mają swoje wady i zalety.

Jednak szczerze trzeba przyznać - od PS który jest dużo dłużej na rynku możnaby się czegoś lepszego spodziewać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...