Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy tak narzekali na ten nSport a się okazuje ze na starcie mają naprawdę dobra ofertę. Chciałbym przypomnieć ze PS na początku też nie miał fantastycznej ofert a wszyscy go tak wychwalali. Mieli na początku LM bundeslige Puchar włoch to z piłki Suprolige z kosza LM i lige włoską z siatki i tenis ATP i to włąściwie na tyle. w N jest LM Curlig cup PP retr. Bundesligii i PU od ćwierćfinałów, takze NHL lige włoską w siatkówce kobiet Tour de suisse i wiele magazynów ja przynajmniej ten kanał jak na początek chwale myśle ze bedzie jeszcze lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu sie nie zgodze.Jak dla mnie CP jest programowo najwiekszym dnem na rynku,a jesli chodzi o sport i filmy to szczegolnie.Transmisje sportow halowych i drugich lig pilkarskich to zadna rewelacja,a kierownie sie tylko tym,gdzie mozna zobaczyc Polakow to jest komedia,przypominajaca dzialania Lukaszenki.Wg nich dobre(bo tanie!)jest tylko to co swoje(polskie i z Polakami,oprocz OE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu sie nie zgodze.Jak dla mnie CP jest programowo najwiekszym dnem na rynku,a jesli chodzi o sport i filmy to szczegolnie.Transmisje sportow halowych i drugich lig pilkarskich to zadna rewelacja,a kierownie sie tylko tym,gdzie mozna zobaczyc Polakow to jest komedia,przypominajaca dzialania Lukaszenki.Wg nich dobre(bo tanie!)jest tylko to co swoje(polskie i z Polakami,oprocz OE).

 

Ty może nie lubisz dyscyplin halowych, ale to co zrobili siatkarze a teraz ropią szczypiorniści jest świetne. Pokazywanie tych mistrzostw to napewno nie jest dno. N-ka ma 8 kanałów i to jest jej duży plus, ale sam nsport jest o wiele gorszy od Polsatu Sport. Ma Ligę Mistrzów jedynie, co jest godne polecenia. Bundesliga to tylko retransmisje, więc tak samo można powiedzieć , że polsat sport ma retransmisje Premiership. Przecież pokazuje mecze Manchesteru, Chelsea, Arsenalu i Liverpoolu. Tak więc do C+ Sport nie może się równać, ale do nsportu jak najbardziej i to zdecydowanie go wyprzedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy ma ktoś jakis pomysł jak spowodować u kierownictwa programu NSPORT zakaz puszczania tego paska informacyjnego w czasie transmisji w życiu mnie nic tak bardzo nie rozpraszało ja te głupi pasek.

 

Abonenci N-ki na ich Forum też o to proszą i to chyba już od poczatku istnienia N-ki i N Sport,ale póki co nikt nie zareagował na te prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty może nie lubisz dyscyplin halowych, ale to co zrobili siatkarze a teraz ropią szczypiorniści jest świetne. Pokazywanie tych mistrzostw to napewno nie jest dno. N-ka ma 8 kanałów i to jest jej duży plus, ale sam nsport jest o wiele gorszy od Polsatu Sport. Ma Ligę Mistrzów jedynie, co jest godne polecenia. Bundesliga to tylko retransmisje, więc tak samo można powiedzieć , że polsat sport ma retransmisje Premiership. Przecież pokazuje mecze Manchesteru, Chelsea, Arsenalu i Liverpoolu. Tak więc do C+ Sport nie może się równać, ale do nsportu jak najbardziej i to zdecydowanie go wyprzedza.

 

Fakt,nie lubie sportow halowych,ale MS,czy ME to inna bajka.Mi chodzilo o rozgrywki ligowe...Bundesliga w N-ce jest live na sportclubie.Retransmisje raczej nikogo nie pociagaja,no chybaze jest sie akurat fanatykiem danego zespolu,albo wiadomo,ze dany mecz byl super widowiskiem.Sportu CP i N-ki nawet nie probuje porownywac do Cyfry,gdyz to nie ma sensu.Wg mnie sport w N-ce jest lepszy niz w CP,ale jest go mniej(mowa o ligach),wiec dla niektorych ten obraz sie zaciera.Mnie nie interesuja ligi pokroju szkockiej,czy portugalskiej,ani takze NHL,NFL,wiec staram sie w miare obiektywnie podejsc do tematu,zwlaszcza,ze sam mam Cyfre,a N-ke juz tylko "z doskoku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport: Liga Portugalska, Liga Holenderska, Liga Włoska,Liga grecka, Puchar Włoch, Puchar Francji, MŚ Piłka ręczna,Polska Liga koszykówki, Siatkarska Liga mistrzów, Liga szkocka,Slalom Gigant, żużel, Arsenal TV, Chelsea TV,Barca Tv, Manchester TV, Boks jak o czymś zapomniałem to prosze dopisać

 

C+ SPORT I N sport to śmiech w porownaniu z różnorodnością w sportcie z Polsat Sport niewątpliwie n sport wypada najsłabiej. Liga mistrzów i tak leci w środy na TVP 1 więc aż taki atut n to nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wiekszosci nie o roznorodnosc chodzi,ale o jakosc tych wydarzen,ich czestotliwosc(dla mnie imprezy mistrzowskie sie nie wliczaja do oferty,bo sa raz na rok,albo rzadziej i tez mozna znalezc na kanalach fta)i czy sa na zywo.Liga wloska w CP jest ochlapem,inne nie zasluguja nawet na wspomnienie,a kanaly klubowe to glupota.Ja nie ogladam meczow nawet z pol godzinnym poslizgiem,one nie maja dla mnie zadnej wartosci.Tak wiec sport oceniam w kolejnosci: Cyfra+,N ,CP.Dla mnie liczy niemal tylko pilka nozna,a daleko dalej lekkaatletyka,kilka dyscyplin zimowych i moze wspomniany wyzej boks,ktory tez gosci na wszystkich platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wiekszosci nie o roznorodnosc chodzi,ale o jakosc tych wydarzen,ich czestotliwosc(dla mnie imprezy mistrzowskie sie nie wliczaja do oferty,bo sa raz na rok,albo rzadziej i tez mozna znalezc na kanalach fta)i czy sa na zywo.Liga wloska w CP jest ochlapem,inne nie zasluguja nawet na wspomnienie,a kanaly klubowe to glupota.Ja nie ogladam meczow nawet z pol godzinnym poslizgiem,one nie maja dla mnie zadnej wartosci.Tak wiec sport oceniam w kolejnosci: Cyfra+,N ,CP.Dla mnie liczy niemal tylko pilka nozna,a daleko dalej lekkaatletyka,kilka dyscyplin zimowych i moze wspomniany wyzej boks,ktory tez gosci na wszystkich platformach.

 

No bo masz bardzo małe wymagania i dlatego Ci nie zależy ja mam CP i n i moge porównać która oferta sportowa jest lepsza. C+ nie chce bo za tą kase nie jest warta ale Premiership bym pooglądał. Jeśli kokoś interesuje ogólnie sport to CP jest najlepszy jeśli chodzi o piłkę nożną to najlepczy jest C+. Takie jest moje zdanie.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ke mialem ponad miesiac i ja uplynnilem w rodzinie...CP nie mam i miec nie chce,ale wiem co tam jest,bo mam dostep do tej oferty u innych w rodzinie i z kablowki.Nie sadze ze mam male wymagania,wrecz przeciwnie,chce to miec na najwyzszym poziomie i mam.Oprocz lepszych lig,jest tez koszykowka na najwyzszym poziomie,mitingi Golden Lague,boks tez jest,a cala reszta np na eurosporcie,dsf itd itp.Place za to 79 zl przez caly rok,wiec wielkiej roznicy cenowej nie widze,a na dokladke mam filmy w c+ i hbo zawarte w tej cenie.Kiedys jak przeplacalem za Cyfre psioczylem na Cyfre najbardziej na tym forum,ale teraz jak place normalnie to i oceniam ich normalnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM to święto piłkarskie. I koniec kropka. Porównywanie LM to ligi szkockiej, czy portugalskiej jest śmieszne.

I tak najlepszą ofertę ma C+ (tu nie ma wątpliwości).

 

Poza tym uściślijcie co porównujecie:

1. Nsport i Polsat Sport

czy

2. Nka i CP (oferty sportowe)

 

Mimo tego w obu przypadkach Nka wygrywa. Dlaczego ? Mają może mniej praw, ale mają lepsze.

Puchary Europejskie są dla mnie najważniejsze i są czynnikiem dla których myślę o Nce. LM i UEFA to coś co mogę oglądać zawsze i wszędzie.

Do tego Bundesliga, NHL i wiele wiele innych.

 

A w CP jedyne co jest dobre moim zdaniem to siatkówka. Dla niektórych jeszcze F1 (dla mnie to nudny sport) jest czymś wartościowym.

 

 

A mówienie, że LM leci na TVP... Ja jestem np. wkurzony do maxa, że nie mam dwóch meczów z kolejki do oglądania.

To tak jakbym połowę meczów MŚ oglądał :? Albo jeden półfinał (co widzów TVP czeka). Może niech jeszcze jedną połowę finału pokażą...

 

Co innego, gdyby TVP miała prawa do transmisji 1 meczu w kolejce OE. To rzeczywiście wtedy jest (byłaby) mała różnica między OE z TVP a Canal+.

Ale nie LM, czy MŚ, czy tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS a nSport - bez wątpienia wygrywa PS i chyba nikt obiektywny nie może stwierdzić inaczej.

 

Oferty sportowe N a CP - Tu już kwestia dyskusyjna ofety są porównywalne, zależy co kto lubi. Z jednej strony NHL i Bundesliga, z drugiej strony Polski sport i imprezy rangi mistrzowskiej. Bardziej do mnie przemawia oferta CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że PS i nsport wygrywa PS, a porównując obie platformy to dla mnie trochę lepiej jest w n-ce ale to ze względu na ilość kanałów sportowych, których CP ma mniej. Mój post jakiś czas temu dotyczył porównania właśnie PS i nsport, a nie ogólnie oferty sportowej platform (takie wyjaśnienie dla wszystkich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porownywalem od poczatku platformy.Porownywanie jednego kanalu nie ma wiekszego sensu,zwlaszcza ze nie majac N-ki nie masz dostepu do n sport,a polsaty sport sa dostepne w kablowkach,gdzie wielu ma dostep,wiec i z tego powodu nie byloby to obiektywne,gdyz ludzie nie majac dostepu nie znaja ofert.Owszem wiedza jakie sa tam prawa,ale czesto nie wiedza w jaki sposob sa one wykorzystywane(czestotliwosc transmisji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...