Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

jon_ka masz całkowitą rację w tym co napisałeś, ITI stworzyło dobrą ofertę ale nie chciało jej rozwijać, zarówno w TNK SD jak i TNK HD praktycznie nie wprowadzono żadnych zmian poza niekorzystną zmianą cennika i warunków świadczenia usługi w TnK SD.

 

Jednak w Polsce całkowite olewanie klienta nie sprawa że oferta nie będzie miała brania. Skompromitowany oferent może wyjść z jakąś nachalną reklamą i wiele osób poleci jak muchy do miodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi pracujących w iti. Zrobili promocję w tnk hd, dodając Polsat do końca sierpnia, i myślą że we wrześniu ludzie przejdą do n na kartę.

Tylko po co mają przechodzić?

Poczytaj wątek o bojkocie TnK. Tam całe rzesze chcą umierać za Polsat. Domagali się tego Polsatu już od dawna.

Jeśli ich deklaracje były szczere, to właśnie oni przejadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałbym ludzi z tnk sd którzy mogliby przejść do n na kartę, ale dla nich promocji nie zrobiono.

Natomiast jeżeli ktoś z tnk hd przejdzie tylko dla tego by oglądać Polsat z satelity, to chyba tylko skończony ( za przeproszeniem) [beep].

Przecież w chwili obecnej w tnk hd część ludzi może za darmo oglądać Polsat z dvb-t, a w niedalekiej przyszłości dostęp będzie w prawie całej Polsce. Więc jaki sens jest przechodzenia z tnk hd do n na kartę? Przecież Polsat będą mieli za darmo, a jak przejdą to stracą możliwość oglądania programów bez doładowania przez 12 miesięcy. Myślę że chyba każdy zdrowo myślący człowiek zostanie w tnk hd do 2016 jak już w tym siedzi, i nie da się ponownie wyrolować przez iti.

Natomiast "pseudo-specjaliści" z iti robiąc promocję w tnk hd pomylili chyba adresy. Bardziej powinno im zależeć na tych z tnk sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wątek o bojkocie TnK. Tam całe rzesze chcą umierać za Polsat. Domagali się tego Polsatu już od dawna.

Jeśli ich deklaracje były szczere, to właśnie oni przejadą.

 

Po pierwsze nikt nie chciał umierać, tym bardziej za Polsat w wersji SD.

Po drugie miał sie znaleźć w ofercie bez dodatkowych warunków.

Po trzecie tylko [beep] odda 11 miesięcy darmowego oglądania TVN HD i religia.tv (bo reszta jest w DVB-T) w zamian za zwykły Polsat, który również jest w DVB-T.

 

Akurat tak się składa, że odbieram pełną paczkę DVB-T. Tym co jeszcze nie mają radzę poczekać. Nie dajcie się szantażowi cyfrowego Domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Po trzecie tylko [beep] odda 11 miesięcy darmowego oglądania TVN HD i religia.tv (bo reszta jest w DVB-T) w zamian za zwykły Polsat, który również jest w DVB-T.

 

A cóż to za rewelacyjne kanały ten TVN HD, który i tak jest w DVB-T (co prawda w SD ale jest) i Religia TV, że jak piszesz "tylko [beep] odda 11 miesięcy darmowego oglądania"? Dla mnie pomiędzy TNK HD a n na kartę na chwilę obecną nie ma żadnej istotnej różnicy a bronienie się przed przejściem jest niepoważne bo z dwojga złego wolał bym ofertę, która ma większe szanse na rozwój a nie wymierającego dinozaura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wolisz oglądać darmowe programy przez miesiąc zamiast rok, i dodatkowo jesteś pewien że n na kartę będzie rozwijana to przechodź - nikt ci tego nie broni.

 

Jeżeli natomiast wierzysz że n na kartę będzie rozwijana, to radzę przyjrzeć się ich ofercie. Mają dostęp do większości programów Polsatu - ale jakoś nie chciało się im ich umieścić w n na katę ( nie wspominając już o TV6 - która też jest w n).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Skoro wolisz oglądać darmowe programy przez miesiąc zamiast rok(...)

Gdyby w grę wchodził np. HBO to by "mi" mogło zależeć ale Religia.Tv - no bez przesady.

 

(...) i dodatkowo jesteś pewien że n na kartę będzie rozwijana to przechodź - nikt ci tego nie broni.

Nikt nie jest pewien ale na pewno jest na to większa szansa niż w przypadku TVN HD a przechodzić nie będę bo nawet nie mam TNK HD - wyrażam tylko swoją opinię.

 

Mają dostęp do większości programów Polsatu - ale jakoś nie chciało się im ich umieścić w n na katę ( nie wspominając już o TV6 - która też jest w n).

Skąd wiesz, że tak już będzie zawsze? Zresztą nigdy tego nikomu nie obiecywali więc w czym problem?

 

Uważam, że to posunięcie może być pierwszym krokiem do urozmaicenia oferty pre-paid od N. Na razie to może być okres przejściowy ale nie wiadomo co będzie dalej. Użytkownicy TNK HD nie powinni być rozczarowani bo nic nie tracą a otwierają się przed nimi nowe możliwości. Jeśli ktoś po pojawieniu się tej oferty zaczął narzekać niech poda swoje argumenty dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze komentarze i bojkot i wieszanie psow na ITI z rozbawieniem i zadziwieniem. (Nie jestem abonentem TNK ani nie pracuje w salonie/sklepie oferujacym TNK (ani oczywiscie nie mam nic wspolengo z ITI)

Swoj komentarz zaistnialej sytuacji zaczne od faktow!:

1. TNK zarowno SD jak i HD sa produktami "na polke sklepowa". znaczy to ni mniej ni wiecej iz jest to zalozmy paczka Chipsow na polce sklepowej kosztujaca tyle i tyle. Nikt na tej paczce nie napisal iz w przyszlosci producent dostarczy do nich sos majonezowy a jeszcze pozniej ketchup. Paczka jaka jest kazdy widzi i kosztuje ni mniej ni wiecej. jezeli ktos uwaza ten produkt za godny to go kupuje i ma paczke chipsow jezeli nie to jej nie kupuje. Nikt w TNK nigdy nie mowil iz oferta bedzie rozwijana!!!!

2. W Polsce mamy dzieki Bogu wolny rynek (mniej lub wiecej) a co za tym idzie i konkurencje ktora ma taka badz inna oferte. Kadzej z konkurencyjnych platform zalezy na klientach i na uszcupleniu abonentow konkurencji wiec nikt mnie nie przekona ze conajmniej czesc tych pieniaczy i wieszajacych psy na TNK nie jest np. z Cyfrowego Polsatu lub punktow sprzedających tę ofertę. Jest to tzw Czarny PR i nic wiecej. Zal mi tylko tych ktorzy daja sie im prowadzic.

3. Zawisc i zazdrosc panujaca w naszym spoleczenstwi nadal niestety rzadzi i zbiera zniwo. To ze N'ka podpisal umowe z Polsatem na redystrybucje ich kanalow wcale nie znaczy iz chca/moga dodac te kanaly do TNK, a tu czytam komentarze ze skoro Ci z N maja to dlaczego ja mam nie miec - odpowied jest prosta bo kupowales produkt bez! Ja szczerze namawiam niezadowolonych do zmiany operatora, na tym wlasnie polega wolny rynek!

 

Moj komentarz:

Bojkot i "umieranie za polsat w TNK HD jest bez sensu gdyz: od 1 Sierpnia 70% pow naszego kraju bedzie odbieralo sygnal MUX 2 w DVB-T. Wiekszosc odbiorcow TNK HD (za wyjatkiem tych z modulem) ma tuner przystosowany do odbioru DVB-T wiec tak czy siak beda mielio dostep do Polsatu SD (tak jak w obecnej promocji) wiec dlaczego N'ka ma placic lub stawiac sie w gorszej pozycji przetargowej pobierajac POLSAT z satelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

1. TNK zarowno SD jak i HD sa produktami "na polke sklepowa". znaczy to ni mniej ni wiecej iz jest to zalozmy paczka Chipsow na polce sklepowej kosztujaca tyle i tyle. Nikt na tej paczce nie napisal iz w przyszlosci producent dostarczy do nich sos majonezowy a jeszcze pozniej ketchup. Paczka jaka jest kazdy widzi i kosztuje ni mniej ni wiecej. jezeli ktos uwaza ten produkt za godny to go kupuje i ma paczke chipsow jezeli nie to jej nie kupuje.

Stosując podobna analogię nikt nie sprzedaję paczki Chipsów pod warunkiem kupna samochodu dostawczego. Aby skorzystać z TNK HD trzeba kupić Ich dekoder.

 

Nikt w TNK nigdy nie mowil iz oferta bedzie rozwijana!!!

Owszem. Nie zapominaj, że oferta został zubożona a cena identyczna.Stad oczekiwania na dodanie kilku kanałów.

 

3. ... Ci z N maja to dlaczego ja mam nie miec - odpowied jest prosta bo kupowales produkt bez!

Teraz dodano kanał Polsatu, więc jednak można było.

 

...od 1 Sierpnia 70% pow naszego kraju bedzie odbieralo sygnal MUX 2 w DVB-T.

NTC nigdy nie pokryje 100% kraju, miej to na uwadze.

 

Uwaga moja.

Ktoś kto wydał kilkaset złotych na dedykowany sprzęt ma prawo oczekiwać od firmy poważnego traktowania i informacji o przyszłości danej usługi.

Niestety Cyfrowy Dom postępuje zgoła inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komentarzach wszyscy zapominają, że oferta TNK i TNK HD są idealne dla odbiorców mieszkających za granicą, nie trzeba prosić cioci/babci, żeby podpisywali umowę. Nie ma statystyk, ale marketingowcy powinni wiedzieć, ilu z klientów doładowujących regularnie mieszka poza zasięgiem DVB-T teraz i w przyszłości. W grę wchodzą dziesiątki tysięcy, być może 30-40% klientów. Ja sam mam TNK SD za granicą i gdyby była porównywalna oferta z Polsatem, to natychmiast bym zmienił. Nie nazywajcie nas idiotami, bo każdy ma inny powód, dla którego wybrał taki, a nie inny produkt i każdy ma określone potrzeby w które marketingowcy starają się trafić. Zmiana oferty ewidentnie wiąże się z wyłącznością N-ki na Polsat. Jeszcze tylko trzeba zmienić TNK SD na N na karte SD i już wszyscy happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazywajcie nas idiotami, bo każdy ma inny powód, dla którego wybrał taki, a nie inny produkt ...

Zauważ, że idiotami nazywają tych którzy nabyli TnK.

Ja nabyłem TnK, a także i TnK HD i jestem z tej oferty zadowolony. Jest szyta na miarę akurat dla mnie. Zostałem nazwany idiotą…

Postawmy pytanie - jak nazwać tego, który nabył TnK i teraz jęczy, że to nie to, że oferta nie taka, że Polsatu brak, że dedykowany tuner itd. Itd.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie tylko [beep] odda 11 miesięcy darmowego oglądania TVN HD i religia.tv (bo reszta jest w DVB-T) w zamian za zwykły Polsat, który również jest w DVB-T.

 

A cóż to za rewelacyjne kanały ten TVN HD.....

 

Tu się akurat zgadzam. TVN i Polsat to ta sama nędza. Ale raz na kwartał coś tam jednak obejrzę i wolałbym by przynajmniej jakość obrazu była na poziomie. Chociaż polsat z powodu transmisji sportowych oglądam częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu ADB2850ST wyraźnie widnieje logo już "nowej" odsłony TV na kartę HD, czyli może dotychczasowa TnK-HD zacznie być nowością grupy ITI.

A co do Polsatu, oprócz jawnej kpiny jaką urządza z nabywców sprzętu pre-paid firma ITI nie ma o co kopi kruszyć z powodu programu Polsat. W Polsce robi się jakiś dziwny szum wokół TV, która nadawana jest również z nadajnika naziemnego, robiąc z tego co najmniej towar luksusowy. Myślę że w ITI idioci nie pracują i dokładnie o taką reakcję użytkowników chodzi, wnioski dla ludzi inteligentnych są oczywiste, raczej ITI w kolano sobie by nie strzelało.

Pozdrawiam.

Aha za darmo mamy ładną pogodę, zapraszam do skorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam całą dyskusję nt.POLSATu,bo sam jestem zainteresowany tematem.Po pierwsze-nie poczuwam się do bycia idiotą, mnie zalezy na tym , zeby POLSAT był dostępny w TnK HD z 2 powodów: nie mam zamiaru wydawać kasy na następną antenę do odbioru dvbt,a po 2ie nawet bardziej istotne to możliwość nagrywania na dysk zaprogramowanych programów. I TO jest zasadnicza różnica/potrzeba posiadania POLSATu w TnK. Co do zmniejszenia okresu pomiędzy doładowaniami to NIE robi mi to ŻADNEJ różnicy, bo kupiłem TnK HD po to,żeby oglądać pewne programy,a nie po to,żeby mieć tylko TVP1/2 itp. I tak doładowuję co miesiąc.

Dzwoniłem do BOA Nki z zapytaniem o migrację do NnaKartę;oczywiscie żadnej informacji nie otrzymałem,a lokalny dealer Nki zapewniał mnie dzisaj,że POLSAT to tylko chwilowo w TnK HD/NnaKartę i obie oferty to to samo[ :brawo: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem użytkownicy TNK HD powinni być "przeniesieni" do nowej oferty N na kartę a TNK HD powinni zlikwidować. Dobrze, że sprzedałem dekoder ADB-2850ST. Szkoda, że nie zrobiono jak w cyfrowym Polsacie, że w pre-paid są takie same pakiety jak na abonament jedynie droższe, to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy piszecie jak to nie da się nagrywać polsatu ja zawsze nagrywam na kanałach poniżej Jedynki tzn. na 1000 i dalszych . Jak nie macie ustawionego cyfrowo telewizora to tak jest .

A antena to ta sama stara siatka . Niektóre rejony nie maja naziemnej TV , ale to tylko chwila .

I nie oddam nigdy mojego tunera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pytam gdyby np. oferta n na kartę kiedyś może się polepszyła i była lepsza od TNK HD to jakbym się chciał przenieś to nie chciałbym kupować kolejnego dekodera.

[...]żeby po miesiącu od ostatniej wpłaty zablokowali kartę?

 

Nie zrozumiałem za bardzo o co chodzi w tej wypowiedzi. Dlaczego mieli by zablokować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego:

 

TNK HD

Kanały dostępne w Pakiecie bez opłat aktywnym dla użytkownika każdorazowo przez 12 miesięcy po wygaśnięciu Dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładowywał.

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html

 

N na karte

Kanały dostępne w Pakiecie Bez Opłat aktywnym dla użytkowników każdorazowo przez okres 1 miesiąca po wygaśnięciu Dostępu do Pakietu Podstawowego.

http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najistotniejsze w tej zadymie, przeniesienie warunków zasilenia konta z TNK HD była by cisza, wszyscy czekali by na jakiś ochłap np. Polsat 4:3. Sprzedaż TNK HD zaczęła siadać dopiero dodanie darmowego oglądania ożywiło sprzedaż. Czytałem na sieci ( tylko w natłoku tego szumu informacyjnego nie pamiętam gdzie) wstępną analizę tego ruchu z n na kartę. Ktoś przewidywał spadek o 1/3 a nawet o 1/2 i nagonienie kapuchy Polsatowi. A na marginesie Polska zamiast wysyłać żołnierzy do Afganistanu powinna zakontraktować tych fachowców od marketingu z n-ki i wysłać jako doradców do Al kajdy i Talibów, gwarantowana wygrana w miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...