Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podpisalem umowe na 18 m-cy na comfort + C+ Filmboxy +HBO 3m-ce wziolem od reki dekoder pace 500gb i sagema za 1gr. i gosc w umowie zaznaczyl ze nie moge miec HBO HD bo po 3 m-cach wylaczyli by mi paczke HD C+ czy dobrze zrobil?

 

Czy ten Pace tak ma ze sie resetuje jak sie szybko naciska klawisze ? bo u mnie niestety musze robic wszystko wolno :D zeby sie nie zawiesil.

No i najwazniejsze dostalem druga karte do tego sagema i chodzi czyli moge dac sasiadowi sama karte i on bedzie ogladal bez niczego ,bo myslalem ze ten wynalazek muliroom ma jakies zabezpieczenia zeby nie dawac komus karty jesli tak to cyfra jest kochana :brawo:

 

I jedno zauwazylem ze na tym sagemie 10 letnim mam lepszy obraz po euro niz na tym pace 500gb podlaczonym do LCD na kanalach SD na kablu HDMI

 

Cyfra sie chwali DD 5.1 na kanalach HD z ciekawosca podpiolem ten Pace do ampli poprzez Spidf i na amplitunerze znalazlem jedynie Filmox HD ktory o dziwo nadaje w systemie DolbyDygital 2,0 a gdzie reszta glosnikow? nie wspomne ze reszta cala paka nadaje w PCM48 tak wyswietla ampli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do multiroomu to pewnie dostałeś tymczasowo dwie karty abonenckie, jeżeli oczywiście chcesz to możesz ją użyczyć sąsiadowi. Jednak za jakiś czas będziesz je musiał zwrócić i dostaniesz wtedy pełnoprawny multiroom czyli dwie specjalnie skonstruowane karty( w tej chwili dają zwykłe karty bo nie wyrabiają się z dostawą rzeczywistych kart Multiroom- ale to rozwiązanie tymczasowe) pierwszą główną i druga do multiroomu. Jednak by ta druga karta działała poprawnie trzeba co sześć godzin wyjmować ją z dekodera i przykładać do tej pierwszej na kilka sekund by przeszły na nią uprawnienia- inaczej przestanie działać i sąsiad nic już nie oglądnie. Takie rozwiązanie ma służyć między innymi przeciwdziałaniem udostępniania drugiej karty jak w twoim przypadku sąsiadowi.

Co do dzwięku DD to tylko niektóre filmy nadają z opcją dzwięku przestrzennego- wystarczy spojżeć do programu TV na ramówkę konkretnego filmu by dowiedziec się czy nadają w DD( będzie odpowiedni znaczek-logo DD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos tam sprzedawca wspominal zeby przyjsc w kwietniu z kartami .

z tym DD nie musze patrzec na ramowke programowa zeby wiedziec w jakim systemie nadaja od tego mam amplituner ktory pokazuje

glupie szkopy na kanalach free HD nadaja 5.1 a tu ledwo DD2.0 za ktore placimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meff

Dokładnie.

Kilka razy już o tym pisałem, ale im więcej tym lepiej, może to w końcu dotrze do tych :censored:

W dzisiejszych czasach na kanałach premium nie ma nawet oryginalnej fonii 5.1 ( a przynajmniej bardzo, bardzo rzadko).

Taki TVN z reklamami jest o niebo lepszy od tych premiów :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie, od wczoraj jestem abonentem Cyfry. Dotad mialem CP i samsunga. Okazalo sie tez ze mialem luksus w postaci tworzenia wlasnych list kanalow. Teraz mam Philipsa HD i musze cieszyc sie ta lista ktora Cyfra uzna dla mnie za najlepsza. Na razie klne, ale... jest gdzies w sieci lista programow Cyfry wraz z ich kolejnoscia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe sprostowanie aby ktoś na podstawie powyzszego e-maila nie poczynił pochopnych zakupów. Oglądanie na własnym tunerze sat z uzyciem tylko karty jest mozliwe tylko i wyłącznie dla platform: C+ i TNK . Polsat można uzywac ale tylko w tunerze z łaczem CI po zakupieniu sparowanego z kartą modułu. N - uniemołiwia oglądanie swej oferty na innych niz własne dekodery. Trochę OT ale porządkuje sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem rachunki do zapłaty za abonament na styczeń i luty. Czy można zapłacić od razu za dwa miesiące? Pytanie niby proste i śmieszne, ale ile już takich pytań było, a odpowiedzi nie były takie całkiem łatwe. :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dokonać cesji - należy kontaktować się z infolinią, otrzymujesz dokumenty cesji, które wypełnione przez 2 osoby odsyłasz Cyfrze+.

Można zapłacić nawet za całość z góry, wtedy po prostu co miesiąc będziesz miał potrącaną odpowiednią kwotę z Twojego osobistego konta abonenckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi jasno wytłumaczyć czy i kiedy i jakie pociąga to za sobą skutki - mam opcję C+HBO przez trzy miesiące 15 zł po tym okresie za 49,90. Do tego mam gratis przez całą umowę opcję Premium HD. Kiedy mam zgłosić rezygnację z HBO. Czy stracę też opcję Canal+ i jego wersję HD? Bo z regulaminu nic jasno nie wynika. A dystrybutor przy podpisywaniu umowy mówił tylko, że jak będę chciał to HBO mogę zawsze wyłączyć i np. po jakimś czasie ponownie je włączyć. A skoro dają coś gratis to brać. A teraz wyłączając HBO obawiam się czy nie stracę opcji Premium HD na Canal+ i zniżkowej ceny 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym się dowiedzieć gdzie znajdę numer konta na który mam wpłacać za cyfrę. Rachunek mi jeszcze nie przyszedł, niby wysłali na poczatku stycznia tak mi powiedziano jak dzwoniłem około 2 tyg. temu, do 18 stycznia mam zapłacić a rachunku nie ma. Mam nową umowe na Multipakiet canal+ i przedłużałem stara umowę(czyli z tej starej chyba konto się nie zmienia?) cz w umowie znajdę ten numer ? szukałem i chyba nie ma. A na infolinii oczywiście wszyscy konsultanci zajęci i rozłącza cały dzień :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...