Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną atrakcją Avatara było to, że był w 3D w kinie. Nie wiem czy oglądanie go w telewizji ma w ogóle sens bo sama fabuła to wypisz wymaluj "Pocahontas w kosmosie".

Z tych filmów obejrzałbym ewentualnie obie części "Che" i może "Pułapkę". Reszta mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W lutym w CANAL+ :

 

Wygraj randkę

Zabójcze ciało

Nine - Dziewięć

Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus

Parnassus

Nie cierpię walentynek

Ed TV

Zatoka delfinów

Nowszy model

Alvin i wiewiórki 2

Prorok

Życie mniej zwyczajne

Piksele

Hel

Kołysanka

 

Do tych nie znalazłem opisów bądź nie byłem pewien, które to są bo jest np kilka takich:

Aktorki

Doradztwo personalne

Wilk

Łajdak

Dziewczyna zawodowa

Pod osłonę nocy

 

Nowe docinki seriali: Magia kłamstwa II, Caprica, Bohaterowie futbolu, Sengoku Basara, The Event.

Ponadto bezpośrednia relacja z gali Oscary 2011 i skrót z rozdania Cezarów 2011 oraz koncert Green Day.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że jeszcze nikt nie podał premier marca, a oto one:

 

Siła i honor,

Teoria zabijania,

Zaginiony ląd,

To przez mamę,

Gospel Hill,

Piła 6,

To skomplikowane,

Drapieżcy,

Pięknotki na wojnie,

Śmietnisko,

Kwiat pustyni,

Miasto życia i śmierci,

Zabójcze kłamstwa,

Halloween 2,

Agora,

Artur i zemsta Maltazara,

Notorious,

Pięciu z Balibo.

 

W ramach "Wieczoru z wampirami" filmy: Asystent wampira, Kołysanka i Saga "Zmierzch" - Księżyc w nowiu.

Atakże na nowe odcinki seriali: Magia kłamstwa II, Caprica, Sengoku Basara, The Event - Zdarzenie.

 

Nic mi te tytuły nie mówią (poza Halloween i wampirami), na pewno wart oglądania jest serial The Event, ale reszta na pierwszy rzut oka wygląda mało zachęcająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miesiąc chyba bez rewelacji ale ja chętnie obejrzę Kwiat Pustyni, Śmietnisko oraz kolejne odcinki Magii kłamstwa II, film Miasto życia i śmierci na pewno też jest godny uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z The Event jest bardziej skomplikowana. Oglądalność w USA i koszty produkcji nie są wystarczającymi argumentami do podjęcia decyzji o kasacji bądź przedłużeniu.

Prawdopodobnie po emisji 15 odcinka zapadną decyzje co do przyszłości serialu, czyli w kwietniu.

Dziś oglądalność i koszta produkcji przestają być decydującymi argumentami. Dolicz kasę z gadżetów, DVD, Blue Ray, licencji zagranicznych. Zobacz jak było z "24 godzinami". Oglądalność była średnia a mimo tego ciągnęli to przez 8 lat. Zarabiali nie na reklamach a właśnie prawach marketingowych.

Ponad to większość widzów w USA nagrywa seriale i oglądają je w dogodnej dla siebie porze. Tu akurat The Event jest w czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...