Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Mam zamiar podpisać umowę z CYFRĄ+ i mam parę pytani

 

1 Jeśli podpisze umowę z opcją mulitroom plus na dwa dekoder PHILIPS PVR HD to czy mogę dać jeden dekoder z kartą dla siostry ?

 

2 Czy warto kupować antenę od cyfry+ 70cm z konwerterm twin ?

 

3 ile kosztuje aktywacji dla pakietu CANAL+ SUPERPREMIUM HD ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę, jutro oddam drugą kartę od Multiroomu do salonu i teraz czy musi to zrobić osoba, która podpisywała umowę czy może ktoś inny? I oprócz karty trzeba wziąć umowę, dowód? Jutro jest 30 kwietnia, rozumiem, że za maj nie zostanie mi naliczona żadna opłata już za Multiroom?

Tak w ogóle, to mam zamiar 3 miesiące przed końcem umowy, czyli już w maju zadzwonić czy mają jakąś propozycję. Więc pytanie czy nie lepiej zostawić sobie Multiroom jeszcze trochę i ew. wywalczyć go w negocjacjach za darmo? Jak Wam się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak że podaje się nr abonenta , koleś pracuje w APS i nigdy dowód nie był potrzebny :wink:

 

Ok identyfikują Cię po numerze (możesz go zdobyć np. dzwoniąc do abonenta)

 

Bzdura ! Jak byłem parę tygodni temu w ADS pytać o ofertę przedłużeniową to dowód osobisty był wymagany .

 

Nie widzisz różnicy między zdaniem karty, a ofertą przedłużeniową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie:

 

Ostatnio wymieniłem dekoder wreszcie na taki HD z nagrywarką (Philips) i generalnie wszystko pięknie działa, ale mam jeden problem. Jak włączam opcję "Program" na pilocie to wyświetla mi się niepełna lista kanałów które posiadam. (a pakiet mam full). Większość programów jest, ale nie ma takich jak np. Travel czy bodajże Polsat Film itd. Uciążliwe jest wtedy ustawianie nagrywania, bo trzeba ręcznie wpisywać godzinę w zaplanowanych nagraniach no i patrzeć na papierkowy program. Aha, funkcja "Pilot" działa na wszystkich kanałach. Wiecie może jak temu zaradzić, żebym mógł mieć program wszystkich kanałów które posiadam? Zrobiłem nawet na czuja aktualizację, ale nic nie pomogło jakby co ;)

 

Jeśli to jakieś banalne pytanie, to proszę nie krzyczeć - jestem laikiem w tej dziedzinie :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, choć trochę mnie to martwi :]

 

Ostatnie jeszcze pytanie: czy jest to normalne, że podczas nagrywania mogę oglądać tylko niektóre inne kanały? Bo na wielu programach wyskakuje mi info, że właśnie nagrywam i albo kasuję nagrywanie, a jeśli nie to wracam na ten kanał na którym nagrywam. A parę mogę włączyć i bez przeszkód oglądać co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...