Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żarty się ich trzymaja ostatnio ten sam pakiet byl w cenie 63.90pln a teraz 93.80 ?

 

Jutro zadzwonie do konsultanta i się dowiem, nie pasuje mi jedna rzecz a mianowicie 4 miechy są przy opcjach a przy pakietach nie ma wiec jesli te 50% tyczy sie do wszystkiego to czemu nie jest przy pakiecie ? albo nie powinno być nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie promocja jest fatalna. W Grudniu i Styczniu pakiet komfortowy z canal+ i dekoderem SD na wynajem dla przedłużających umowę kosztował 42 zł przez całe 18 miesięcy. Dla nowych trochę drożej bo 49,90, ale za to dodatkowo pakiet 5xHD gratis i dekoder PVR na wynajem 10 zł (przy umowie na 18 miesięcy, przy 13 miesiącach 54,90).

Więc aby dostać dobrą ofertę, trzeba poczekać do Grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na stronie napisane jest jak wół, że pakiet Komfortowy+ 4 miesiące 50% + 1 miesiąc dla Internautów. Więc o co chodzi?

Chodzi o to że nie wierzyłem że jest tak słaba promocja ;/ Konsultant z cyfry tlumaczy sie tym że jest mozliwość w każdej chwili rezygnacji z opcji na moje argumenty stwierdził ma pan rację (w zeszłej promocji za pakiet komfortowy + z opcja canal+ była cena 69.80 gdzie teraz za sam pakiet komfortowy + jest cena 63.90)

Może będzie jakaś jeszcze jedna promocja przed świetami :) Orientuje sie ktoś jak było w zeszłym roku czy była jeszcze jakas promocja przed świętami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Niedawno podpisałem nową umowę z Cyfrą + bez dekodera.Posiadam obecnie swój dekoder PVR HD,ale ze względu na pewne sprawy nie wiem jak długo go jeszcze będę miał.Moje pytanie brzmi - Czy gdybym chciał w którymś miesiącu trwania umowy wynająć od Cyfry + dekoder PVR HD to dostane jakąś zniżkę ? czy będę musiał od początku do końca za każdy miesiąc płacić 20zł ? Teraz np wynajem dekodera PVR HD jest przez 5 miesięcy gratis,a potem przez 5 miesięcy 50% taniej.Czy to obowiązuje tylko przy podpisywaniu umowy ?

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym hbo to targuj się ,do mnie dwa razy dzwonili najpierw 29.90 odmówiłem później 19.90 również odmówiłem i babka zaczęła coś tam klepać w systemie i okazało się że mogę dostać za 9.90 nie wiem może miałem fuksa albo teraz nie ma takiej opcji, bo było to jakieś 2 miesiące temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.mam takie pytanie.posiadam dekoder Thompson TS4,a chcialbym miec dekoder majacy mozliwosc odbioru kanalow w jakosci HD (obojetnie ktory).czy wystarczy ze pojade do punktu cyfry i oni mi tak poprostu dadza go czy musze np.zrobic jesZcze cos innego aby moc go otrzymac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dekoder na wynajem to musisz go zwrócić,jeśli na własność to nie.Idziesz do punktu i wymieniasz stary dekoder na nowy lub po prostu wynajmujesz nowy.Pamiętaj,że opłata miesięczna za wynajem dekodera HD to 15zł a HD PVR 20zł.Warunkami otrzymania jednego z ww. dekoderów są: posiadanie w ofercie programowej jednej z opcji HD oraz uregulowane płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pakietu Komfortowego+ możesz podłączyć opcje HD, pamiętając o tym, że opcja C+HD i HBO HD uzależnione są od posiadania C+ i/lub HBO w standardowej jakości.

W pakiecie Prestiżowym HD+ zawarte są standardowo wszystkie opcje HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy do pakietu powitanego mogę dokupić Hbo lub Canal+

2.Czy jeżeli dzisiaj go zamówię będę mógł korzystać z tej opcji tylko do października (3 m-ce) a potem czy mogę wyłączyć na zawsze i korzystać tylko z pakietu powitalnego.

3.i jaki jest koszt??(miesięczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam skontaktować sie z infolinią, do niedawna była jakaś promocja, która pozwalała uruchomić jedną opcję premium do powitalnego+, warto zapytać. Dla ścisłości - wyjątkowo nie wymagała ona przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec chce zmienić CP na którąś z innych platform.

Warunki są 3

- Rachunki do 55-60zł

- możliwości nagrywania + timeshifting

- ok 10 kanałów HD

 

Ja mu polecałem n-kę ale dla formalności zadzwoniłem do C+

Czy to co konsultant proponuje to jest jedyna opcja czy mają jakieś kagańce, z których nie mogą się wyzwolić ?

Pytam dlatego bo to mi zaproponowano to jakaś historia sprzed epoki kamienia łupanego.

Podstawowy + 9HD + nagrywarka to 5mcs 43zł a resztę czyli 13mcs wychodzi 86zł miesięcznych opłat (składa się na to abo+HD+nagrywarka).

Można coś u nich wskórać co jest chociaż zbliżone ofertowo do CP i n ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...