Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolega się nie odezwał na priv ale za to ICA dało mi już jasno do zrozumienia :wink:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż rezygnacji z opcji dodatkowej HD Mix w promocyjnej cenie 8 zł  miesięcznie (standardowa opłata 24 zł 90 gr), spowoduje utratę zniżek na obie opcje dodatkowe 5xHD oraz HD Mix. 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Łączę wyrazy szacunku,

Joanna M.
Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie widze ściemy w tym co napisalem.

Chyba ta wiadomość:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż rezygnacji z opcji dodatkowej HD Mix w promocyjnej cenie 8 zł  miesięcznie (standardowa opłata 24 zł 90 gr), spowoduje utratę zniżek na obie opcje dodatkowe 5xHD oraz HD Mix. 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Łączę wyrazy szacunku,

Joanna M.
Dział Relacji z Abonen

wszystko wyjaśnia.

I jeszcze jedno "ściema" dotyczyła całej tej rozmowy (przebieg rozmowy twojej i pani konsultantki) i pewnie nie tak, jak to, co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał w HD mix

- History HD

- Discovery HD Showcase

- a gdzie to zapowiadane Kino PL HD

Oczywiście nie miałbym też nic przeciw aby te kanały dołączyły do oferty C+ w pakiecie HD MIX.

Zapomniałeś jeszcze dodać (ulubiony kanał przez @koziol84 :lol2: ) ESPN America HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie widze ściemy w tym co napisalem.

Chyba ta wiadomość:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż rezygnacji z opcji dodatkowej HD Mix w promocyjnej cenie 8 zł  miesięcznie (standardowa opłata 24 zł 90 gr), spowoduje utratę zniżek na obie opcje dodatkowe 5xHD oraz HD Mix. 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Łączę wyrazy szacunku,

Joanna M.
Dział Relacji z Abonen

wszystko wyjaśnia.

I jeszcze jedno "ściema" dotyczyła całej tej rozmowy (przebieg rozmowy twojej i pani konsultantki) i pewnie nie tak, jak to, co napisałeś.

Wysłałem dzisiaj zapytanie na maila i dostałem taką odpowiedz:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że 12 czerwca roku o godzinie x próbowałam się z Panem skontaktować, ale bez pozytywnego rezultatu.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż w przypadku odłączenia opcji dodatkowej HD Mix a podłączenia opcji dodatkowej 5XHD nie utraci Pan zniżki na ww. opcję. Będzie ona dostępna ze 100 % rabatem do 31 stycznia 2011 roku.

 

Wierzę, że przekazane informacje okażą się pomocne.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

xxxxx

Dział Relacji z Abonentami

Chyba sprawa jest wyjaśniona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dzisiaj zapytanie na maila i dostałem taką odpowiedz:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że 12 czerwca roku o godzinie x próbowałam się z Panem skontaktować, ale bez pozytywnego rezultatu.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż w przypadku odłączenia opcji dodatkowej HD Mix a podłączenia opcji dodatkowej 5XHD nie utraci Pan zniżki na ww. opcję. Będzie ona dostępna ze 100 % rabatem do 31 stycznia 2011 roku.

 

Wierzę, że przekazane informacje okażą się pomocne.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

xxxxx

Dział Relacji z Abonentami

Chyba sprawa jest wyjaśniona...

 

Nie do końca bo według strony Cyfry+ opcji 5XHD już nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od czasu aktywacji HD MIX mam problem z kanałami HD.

Już drugi dzień z rzędu rano do godziny 13 wszystkie kanały chodzą bez zarzutu. Od godziny 13-14 pojawiają się zakłócenia, które postępują coraz bardziej aż do znikania obrazu na kilka sekund. Po godzinie 17 zaczynam w ogóle tracić takie kanały jak TVP HD oraz C+ sport i film HD (z którymi nigdy nie miałem problemu). W końcu wieczorem i w nocy mam czarny ekran na powyższych kanałach i brak sygnału. Na infolinii uzyskałem informację, że mam źle ustawioną antenę ale w takim razie dlaczego nie mam problemów z odbiorem kanałów do południa i dlaczego przed aktywacją HD MIX'a nie miałem jakichkolwiek problemów z kanałami Canal+ HD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie do końca bo według strony Cyfry+ opcji 5XHD już nie ma .

 

Ująłęś to co najmniej tak, jakby napisali na swojej stronie internetowej, że zlikwidowali opcję 5xHD. Tymczasem Cyfra+ zdjęła tylko informację na temat w/w pakietu ze swojej strony. Nie zmienia to jednak faktu, że takie zachowanie operatora jest bardzo nieuczciwe i zostało spowodowane chęcią dodatkowego zysku.

Wczoraj aktywując opcję HD MIX uzyskałem potwierdzenie informacji udzielonej przez innego konsultanta, że w związku z wprowadzeniem HD MIX operator nie ma zamiaru likwidować opcji 5xHD. Natomiast na pytanie dlaczego w takim razie opcja 5xHD zniknęła z oferty na stronie internetowej nie potrafiono mi już sensownie odpowiedzieć. Moim zdaniem Cyfra+ zdjęła tą opcję ze swojej strony www żeby abonenci, którzy chcą aktywować jakiś pakiet HD, a nie są dostatecznie świadomi oferty operatora włączali HD MIX zamiast 5xHD. Dla nich to jest przecież czysty zysk bo na każdej takiej osobie zarabiają 8zł, a przecież nie wszyscy ludzie opłacający abonament zaglądają na forum internetowe w poszukiwaniu takich informacji. Dla zdecydowanej większości z nich główne źródło informacji to materiały przygotowane przez providera (strona www, magazyn abonenta, ulotki, rekalmy, etc.)...

 

ps.Na razie nie ma możliwości, aby wziąć HD MIX w ofercie PROGRAM 48H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając 5xHD na HD Mix nie ma powrotu do 5xHD. Tak samo jak wprowadzali opcje 3xHD, 4xHD i 5xHD to przechodząc na kolejną, nie było mozliwości powrotu do tej poprzedniej. 5xHD jest wycofane z oferty. Tym samym, jesli ktoś z niej zrezygnuje i włączy HD Mix to powrotu do 5xHD nie będzie. Również zniżki które naliczają się w systemie po przejściu na HD Mix (dla tych którzy mają darmowe 5xHD) są tylko na HD Mix, więc nawet jeśli byłaby możliwość powrotu do 5xHD to już bez rabatu bo on przestaje obowiązywać.

 

Po prostu decydując się na HD Mix, ci którzy mają darmowe 5xHD, otrzymują nową opcję HD Mix w promocyjnej cenie 8 zł miesięcznie. Poprzedni rabat na 5xHD przestaje obowiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo

Oczywiście, że zniżkę się traci bezpowrotnie zmieniając pakiet na tańszy, ale nieprawdą jest to, że opcja 5xHD jest wycofana z oferty. Wczoraj włączałem opcje HD i miałem wybór między 5xHD, a HD MIX. Co więcej, zgodnie z tym co mówili mi konsultanci (dwie rozmowy z CTA) to Cyfra+ w ogóle nie planuje wyłączać opcji 5xHD. Nie wiem jak będzie, ale w tej chwili w/w opcja jest dalej w ofercie operatora. Jeśli twierdzisz coś innego to piszesz głupoty, a żeby się o tym przekonać to wystarczy zadzwonić do CTA lub zalogować się do ICA Cyfry+ i przeprowadzić symulację włączenia opcji 5xHD bo nadal jest tam dostępna. To tyle na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że jednym odpisują to a drugim tamto. OD czego to zależy? Czy po prostu paru userów na forum robi zamieszanie wymyślając odpowiedzi mailowe...

 

Zauważ że tylko to jednemu Msmichal się udało ,choć dalej twierdze że to ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż rezygnacji z opcji

dodatkowej HD Mix w promocyjnej cenie 8 zł miesięcznie (standardowa

opłata 24 zł 90 gr) spowoduje utratę zniżek na obie opcje dodatkowe

5xHD oraz HD Mix.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

...

Dział Relacji z Abonentami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...