Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też działa bezproblemowo - pakiet bez opłat

U mnie nie działa.

Przestał działać na kilkanaście minut przed meczem Polska - Czechy, działał przed wczoraj, wczoraj znów w czasie meczu komunikat "zakodowane"

Widać przekombinowali z uprawnieniami. Infolinia z komórki 1,23 za minutę, ale babka zdążył się przyznać, że mają kłopoty z TVP1 HD. Buhahahaha i żenada!

Doładowałem raz TNK HD, drugi raz nie doładuję. Jeśli tak postępują klientami, to niech się liczą z tym, że skorzysta konkurencja, tym bardziej, że TVP1 i 2 HD są naziemnie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak napisać do Satkuriera, by na głównej stronie opublikowali informację o problemie sporej grupy użytkowników TNK HD związanych z brakiem TVP 1 HD. To jest "chore" by w tym kraju użytkownicy ofert typu pre-paid byli gorzej traktowani jak Ci "abonamentowi". Przecież też płacimy za wybrane kanały (w większości za okrojoną ich zawartość) dostępne m.in. w ofertach abonamentowych. Ja mam Opticuma x403p i też mi nie gra na module TNK HD kanał TVP 1 HD z 11449 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy odpowiedź, że ten kanał nie działa w pakiecie Bez Opłat i dlatego z N mi tak odpisują:

 

Witam,

informuję, że obecnie nie mamy wiadomości o globalnej usterce kanału TVP 1 HD. Proszę o sprawdzenie ustawień siły i jakości na tym kanale oraz o podanie jaki komunikat wyświetla się po jego włączeniu?

 

Piszcie tu o tym problemie, bo mnie posądzają, że mam uszkodzoną instalację antenową,

nkontakt@n.pl

Widzowie@tvn.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem im juz odnośnie TVP1 HD ciekawe co odpiszą... rozumiem wszystko, można mieć awarie, tymczasowe problemy, ale tyle dni zostawić klientów bez żadnej wiadomości na ten temat? jakichkolwiek przeprosin? to kpina jakaś z tą "n" dziadostwo, nie szanują klientów, myślą ze problem sam się naprawi? albo ludzie pomyślą ze tak ma być i nie upomną się o swoje?

 

widać ten problem dotyczy większej liczby użytkownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyciągnij kartę z czytnika.

 

2. Odłącz dekoder na 10 sekund od zasilania.

 

3. Podłącz dekoder.

 

4. Kartę włóż dopiero w momencie, gdy pojawi się komunikat: BRAK KARTY - dekoder jest zablokowany proszę włożyć kartę do czytnika.

 

 

juz dziala :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...