Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Bez transmisji TV z Grodziska! Live u nas

 

Posiadająca prawa do transmisji z meczów Pucharu Polski "telewizja n" nie przewidziała pokazania dzisiejszego meczu Dyskobolii z Wisłą Kraków. Jest to spotkanie wysokiej, bo już półfinałowej rangi. W obliczu remisu jakim zakończył się pierwszy mecz w Krakowie, wszystko może się zdarzyć.

 

Niestety obejrzenie tego meczu nie będzie dane kibicom, którzy na własną rękę nie udadzą się do Grodziska.

 

Przed kolejnym sezonem rozgrywek odpowiednie osoby powinny zastanowić się w czyim interesie leży obniżanie i tak już niskiego prestiżu krajowego trofeum. Zaś platforma n przemyśleć, czy tak nieprofesjonalnym postępowaniem zdoła poszerzyć grono swych odbiorców.

 

Nasz serwis postara się przeprowadzić bezpośrednią relację z meczu. Już teraz zapraszamy.

 

Brawo nSport :brawo: Oby tak dalej. Nie pokazujcie spotkania półfinałowego Pucharu Polski :D Po co ? :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych półfinałowych meczach powinni już w ogóle tego nie transmitować, jak kluby chcą kasy z rekalm/transmisji to niech chociaż pograją 10 minut, na poziomie zbliżonym chociaż do piłki podwórkowej, bo tego co obecnie prezentują nie da się oglądać nawet przez 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

perełki z dzisiejszej transmisji Pucharu Polski: zawodnik zablokował światło bramki; zawodnik połyka przestrzeń, to tylko dwa, tak naprawdę to cały komentarz to jedno wielkie buhahaha; kto ich tego uczył; nie mam n-ki wiec słyszałem ich pierwszy raz, z takim komentarzem to najlepiej dźwięk wyłączyć; ten Jagoda to nadawał jak jaki nawiedzony ideolog partyjny; no ale przynajmniej było zabawnie, najważniejsze że mecz sie skończył i komentarz też, bo i jedno i drugie na jednakowym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam n-ki ale meczyk Wisła-Legia widziałem na TVN-ie. Realizacja beznadziejna nie wspominając o komentatorach którzy nie wiedzieli za bardzo co powiedzieć. Dżwięk wyłączyłem bo mnie :oops: W ciągu całej drugiej połowy i dogrywki dowiedziałem się że piłkarze odddychają rękawami. Ulubiona wypowiedz komentatorów z nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mają zrobić? Przecież nie zatrudnią innych komentatatorów, bo pewnie nikt nie chce przyjść, albo musieli, by zwolnić któregoś z obecnych komentatorów a ich raczej nie zwolnią, więc nie ma szans na lepszy komentarz chyba, że panowie komentatorzy pójdą na praktyki do C+Sport lub do PS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...