Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

1. Nie ma żadnych napraw w C+ :-) Jeśli dekoder (na własność) jest uszkodzony dystrybutor wymienia na drugi egzemplarz od ręki i nie ma innych opcji :D

2. Jeśli dekoder był kupiony legalnie wraz z umową lub aneksem to jest umowa sprzedaży dekodera z numerem abonenta/użytkownika i nie ważne, że dekoder zmienił właściciela, idziesz do punktu C+ z tym numerem i wymieniasz na egzemplarz wolny od wad :D W systemie jest zawarta data do kiedy jest gwarancja i do tej daty możesz wymienić sprzęt 8)

 

Nie wprowadzajcie Kolegi w błąd :>

 

P.S. Jeśli przychodzi do nas klient bez umowy (bo zgubił, zostawił w domu) to wpisujemy w system nr sprzętu i od razu widać czy jest na gwarancji i do kiedy i na tej podstawie wymieniamy dekoder, klient tylko podpisuje "formularz wymiany sprzętu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

taiszo@ Nie, klient dostaje drugi egzemplarz a zwrócony jedzie do serwisu centralnego jest naprawiany (jak się da) i wraca do sieci dystrybucji znowu jako poserwisowy. Dzięki temu klient nie musi czekać na naprawę ani otrzymywać zastępczego ;-)

 

Niższe koszty obsługi klienta i prościej od strony dystrybutora :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie dostac do ICA. Klikam na pierwsze logowanie, wpisuje Numer abonenta i numer karty abonenckiej (przepisuje dane z wydrukowanej kartki, ktora dostalem podczas podpisywania umowy), wpisuje dwa razy moje haslo i za kazdym razem pisze mi ze numer abonenta albo karty jest niepoprawny. Co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w momencie podpisania jest fizycznie już w systemie i jest widoczna, więc powinno od razu zalogować... Już wiem w czym kłopot. Wygląda to tak, że w większości przypadków, można się zalogować, dopiero, gdy w systemie jest już komplet dokumentów przesłanych od dystrybutora. Trwa to od kilku dni do 2tyg(max-rzadko się zdarza, że jest to tak długo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...