Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu przedłużyłem umowę z cyfrą na pakiet podstawowy plus gratisy. W ramach prezentu świątecznego włączyli mi pakiet komfortowy. I teraz pytanie: Kanały z komfortowego działają nadal, tylko 1 stycznia była ciemność, później znowu zaczęły działać. Dziś dostałem rachunek od cyfry i mam policzone abo za podstawowy. Ciekawe do kiedy będzie świecił pakiet komfortowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie logowałem sie kilka razy do ICA i dzis chciałem wejsc wpisuje numer abonenta i hasło i pojawia mi sie komunikat ze nieprawidłowe hasło a wcale go nie zmieniałem,chiałem zmienic hasło na inne ale potrzeba tego które wpisywalem a które jest niby nieprawidłowe co mam teraz zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dnia 31.12.09 podpisałem umowę w promocji, w której jest stała cena C+ przez cały okres trwania umowy. Wg. promocji miałem otrzymać kanały HD za darmo, jednak tak się nie stało. Po przesłaniu kopi umowy do C+, konsultant napisał, że na umowie nie ma zaznaczonych opcji HD i ich nie dostanę, bo umowe podpisałem. Mam tylko Filmbox HD, bo on jest widoczny na umowie. Czuje się oszukany przez dystrybutora i Cyfre+. Możecie mi napisać, co mam robić? Pisać do UOKiK?

 

PS. Nie moglem od razu sprawdzić, czy kanały HD działają, bo czekałem na tuner HD, który kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że reklamacje złożyłem jeszcze przed świętami i do tej pory nie otrzymałem żadnej informacji?? Reklamacja poszła faxem od dystrybutora bo to on zawinił.

pamiętajcie że miesiąc to mają na rozpatrzenie tego a zanim przyjdzie informacja to minie jeszcze troszkę czasu ponieważ różnie to wysyłają, trzeba się wykazać cierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu podpisałem umowę z C+,a oni dzisiaj przysłali mi jakieś pisemko powitalne,a do tego CD.Nie dostałem blankietów wpłat z numerem konta.Czy Wy też tak mieliście? To trochę dziwne,jeśli na raty dosyła się papierki.

 

Też tak mam. Podpisałem umowę 7 grudnia, przed świętami dostałem płytkę z prezentacją a pierwszego rachunku jeszcze nie ma. Jakoś mnie to nie stresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...