Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Zrób reset dekodera albo doladuj kon

to sprawdź wcześniej(moje konto)na

stronie tnk hd należy podać nr karty

i 4ostatnie nr dekodera.

Dekoder włącz restartujesz kodem

z pilota naciskając kolejno czerwony

czerwony 73738 dekoder sam sie

ponownie uruchmi na ekranie aktywacj

powinno sie pojawic Pomiń aktywacje.

Napisz jaki ma status(chyba Aff)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama konfiguracja jest jak najbardziej prawidłowa, po uruchomieniu cała procedura pobierania listy kanałów z satelity przeszła pomyślnie. Tyle że obecnie mam ekran aktywacyjny z numerami telefonów. Jednak ponowna aktywacja jest niemożliwa.

Wychodzi na to, że mam piękną podstawkę pod kwiatek i to "HD"

 

Mam ten sam problem co kolega.

 

Dekoder biały od n-ki razem z kartą (TNK HD).

Od kilku dni cały czas ekran aktywacyjny, pakiet domowy mam opłacony do lipca.

 

Wchodząc kolejno setup -> Ekran "Informacje o systemie":

tutaj w wierszu "nr karty" pole jest puste,

-> Ekran "Informacje o karcie":

"Termin autoryzacji" pole puste,

"Ostatnia wiadomość" pole puste,

Poniżej "Uprawnienia":

znak zapytania "?".

 

Próbowałem na różne sposoby i nic nie pomaga.

Na infolinii straciłem już 20 zł,

2 razy ponowienie wysłania uprawnień i nic.

 

Czy jest ktoś w stanie pomóc? :?

Możliwe żeby karta padła? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset dekodera albo doladuj kon

to sprawdź wcześniej(moje konto)na

stronie tnk hd należy podać nr karty

i 4ostatnie nr dekodera.

Dekoder włącz restartujesz kodem

z pilota naciskając kolejno czerwony

czerwony 73738 dekoder sam sie

ponownie uruchmi na ekranie aktywacj

powinno sie pojawic Pomiń aktywacje.

Napisz jaki ma status(chyba Aff)

 

Sory za dobre chęci, ale na razie bez zmian :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czy ta karta będzie działać na innym dekoderze?

Sądziłem że jest sparowana tylko z moim dekoderem.

Na zwykłym tunerze z Conaxem po włożeniu karty TNK HD działają prawie wszystkie kanały z pakietu Smart HD, bo one są nieparowane. Także jak najbardziej jest możliwość sprawdzenia karty na innym dekoderze. Jeśli karta "żyje", a wszystkie styki wyczyszczone, to może być jakiś problem z Twoim nBoxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam taki problem:

miałem tnk, zamówiłem pakiet konfort HD i z niego zrezygnowałem. Czyli mogę sobie dekoder wyrzucić do śmieci?

Do oferty tnk nie mogę powrócić (w warunkach umowy nie widzę aby to było ujęte), zamówić ponownie pakietu komfort hd czy świat hd nie mogę...

Czy jeśli kupię nową kartę startową to czy ona będzie mi działać?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam taki problem:

miałem tnk, zamówiłem pakiet konfort HD i z niego zrezygnowałem. Czyli mogę sobie dekoder wyrzucić do śmieci?

Do oferty tnk nie mogę powrócić (w warunkach umowy nie widzę aby to było ujęte), zamówić ponownie pakietu komfort hd czy świat hd nie mogę...

Czy jeśli kupię nową kartę startową to czy ona będzie mi działać?

 

Pozdr.

Nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że jak zwykle w Polsce wytwarzamy przez obce koncerny telewizyjne góry elektrośmieci. Co by szkodziło żeby dekoder który służył do odbieru pakietów satelitarnych płatnych oraz darmowych kanałów z nadajników naziemnych działał dalej jako ten ostatni. Ale cóż lepiej wywal na złom i leć po drugi do sklepu.

Takiego złodziejstwa jak teraz jest :crazy: to najstarsi górale nie widzieli. :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przerobić posiadany na własność (!) dekoder na Enigmę taniej (BSKA/BSLA) lub drożej (BXZB/BZZB i 2850/2849), wymienić kondensatory i przygrać im na nosie. Bezużyteczna podstawka pod kwiatki staje się wtedy całkiem przyzwoitym dekoderem na linuksie. Więcej szczegółów na Internecie i znanym portalu aukcyjnym.

 

ITI się taki proceder nie podoba, bo zamiast wcisnąć użytkownikowi kolejnego "odświeżonego" (nowa obudowa) złoma po przejściach z ADB, może on sobie spokojnie korzystać z TNK SD/smartHD czy tam innej nieparowanej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy oferta na kartę jest dla Was nadal atrakcyjna? Przecież została zubożona, może nie wszystkim na tych kanałach zależało ale jednak. Dużo interesujących kanałów jest określanych w ofercie jako dostarczane promocyjne, czyli można to czytać tak że za niedługo ich nie będzie. Mimo to zamierzacie korzystać z tej oferty, czyli płacić, do jakiego momentu? Co musi się stać żeby przyniosło zastanowienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dalej jest atrakcyjna. Programy nsport, eurosport, orange sport, tvp sport czy Mgm Hd albo filmbox i axn. Są kanały co interesują jak dodac jeszcze animal i nat czy discovery oraz paczka tvn- ów to nie ma źle, żeby tylko nie zni[beep]i a dodali parę nowych kanałów i będzie oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania.Załóżmy kupię teraz nowy moduł TNK HD.I tak :

1.Czy będzie dało się go normalnie aktywować telefonicznie i nie będzie żadnych problemów ?

2.Czy dostając dostęp prze 3 miesiące do pełnej oferty będę miał również C+ Family i C+ Family 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy w TNK HD jest Polsat HD ?

--------------------------

Więc i ja edytuje. Wczoraj pisałeś o Polsat HD a teraz tak:

Witam,

po półrocznej przerwie zrobiłem doładowanie na moduł i mam wszystko oprócz TVP1,2 HD, TVN HD i Polsat 2.

 

A od kiedy w TNK HD jest Polsat 2 ?

 

Zresztą ten kanał może w ogóle nie istnieć, mamy już ATM Rozrywka w DVB-T czyli to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...