Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu kończy mi sie umowy na Multipakiet C+. Jak brałem to była promocja na 6 lub 7 miesiecy za połowe ceny. Co zrobić przy podpisywaniu kolejnej żeby wyjść na swoje (umowa własciwie nie jest na mnie, a na rodziców, z tego względu, ze ja mam 18 lat :) )?

 

Czy rozwiązać umowe i za chwilę podpisać nową, w której bede mial jakąś fajną promocję czy C+ "do mnie" zadzwoni i zaproponuje coś na tyle atrakcyjnego, że nie trzeba bedzie rozwiązywać umowy???? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ michau -

Tunery SD na wynajem- Pace i Strong - 8 zł/m-c,umowa na 13 m-cy,tuner HD -16 zł/m-c, aby kupić trzeba wydać 149 zł

 

@ robert6723 - poczekaj,może będą jakieś promocje latem,a jak nie - to złóż wypowiedzenie w terminie,na pewno zadzwonią z jakąś propozycją - patrz posty wcześniejsze.Teraz jest promocja 50% taniej do 5 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu kończy mi sie umowy na Multipakiet C+. Jak brałem to była promocja na 6 lub 7 miesiecy za połowe ceny. Co zrobić przy podpisywaniu kolejnej żeby wyjść na swoje (...) Jak to wygląda?

 

Rodzice mogą zadzwonić w sierpniu i powiedzieć, że noszą się z zamieram rozwiązania umowy.

Przełączą na "Dział utrzymania abonenta" i tam mogą zaproponować takie same promocje (bez rozwiązywania umowy) jak dla nowo-podpisujących abonentów... albo lepsze, czasem się zdarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zakupić cyfrę i mam kilka pytań:

1. czy moduł aston 2,18 będzie obsługiwał kanały hd (canal lub hbo).

2. sprzęt którego będę używał do kanałów hd to TwinHan DVB-S CI ver. 1030 HDTV , jakiego modułu urzyć

3. główny tuner to COMAG PVR2/100CI jak najlepiej i w miarę tanio

podzielić cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzielisz splitterem, zalezy czy chcesz kablowo czy radiowo, radiowo cena jest dwukrotnie wyzsza....

a co do kanałów HD to nei odbierzesz ich na tej karcie...nie kanały cyfry bo one sa w dvb - s2 zreszta wszystkie w polsece hd tak sa nadawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pakiety i opcje są 50% taniej przez 4 miesiące, później płatne są w całości. Dekoder masz tańszy przez "4" miesiące o 50% (prorata + 3 miesiące) więc defakto po 3 miesiącach już zapłacisz 40zł (pakiet komfortowy). I nie wiem o co Ci chodzi z Pakietem HD :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o taki zestaw to:

Powitalny+ 19zł w promo 15,20zł

Canal+ 29,90zł w promo 23,20zł

Canal+ HD 6zł w promo 4,80zł

3 x HD 12zł w promo 9,60zł

 

Co ci daje przy umowie 13mc przez 12mc abo 52,80zł a ostatni 13mc za 66,90zł

Więc się wyrobisz a ostatni miesiąc jakoś przetrwasz...

 

Do tego dokoderek 199zł za HD lub 16zł przez 12mc za PVR i ostatni miesiąc za 20zł

 

Wybór nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensownego i tanio? Pakiet Podstawowy+ 40 zł/m-c bez promocji , do tego Premium Canal+ lub HBO 29 zł/m-c i Canal+HD lub HBO HD 6 zł/m-c. Tak wygląda bez żadnych promocji. Promocje w tej chwili są trzy, o wszystkich jest mowa na tym forum.

Masz też opcję umowy na Multipakiet Canal+ za 45 zł/m-c, umowa na 13 m-cy , pierwsze 5 m-cy 50%, a TVP i TVN z anteny np. zbiorczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o taki zestaw to:

Powitalny+ 19zł w promo 15,20zł

Canal+ 29,90zł w promo 23,20zł

Canal+ HD 6zł w promo 4,80zł

3 x HD 12zł w promo 9,60zł

 

Ale czy przypadkiem Canal+ nie jest tylko do pakietu Podstawowego, Podstawowego+, Komfortowego i Komfortowego+ ??

Aha i czy nie mógł bym np. wziąć bez Canal+ tylko :

 

Powitalny+ 19zł w promo 15,20zł

Canal+ HD 6zł w promo 4,80zł

3 x HD 12zł w promo 9,60zł

??

 

EDIT:

Jako że sportu prawie wogle nie oglądam, to może np.

Powitalny+ 19zł

Canal+ 29zł

Premium HD 9zł

Bez promo to jakieś 57zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to żeś mi klina zawalił ;/ A tak wogle to gdzie o tym piszą ??

 

PS: To wybrałem teraz tak:)

Komfortowy+ (40zł)

Canal+ (29zł)

Canal + HD (6zł)

Wiem że wyszło ponad 50zł ale chyba zrezgnuje z CP i wezmę sam C+ :) więc max abonament bez promocji, powtarzam bez to 73zł :) Jakieś propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...