Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza transmisja bokserska w nSport wypadła blado. Nudne studio w którym Grzegorz Kalinowski wyglądał jak naćpany i nie miał wiele na temat boksu do powiedzenia. Tomasz Karolak spóźniony był łaskaw się do studia zjawić a to, że kiedyś miał rękawice na rękach nie oznacza, że jest ekspertem. Agnieszka Rylik ratowała swoją wiedzą i pięknym wyglądem całą tę szopkę. Diablo zagadywał Edwarda Durdę a nie jest mistrzem mowy polskiej. Jego "O Jezu!" dobijało mnie za każdym razem gdy to mówił. To, że Edward Durda dał się zagadywać oznacza, że dużo do powiedzenia na temat walk nie miał. Jak już się rozgadywał to zawsze jak chciałem podsłuchać co się dzieje w narożniku. Nikt nie tłumaczył rozmów w ringu - nie znali niemieckiego. Bardzo dużo wpadek realizacyjnych: nie taka grafika, nie słychać reportera, nagrane rozmowy przez pierwsze 5 sekund było słychać tylko w lewym kanale. Oby to były złe dobrego początki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak kogoś denerwują powtórki LM to niech przerzuci się na SportKlub (piłka nożna praktycznie przez całą zimę na żywo) lub przejdzie do Cyfry+ (oczywiście dla Canal+ Sport). Ale najlepszym wyjściem jest nie oglądanie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niestety w Inea mam Nsport i musze powiedzieć że kanał do niczego, ile razy mam oglądać mecz Arsenal-Partizan

A czego spodziewałeś się po kanale informacyjnym? Że każdego dnia będzie po 5 transmisji live?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma serwisów? Racja, bywają w nich błędy. W OSI też jest jednak niezła parodia, np. raz prowadzący Hyde Park nie wiedział że w piłkarskiej LM w grupie gra się 6 meczów...

A co do publicystyki i reportaży - nie są takie złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nSport ledwo co zipi. Nawet scenografia jest w stanie agonalnym. Na zbliżeniach widać podrapanie, dziury w scenografii i inne liczne poobrywania. Ten kanał to śmieć nie warty uwagi. Ciągłe powtórki meczów LM, Mój sport, moje życie czy Stawka większa niż mecz. A do kanału informacyjnego też mu wiele brakuje.

Jak się pisze, że w nSport nie ma transmisji na żywo to słyszy się głosy, że to kanał informacyjny. Gdy się pisze, że jak na kanał informacyjny to trochę mało jest tych informacji to znów można przeczytać, że to kanał publicystyczny. I tak w koło Macieju.

Z góry zaznaczam, że nie oglądam tego kanału tylko od czasu do czasu zerkam czy coś zmieniło się na lepsze, ale jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Lata świetności nSportu przypadają na rok 2007 i 2008. NHL, NFL, LM i PUEFA, mnóstwo ciekawych magazynów i wszystkie serwisy ze studia. Teraz - tak jak pisze @eMTi o obdartej scenografii - taka sama sytuacja jest z kanałem. To zwykły obdartus, biedak i żul z ulicy, który przepił wszystko co miał - jedynie został mu złoty łańcuszek, który kupił sobie za pierwsze zarobione pieniądze. I tym łańcuszkiem w nSporcie jest Liga Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nie wina Nsportu" :lol2: tekst tematu chyba ...

Ja napisałem to w znaczeniu, że to nie ich wina, że OSI ma więcej praw. Nie przemyślałem do końca tej wypowiedzi, gdyż przecież mogli im coś podkupić. Przepraszam wszystkich którzy wypluli coś na monitor po przeczytaniu tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...