Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Posiadam 5xHD za darmo przez cały okres umowy czyli przez 18 miesiecy. Właczyłem sobie TVP HD na mistrzostwa świata razem z BBC HD w cenie 8 zł (czerwiec za darmo) dzis zobaczyłem ze oprócz TVP HD i BBC HD mam jeszcze FOXlife HD i Wild HD :) więc za cene 8 zł mam dostep do 4 dodatkowych kanałow HD . Więc jak ktos chce niech dzwoni i właczy sobie bo sie opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do cyfry maila, że niechcę się bawić w włączanie 2 każdego miesiąca pakietu hd mix i wyłączenie go po miesiącu. Umowa kończy sie w listopadzie więc zaproponowałem im że mogę wykupić hd-mixa za 12,5 miesięcznie do końca umowy. Odpisali że nie ma takiej możliwości. Przypuszczam że chcą nałapać jeleni ze względu na MŚ a w sierpniu będą się prosić żeby to brać za 50% ceny. Mam tylko nadzieję że jak Bronek rozgonił KRRiT to na ich miejsce przyjdą tacy jak Farfał i coś się ruszy z DVB-T w Katowicach. Do tego TNK HD niech da moduł i w listopadzie można będzie podziękować cyferce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamówiłem HD MIX. Mam w związku z tym prośbę. Mam alternatywny dekoder (Ariva 200) i te kanały będę musiał wklepać najprawdopodobniej ręcznie. Czy możecie mi podać namiary (częstotliwości) na

 

1. FOX LIFE HD

2. NG Chanel HD

3. NG WILD HD

4. BBC HD

5. TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komfortowy z C+ w promocji zima z plusem, symulator w ICA pokazuje mi że jeśli dorzucę HDmix i C+ HD to rachunek wzrośnie mi o 20zł. Jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy jest to możliwe, że tylko o 20zł, a nie więcej mi wzrośnie rachunek? doczekałem się TV w HD i po dzisiejszych meczach na ZDF HD korci mnie żeby kupić kanały w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komfortowy z C+ w promocji zima z plusem, symulator w ICA pokazuje mi że jeśli dorzucę HDmix i C+ HD to rachunek wzrośnie mi o 20zł. Jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy jest to możliwe, że tylko o 20zł, a nie więcej mi wzrośnie rachunek?

 

UWAGA! Symulacja w ICA niekoniecznie jest poprawna. Ja miałem podobny przypadek. Zmówiłem opcję przez ICA. Symulacja pokazała, że będę płacił nieco mniej, niż wynikałoby to z mojej umowy. Ucieszyłem się, myśląc, ze to jakaś dodatkowa promocja. Później okazało się, że symulacja nie była prawdziwa. W odpowiedzi na reklamację dostałem maila:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że na wskutek błędu systemowego w Internetowym Centrum Abonenta stawka nie wskazywała rzeczywistej należności.

 

Uprzejmie przepraszam za powstałe niedogodności.

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem, będę musiał dzwonić i pytać za ile są w stanie mi to "dać". Ile da się utargować z nimi? aktualnie płacę 49.90zł za komfortowy z C+ i prawdę napisawszy to dawać 31zł za same kanały HD nie widzi mi się płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komfortowy z C+ w promocji zima z plusem, symulator w ICA pokazuje mi że jeśli dorzucę HDmix i C+ HD to rachunek wzrośnie mi o 20zł. Jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy jest to możliwe, że tylko o 20zł, a nie więcej mi wzrośnie rachunek?

 

UWAGA! Symulacja w ICA niekoniecznie jest poprawna. Ja miałem podobny przypadek. Zmówiłem opcję przez ICA. Symulacja pokazała, że będę płacił nieco mniej, niż wynikałoby to z mojej umowy. Ucieszyłem się, myśląc, ze to jakaś dodatkowa promocja. Później okazało się, że symulacja nie była prawdziwa. W odpowiedzi na reklamację dostałem maila:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że na wskutek błędu systemowego w Internetowym Centrum Abonenta stawka nie wskazywała rzeczywistej należności.

 

Uprzejmie przepraszam za powstałe niedogodności.

....

Nie wiem jak to jest z ICA , ale jeśli w sklepie przez pomyłkę dadzą plakietkę z niższą ceną to nie ma zmiłuj, mam prawo rządać sprzedania po tej cenie i sklep musi to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...