Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu akurat mecz Nice - Rennes. Allianz Rivera w Nicei będzie otwarta dopiero w wrześniu, a teraz jeszcze Nice będzie grać na starym poniszczonym Stade du Ray. Z tej godziny lepsze byłyby Derby de la Garonne czyli Toulouse - Bordeaux, a w ogóle w sobotę o 17:00 jest też mecz OM - ETG, a w niedzielę o 14:00 (Enea Ekstraliga o 16:00, więc na początku studio można byłoby sobie darować) Monaco - Montpellier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Transmisje w nSport będą tylko wtedy kiedy nie będzie miejsca na kanałach C+, to taki PSN w wykonaniu Canal+.

Nie wiadomo. Najciekawsze mecze LM mogą być na nSport bo to ITI kupił prawa a nie C+Cyfrowy. Więc dlaczego ITI by miała to na co wydała pieniądze oddać C+? Skoro ITI wydało pieniądze to może chcieć te najciekawsze pokazywać na swoim kanale a ochłapy dać C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tyle, że nPremium należał do ITI a C+ nie. Poza tym co jest nr 1 to jest jednak kontrowersyjne bo np. TVP ma pokazywac mecz nr 1 a dla mnie połowa pokazanych przez nich meczy nie była nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nPremium należał do ITI a C+ nie. Poza tym co jest nr 1 to jest jednak kontrowersyjne bo np. TVP ma pokazywac mecz nr 1 a dla mnie połowa pokazanych przez nich meczy nie była nr 1.

Czy Ty nie rozumiesz, że Jest już jedna platforma? Nie ma moje, twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz najważniejszy czyli o nr.1 będzie w Canal+, a mecz drugiej ważności w nSport, teraz Canal+ już się zajmuje kanałem nSport i to oni decydują co tam będzie pokazane.

tak jak było z nPremium że lepsze mecze były tam, tak samo bedzie tu że C+ bedzie miał lepszy.

Canal+ teraz zajmują się w wiekszości ludzie z N, łącznie z emisją itd.. widzę, że niektórzy nadal żyją w swoim świecie fantasy sprzed fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Legia zapewniła sobie awans do fazy grupowej LE. Jako, że polski klub o LM nie ma co marzyć to ciekawe czy mecze Legii będą pokazywać w otwartym kanale w grupie LE. Może TVP kupi sublicencję skoro gra polski klub. A może TVN pokaże w którymś w naziemnych. W końcu 2 lata temu chcieli od Polsatu transmisji w otwartym kanale to moze od siebie też będą chcieli. A ciekawe jak Lech awansuje do grupy bo ma szanse ze względu na ranking to z ogórkami będa grali, może 1 mecz w TVP a 2 w którymś z kanałów TVN. W końcu się domagali otwartej transmisji 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej racji mają pokazywać Legie w kanałach otwartych?

A Polsat mecz Lecha czy Sląska pokazuje chociażby w Polsat Sport News?

Chcesz oglądać to kup dekoder - nie po to tylu ludzi płaci abonament żeby inni mogli za darmo na TVN Turbo obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...