Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sentence, Czemu wyśmiewasz nową ofertę Canal+ ? :D jak dobrze widziałem w niektórych tematach jesteś miłośnikiem polskich filmów i nie tylko...

Hola, hola Amigo. Nie zrozumiałeś mego postu, jeśli tak twierdzisz. Drugie zdanie aprobuję - jestem miłośnikiem polskich filmów i nie tylko... :lol2:

Ja bym z chęcią ujrzał ponownie na Canal+ np. Kiler, dobry kultowy twór C+. :D

Niektóre filmy są na miare kanałów Premium, obojęnie to, kiedy nagrywane.

Hmm... Może kiedyś. Wprawdzie ,,Kiler" może pojawić się prędzej w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do powtórek. Seriale są emitowane tylko raz, żadnej powtórki odcinka. Czyli jak nie obejrzę to albo mam się domyślać, albo z neta ściągać? Muszą to poprawić.

 

Tak samo ze sportem. Nie ma powtórek wieeeeelu meczów, a zawsze miło w poniedziałek, wtorek do południa cos ciekawego obejrzec jak jest czas.

Poza tym w sobotę lub niedziele wieczorem po północy zawsze była mozliwość zobaczenia meczu który się ominęło w dzień bo nie było czasu, a teraz lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, uzależniony kibicu, tego towaru nie sprzeda ci żaden inny dealer. Dlatego jesteś śmieciem.

 

Powstanie telewizji nc+ skończyło się tak, że regularnie ktoś jest robiony w konia. Ci, którzy kupili telewizję n, ponieważ chcieli w niej oglądać mecze Ligi Mistrzów - zostali oszukani, gdy część spotkań powędrowała do Cyfry+. Zapłacili więc za usługę, która nagle w trakcie okresu rozliczeniowego przestała być dostarczana. Ci, którzy wykupili odpowiedni pakiet kanałów w UPC - tak skonfigurowany, by oglądać mecze polskiej ekstraklasy - nagle się zorientowali, że mecze wyniosły się do pakietu wyższego. Dzisiaj coraz mniejsze znaczenie ma to, za co zapłaciłeś, liczy się tylko to, co faktycznie chce ci dostarczyć firma. Wyobraźmy sobie taką sytuację…

 

Klient kupuje pakiet Gol+ za 50 złotych (takiego pakietu nie ma, nazwa zmyślona), ponieważ chce oglądać mecze ligi angielskiej. Zrobił przelew, włączyli. Minął jeden dzień, czeka na mecz Chelsea - Manchester United, a tu nagle informacja: od dzisiaj Premier League tylko w pakiecie Gol++. Facet dzwoni…

 

- Włączymy panu Gol++ za 100 złotych, jak minie okres rozliczeniowy za Gol+.

- Ale w Gol+ już nic nie ma. Same reklamy! Ja zapłaciłem za ligę angielską.

- Zapłacił pan za Gol+. A liga angielska jest teraz w Gol++.

 

No to facet płaci przez miesiąc za Gol+, zupełnie bez sensu. Wreszcie jednak - po 30 dniach - włączają mu Gol++. Już chce obejrzeć mecz, a tu komunikat: od dzisiaj mecze tylko w Gol+++, za jedyne 150 złotych. Prosimy o dokonanie opłaty!

 

I tak w kółko. Aż do Gol++++++++++++++++. Niemożliwe? No, trochę głupie. Ale w sumie właśnie dzieją się podobne rzeczy. Nie ma znaczenia, kto za co zapłacił, usługi przestają być dostarczane, a klient niemal przymuszany jest do skorzystania z "wyższej" oferty. Oczywiście mógłby złożyć skargę, ale najpierw musiałby się gdzieś dodzwonić, a podobno łatwiej dodzwonić się do papieża Franciszka, niż do biura obsługi klienta szacownego nc+. Niedawno próbowaliśmy, ale po 45-minutowym koncercie muzyki poważnej jednak daliśmy spokój.

 

Trudno przypomnieć sobie fuzję dwóch firm, w wyniku której tak obcesowo by sobie poczynano z klientami. Jednak w całej historii najgorsze jest co innego: że na koniec i tak wygra monopolista. Jakkolwiek by sobie poczynał z ludźmi, ci i tak zapłacą. Bo przecież nie płacą za dostęp do nc+, ale za dostęp do Lecha, Legii, Wisły, Barcelony, Manchesteru United, Realu Madryt, Chelsea, Arsenalu, Widzewa czy Marsylii. Tego "uzależnieni" nie kupią od żadnego innego dealera.

 

Jedyny szczery komunikat, jaki mogliby wydać prezesi spółki do niezadowolonych klientów, brzmiałby: "I tak możecie nas cmoknąć w pompkę. Aha, nie zapomnijcie w tej złości o przelaniu (większej) kasy".

źródło:weszło.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program "w tonacji+" który emituje Canal+ (przed chwilą premiera odcinka) był zrealizowany w SD, a co gorsza wyglądał jak 360p z YT upscalowany niechlujnie do 1080p. Nawet na napisach końcowych przeplot się pokazał. Gdzie legendarna jakość C+?! To połączenie z n odbija się na wszystkim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obydwu c+family leci pilka nozna, rece opadaja. Specjalisci w nc+ musza byc bardzo ograniczeni wymyslajac nazwe family2 jakby nie bylo innej. U nas nazwa family zadomowila sie na dobre, filmbox family, cc family, teraz dwa canal+ niedlugo bedzie c+sport family a potem hustler family hd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program "w tonacji+" który emituje Canal+ (przed chwilą premiera odcinka) był zrealizowany w SD, a co gorsza wyglądał jak 360p z YT upscalowany niechlujnie do 1080p. Nawet na napisach końcowych przeplot się pokazał. Gdzie legendarna jakość C+?! To połączenie z n odbija się na wszystkim :(

Pokazał się może na napisach końcowych producent tego programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obydwu c+family leci pilka nozna, rece opadaja. Specjalisci w nc+ musza byc bardzo ograniczeni wymyslajac nazwe family2 jakby nie bylo innej. U nas nazwa family zadomowila sie na dobre, filmbox family, cc family, teraz dwa canal+ niedlugo bedzie c+sport family a potem hustler family hd :D

Ale że co w tym dziwnego, bo nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam jakość sportu w Canal+ i filmów. Powiem, że sport jest w HD, ale sportu nie oglądam, ale większość filmów na Canal+ to filmy w SD. Są wyjątki, piękne HD, ale to tylko kilka tytułów jakie widziałam.

Jak z tym jest? Canal+ HD a film jeden kupują w SD drugi zaś w HD? W niektórych filmach jakość jest koszmarna :oops: Wstyd płacić tyle za coś, co jest w słabej jakości.

Do sportu się nie przyczepię, bo widziałam, że HD jest wysokich lotów, ale ja jestem Kobietą, piłka mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...