Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie tez. Porównajcie sobie jakość Canalu do HBO - różnica kolosalna

 

Ja np. wolę filmy na HBO, może dlatego, że tam częściej lecą thrillery/horrory, nie mówię, że najwyższej klasy, ale właściwie tylko te gatunki mnie interesują. I szczerze powiedziawszy, coraz więcej ludzi zauważa tendencję zacierania się tej kolosalnej różnicy.

 

@VIGO

ale masz na myśli zerwanie umowy z konkurencją przed upływem jej końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwakii@ Co prawda mam Kena ale jako ciekawy wydaje mi się Odbiornik SRadix HS-411CXCI z możliwością podpięcia zewnętrznego dysku,ściąganie list C+ i CP,możliwość właśnie odbioru podwójnego C+ i CP czy wykupionej karty MTV.Więcej szczegółów na http://www.hollex.pl/index.php?page=pro ... mioszczony test był też w TV Sat w trzech numerach/można je złapać z zakładki Testy.Lub uproszczony a zarazem tańszy model 4110 z zakładki Sat Kuriera hollex dekoder sat HD.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..posiadam pakiet komfortowy+ oraz zamiast multiromu dostałem w zastępstwie drugą karte...i dziś zauważyłem dziwną sprawe na jednej karcie mogę odbierać orange sport a na drugiej nie...wiem że nie powinienem odbierać tego kanału a jednak jest...dlaczego tak się dzieje kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze za pierwszy niepełny miesiąc nic się nie płaci, ale to dotyczy tylko tv, za dekoder normalnie się płaci?

 

Bzdura. Przy każdej podpisanej umowie nie płaci się za miesiąc, w którym się ją podpisało.

 

@stryku

Nie ma żadnego problemu. Zgodnie z regulaminem, masz prawo do jednokrotnej zmiany w zakresie danej opcji raz na miesiąc. Kanały są podłączane tuż po Twoim telefonie i miesiąc w którym je podłączasz jest gratis, ale trzeba korzystać min. 1 miesiąc płatny. Możesz również opcje traktować wymiennie, czyli jeśli masz Canal+ i chcesz zamiast tego HBO, to możesz zadzwonić i odłączyć sobie na koniec danego miesiąca C+, a od momentu, w którym zadzwonisz jest HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze za pierwszy niepełny miesiąc nic się nie płaci, ale to dotyczy tylko tv, za dekoder normalnie się płaci?

 

Bzdura. Przy każdej podpisanej umowie nie płaci się za miesiąc, w którym się ją podpisało.

 

No właśnie nie wiem czy taka bzdura bo ja musiałem płacić 10zł za luty a abonament był płacony dopiero za marzec a umowę podpisywałem jakoś w połowie lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stryku

Nie ma żadnego problemu. Zgodnie z regulaminem, masz prawo do jednokrotnej zmiany w zakresie danej opcji raz na miesiąc. Kanały są podłączane tuż po Twoim telefonie i miesiąc w którym je podłączasz jest gratis, ale trzeba korzystać min. 1 miesiąc płatny. Możesz również opcje traktować wymiennie, czyli jeśli masz Canal+ i chcesz zamiast tego HBO, to możesz zadzwonić i odłączyć sobie na koniec danego miesiąca C+, a od momentu, w którym zadzwonisz jest HBO.

 

Dzięki za pomoc :jupi: czyli jak bym zamówił teraz na luty to cały styczeń będe miał za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, tylko spytaj, czy ma ważną umowę z konkurencją czy też mu wygasła. Bo trochę inne warunki proponujemy tym, którzy w trakcie umowy przechodzą do nas, a inne zupełnie nowym abonentom. Szczegóły są na stronie.

 

 

Trwa umowa,to jak możesz podaj namiary gdzie mogę poczytać co dostałby jaką ofertę i jaki sprzęt z antenę czy też może liczyć na sprzęt hd z anteną i jaka cena tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...