Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Z call center to jest jedynie oficjalna DEZinformacja. Promocja świąteczne doładowanie wcale nie dotyczy doładowań, tylko aktywacji (a dlaczego się tak nazywa - mnie nie pytajcie). Natomiast promocja doładowań która co jakiś czas się pojawia, jest dla tych którzy nie płacą i wysyła się im sms żeby zapłacili to dostaną bonus. A inni nie dostają bonusa bo po co, skoro i tak płacą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

kartę z modułem tnk hd odkupiłem od kolegi on ją miał nową i aktywował

23 stycznia 2012r przez sms a że nie miał odpowiedniego tunera do odbioru

więc nie mógł ustawić na kanał mgm hd i karta nie złapała uprawnień

do odbioru ja kupiłem ją od niego 9 lutego 2012r. I już od dnia zakupu walczę z

tą aktywacją na mgm hd i nic nie załapuje już dwa razy na noc

włączyłem i dalej to samo "Asystent Instalacji pobieranie aktualizacji"

i komunikat "brak dostępu (5)".Na stronie

tnk pakiety ważne do 24.04.2012r,poziom jakośći 70%,a umie dalej brak

odbioru.Moduł pobrał najnowszą aktalizację bez problemu.Może przyczyna

leży w tak długim okresie od aktywacji przez sms.Już sam nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa promocji na kanały Premium w przypadku nowych modułów uruchomionych w grudniu ? Dziś (albo wczoraj) przestały działać na N-Camie uruchomionym 10 grudnia wszystkie kanały Premium. Z tego co podawał Sat Kurier Premium miały być dostępne na taki czas jaki ma się dostęp do pakietu Premium HD. Mam 3 miesiące Premium HD w cenie modułu i 1 miesiąc promocji świątecznej. Czyli pakiet Premium HD ważny do 10 kwietnia. Jest jakiś regulamin tej promocji ? Dajce sygnały komu działa a komu już nie. Fragment newsa SatKuriera:

 

"Dotychczasowi klienci, który dokonali aktywacji usługi NNK lub TNK HD przed 15 grudnia dostaną dostęp do pakietu nPremium do końca okresu, jaki był zawarty w zakupionym i aktywowanym wcześniej zestawie, czyli do momentu wygaśnięcia dostępu do Pakietu Domowego HD i Pakietu Premium HD.

 

Dodatkowo, dostęp do Pakietu nPremium HD na okres pierwszego miesiąca zwiera się w promocji „Świąteczne doładowanie”. Wszyscy, którzy dokonali lub dokonają aktywacji w grudniu 2011 uzyskają dostęp do jednego miesiąca ekstra do Pakietów: Domowego HD, Premium HD i nPremium HD. Klienci będą mieli wtedy możliwość oglądania 42 kanałów po polsku, w tym 20 w jakości HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no już próbowałem dzwonić do bok ale strasznie ciężko się tam dodzwonić dzwoniłem na numer stacjonarny 122947915 to tylko 30gr/min czy ten numer jest aktualny jeszcze.Z komórki też próbowałem na numer *714 700 tylko 1,23gr/min.A nie można po przez emaila do bok nkontakt@n.pl zlecić tej aktywacji.

 

Problem rozwiązany zadzwoniłem do bok pod numer stacjonarny122947915 wszystko trwało z 5 minut i po 30 minutach na MGM hd dział wszystko dziękuję za pomoc w uruchomieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy redakcja SatKuriera może podać jakie było źródło w/w informacji iż kanały nPremium mają działać do końca okresu aktywnego pakietu Premium HD ?

 

Kanały nPremium już nie działają i to po jakimś bliżej nieokreślonym okresie promocji 15.12.2012 - 12.02.2012 r. :?:

 

Albo news był nieprawdziwy albo n-ka zmieniła promocję a zatem potrzebny jest do weryfikacji regulamin świątecznej promocji nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem żadnego regulaminu, który by określał co dokładnie dostaje się w pakiecie startowym (ktoś z was widział ?). Przyjmuję za wyrocznię tę stronę: http://n.pl/nsklep/promocje/nnakarte/zamow. Możesz zadzwonić do BOKu i się powołać na tę informację (bo innej nie ma). Być może ponowienie uprawnień wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki news ma duży sens reklamowy: kupujcie i aktywujcie moduły w grudniu to dostaniecie dostęp do 3 miesięcy nPremium + jeden extra gratis. Podanie takiego newsa do wiadomości publicznej ściaga klientów. Wyłączenie nPremium po niecałych 2 miesiącach jest zagrywką poniżej pasa. Ja rozumiem że Liga Mistrzów rusza i trzeba się wzmocnić finansowo ale taka praktyka stosowana przez operatora jest moim zdaniem niedozwolona. Nie będę walił z grubej rury i nazywał po imieniu całej sprawy - na literę "o" bo mam cichą nadzieję, że sprawa się jeszcze wyjaśni :smile:

 

News jest z 07.12.2011 r. i według SatKuriera pochodzi z portalu n.pl.

 

Może Pan redaktor Janusz Sulisz (autor) coś wyjaśni - czy sam interpretował informacje uzyskane z n.pl czy też cytował dosłownie to co podała n-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz jak zwykle zrobiono swiadomie lub nie ludzi w bambuko! Wcale mnie nie zdziwi jak n zrobi z jedną ofertę na kartę :) i znów obieca złote jaja. Wedlug tego co kolega napisał, do końca promocji zostało jeśli dobrze kumam klika dni, a oni zgasili światlo na kanalach. może znow jakaś skarga? A może SK swoimi kanalami dotrze do źródła i coś wyjaśni w naszym imieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem rano i niemiałem jeszcze tych 4 kanałów które mieli dodać 14.02. Była mowa że trzeba mieć aktywny Domowy HD (taki też mam tylko aktywny), ale póki co nic nie ma. Zrobiłem skanowanie kanałów i też nic nie znaleziono. Może w ciągu dnia puszczą. Jeśli wam działa napiszcie na jakich kanałach się znajdują. Przydałoby się aby coś wartościowego dali na kanale 4 to głupio z taką dziurą na podstawowych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...