Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie dowiedziec od kogos kto mial juz wczesniej pakiet Start czy dziala u niego normalnie EPG (chodzi mi ten uruchamiany przez Prog), do grudnia zawsze mialem jeden z wyzszych pakietow i nie mialem tego problemu z PROG obecnie gry chce sprawdzic program to mam stacje od 20 (Canal+) w gore, wynika z tego ze posiadajac pakiet Start jestem odciety od mozliwosci sprawdzenia programu dla stacji ponizej 20 kanalu. Czy tak powinno to wygladac czy poprostu mam jakis blad?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już znam swój problem , nadal nie mam kanałów , otóż jak dzwoniłem to jakiś pan mi powiedział że łapie inny sygnał , a wczoraj był gościu u mnie od ustawiania anteny i kazał mi wyżej talerz dac bo drzewa zasłaniają , albo na dachu , ale to już koszt 250 zł , dzisiaj przyjdzie i zobaczymy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie zmian w cyfrze względem swoich tunerów. Mam PACE DSR 2221 i nagle poprawił się odbiór na 10 kanałach oraz co:

pojawił się kanał TVN WARSZAWA, REBEL oraz ESKA TV (a wiem że Eskę można było odbierać na dekoderach HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto mieć w swojej ofercie programy z pozycji 19,2E. Godna uwagi na Astrze jest przede wszystkim oferta muzyczna, sportowa i darmowe programy HD (w tym ARD HD i ZDF HD) oraz program TVP HISTORIA. Rób zeza od razu bo wzywając później montera zapłacisz za "robociznę" po raz drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam kilka pytań...

Mamy grudzień-to promocje w cyfrze +

Ostatnio zakupiłem nowy telewizor i postanowiłem że teraz by wypadało by mieć kanały HD...

Czy na antenie czasza 60 da się w miarę dobrze odbierać programy HD ??.. Antena ta jest na dachu na(5 piętro bloku )sygnał mam idealny.

Jaki wybrać dekoder HD w cyfrze (chyba zwykły bo nie mam konwektora twin ) czy PVR HD.. ??

Który z dekoderów HD jest lepszy SAGEMCOM HD czy philips HD

PVR HD potrzeba dwóch kabli da się coś zrobić by nie ciągnąć kolejnego kabla ??

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co Cię interesuje. Jeśli chcesz jednocześnie nagrywać i w tym samym czasie oglądać co innego to muszą być 2 kable i konwerter twin, jeżeli nie chcesz mieć takiej możliwości to nie muszą.

Na 60tce o ile jest dobrze ustawiona da się odbierać kanały HD, ale zalecana jest większa - wtedy będziesz miał pewniej, zwłaszcza przy złej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zmianą czaszy na większą bez najmniejszego problemu odbierałem kanały HD, ale czasza była precyzyjnie ustawiona.

Jeśli chcesz wybrać pomiędzy Sagemem, a Philipsem to bierz zdecydowanie ten drugi.

Możesz jeszcze pomyśleć o PACE PVR HD. Ja go sobie chwale, ale widocznie trafił mi się dobry egzemplarz.

Nie musisz mieć dwóch kabli do dekodera PVR, na jednym będzie chodził bez problemu.

Jeśli chcesz nagrywać i oglądać jednocześnie wtedy musisz mieć już 2 koncentryki.

Również przy dwóch dużo szybciej ściąga się VOD :D

-----edit

Tomo, uprzedziłeś mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...