Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zalogowaniem się do ICA. Wybieram pierwsze logowanie, wpisuję numer abonenta z umowy XXXXXXX-XX, oraz podaję 12-cyfrowy numer z głównej karty multiroomu i po wpisaniu tego wyskakuje mi, że mam nieprawidłowy numer abonenta lub numer karty. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zalogowaniem się do ICA. Wybieram pierwsze logowanie, wpisuję numer abonenta z umowy XXXXXXX-XX, oraz podaję 12-cyfrowy numer z głównej karty multiroomu i po wpisaniu tego wyskakuje mi, że mam nieprawidłowy numer abonenta lub numer karty. Co mam zrobić?

 

mają chyba w ICA jakieś kłopoty techniczne bo ja też od pewnego czasu nie mogę się zalogować na swoje konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rzepcio : Sprawdzałem logowanie do ICA - loguję się bez problemu

 

@Marcx76: Do pakietu start można kupić dowolny odbiornik SD lub HD obsługujący system kodowania Seca

A co do ceny to można nabyć od 80 pln - polecam Linbox F16 bardzo prosty w obsłudze z możliwością nagrywania na pendrive cena około 135 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację. Ja sprawdzałem warunki na oficjalnej stronie CYFRY+ poprzez kliknięcie w baner dotyczący promocji na pakiet START na 19 miesięcy.

Skoro jest tak jak napisałeś to mogli po prostu nie zaktualizować oferty bo na prywatnych stronach dystrybutorów CYFRY+ widnieją ceny podane przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje pakiet Kompakt i zastanawiam sie nad dekoderem. Teraz mam Mediasata, którego kupiłem 2 lata temu za 1zł. Jestem zadwolony, przejrzyste menu, prosty a jednoczesnie świetny. Czy opłaca sie wziąć jakiś inny dekoder (nawet za drobną opłata)? Oczywiście ma być to dekoder SD.

 

Weźmy np. Peace. Czy moge gdzieś zobaczyć prezentacje jego menu? W czym jest lepszy o Miediasata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Mediasat spisuje się bez zarzutu, nie wymieniaj go. Nowsze dekodery Cyfry+ są takiej samej albo nieco gorszej jakosci od Mediasata. A jeśli się nie mylę, to Pace ma takie samo Menu jak Mediasat (przy przełączaniu kanałów Pace ma czarno-czerwoną belkę bez EPG, nie wiem dokładnie jak jest w Mediasacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jeszcze jedna sprawa. Wezme sam pakiet Kompakt, za 2 miesiące skonczy mi sie Multipakiet i wtedy do Kompaktu chciałem dokupić Canal+. Czy promocja będzie liczona normalnie te 8 miesiecy za 50%? I załóżmy, że skonczy mi sie umowa na Kompakt i wtedy dalej przez te 2 miesiące bede płacić za Canal+ czy wraz z koncem umowy ten pakiet też zostanie rozwiązany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam konfigurator pakietów i w pierwszym kroku do wyboru są następujące dekodery:

-Sagem SD , 1zł

-Philips DSX , 1zł

-Mediasat , 1zł

-Thomson , 1zł

-Strong SD , 49 zł

-Pace SD, 49 zł

Jeszcze potrzebuję drugiego dekodera (multiroom) i w drugim kroku wypieram między Strong SD a Pace SD. Które dekodery wybrać?

 

edit: ok , już wyczytałem że Pace SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfra+ w pakiecie Kompakt HD jest TVP HP.

Pytanie : czy posiadając tuner Ariva200 będę mógł sobie ten kanał bez problemu nagrywać i potem przenieść do komputera w celu jego archiwizacji?

Chodzi o to, czy ten kanał przypadkiem nie jest nagrywany w postaci zakodowanej, tylko do wykorzystania w tunerze, jak w module TnK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfra+ w pakiecie Kompakt HD jest TVP HP.

Pytanie : czy posiadając tuner Ariva200 będę mógł sobie ten kanał bez problemu nagrywać i potem przenieść do komputera w celu jego archiwizacji?

Chodzi o to, czy ten kanał przypadkiem nie jest nagrywany w postaci zakodowanej, tylko do wykorzystania w tunerze, jak w module TnK HD.

Raczej nie ma możliwości, by był w nagraniu zakodowany , gdyż wszystkie inne ( z pakietu C+ ) są odkodowane.

Bez problemu możesz archiwizować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...