Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Też mi będzie brakować tego kanału. Sam wiele razy oglądałem coś jak np. nie mogłem zdążyć na to co chciałem, albo włączyłem na coś w połowie co mnie zainteresowało po krótkim czasie to mogłem to zobaczyć od początku na +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na starcie przepraszam jeśli zamieściłem w złym dziale pytanie. Ale nie moglem uzyskać wyczerpującej odpowiedzi na mój problem Mam takie do was ogromne pytanie

 

1 . Chciałbym sobie kupić telewizje na kartę ale nie wiem czy warto posiadam antenę satelitarna ale w innym pokoju i chciałbym z jej kabla pociągnąć sygnał na 2 tv ponieważ 1 tv ma brat a chyba nie warto kupować kolejnej anteny satelitarnej ? i nie wiem jak to zrobić ?

 

I do tego 2 tv chciałbym kupić telewizje na kartę i tu pojawia się pytanie czy w tv na kartę tvn-u dostane programy takie jak wszystkie discovery ( channel world i science)bo je zawsze oglądam National geografic i tlc oraz tvn turbo bo jakoś nie znalazłem ich czy ew coś możecie doradzić jako fachowcy i znawcy już tego typu ofert w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TnK - nie będzie pewnie rozwijana. TnK HD jest i pewnie będzie.

Obejrzyj obie oferty i sam zdecyduj czy warto.

 

TLC nie ma w TnK/TnK HD

 

Antena musi mieć konwerter typu Twin(wymień obecny na konwerter Twin) - wtedy drugi kabel prowadzisz do swojego pokoju i macie telewizję z bratem niezależnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie TnK HD, ale i tak musisz mieć drugi dekoder. A czy to będzie komplet odbiornik n-ki + karta, czy swój odbiornik HD ze slotem na moduł + moduł z kartą, to też powinieneś rozważyć. Ten drugi wariant jest droższy, ale bardziej rozwojowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD nie jest już rozwijana (teoretycznie).

 

Jeśli chodzi o kanał TVN HD +1 i jego "cel".

- patrzcie, mamy kolejny kanał w HD, jesteśmy najlepsiejsi

- patrzcie, jeszcze nikt w Polsce nie zrobił takiego kanału, kurczę, ale my jesteśmy świetni.

Swoją "pracę" kanał wykonał, przyniósł (albo i nie) jakieś korzyści, koniec, zwijamy, już jest zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitter, jest też TVS HD+1, który powstał 30.04.2010, czyli dzień przed powstaniem TVN HD+1, ale TVS HD+1 dostępny jest tylko w IPTV.

 

Ale wiadomo na porównanie treści, której na TVS HD, TVS HD+1 prawie nie ma, a na TVN HD, TVN HD+1 jest dużo. Ale w Polsce mieliśmy/mamy 2 kanały timeshift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD nie jest już rozwijana (teoretycznie).

Głupoty waść piszesz ;) Dopiero dodali nowy pakiet a już nie jest rozwijana? Co byście chcieli jeszcze?
Jakiś czas temu, Cyfrowy Dom poinformował o zakończeniu rozwijania oferty TNK HD. Jednak, niespodziewanie, dodano pakiet. Stąd właśnie moje określenie. Jednak na dodawanie nowych pozycji do pakietów nie ma co liczyć... teoretycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD nie jest już rozwijana (teoretycznie).

Głupoty waść piszesz ;) Dopiero dodali nowy pakiet a już nie jest rozwijana? Co byście chcieli jeszcze?
Jakiś czas temu, Cyfrowy Dom poinformował o zakończeniu rozwijania oferty TNK HD. Jednak, niespodziewanie, dodano pakiet.

To chyba dotyczyło TNK SD (ale głowy nie dam). W każdym bądź razie TNK HD i tak jest tym samym co NNK, a ta oferta nie stanie w miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...