Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe w jaki sposób przygotują polską wersję... Osobiście uważam, że w przypadku Simpsonów robić lektora lub nie daj Boże dubbing to profanacja :wink: Połowa sukcesu tego serialu to właśnie charakterystyczne głosy postaci :D Najlepsze więc wyjście to moim zdaniem napisy. Ehh, szkoda tylko, że nie mam C+... :(

 

Skoro The Simpsons jest FOXa więc niech leci na FoxLife :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Bardzo mile wspominam dzieciństwo z Simpsonami. Pamietam jak serial był nadawany w TVP, około godziny 17.00 (raz w tygodniu chyba leciał). Szkoda że więcej żadna stacja nie zdecydowała się na emisję tego filmu. W Niemczech od bardzo wielu, wielu lat nadawany jest i nadal ma niezłe wyniki oglądalności.

A leci na jakimś rtl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial jest powtarzany już od wielu lat na niemieckim PRO7. W polskiej telewizji obecny jest tylko w Canal+ , niestety zauważyłem że zastąpił program dla dzieci "Diabelski młyn" o godzinie 20.00, w odróżnieniu od Diabelskiego młynu który zawsze był odkodowany to Simposonowie już są kodowani :( Tym sposobem Canal+ skrócił niekodowane okienko które nadawał zawsze od 20.00 - 21.00 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial jest powtarzany już od wielu lat na niemieckim PRO7. W polskiej telewizji obecny jest tylko w Canal+ , niestety zauważyłem że zastąpił program dla dzieci "Diabelski młyn" o godzinie 20.00, w odróżnieniu od Diabelskiego młynu który zawsze był odkodowany to Simposonowie już są kodowani :( Tym sposobem Canal+ skrócił niekodowane okienko które nadawał zawsze od 20.00 - 21.00 :(

A czy ten pro7 jest z hotbirda?

Jak tak to proszę mi podać parametry(transporder,czestotliwość i inne), stronę internetową i stronę z programem tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasma powtórkowe "The Simpsons" są zaplanowane od kwietnia. Już od 02. 04 będzie obowiązywał następujący schemat: premiera od poniedziałku do piątku w CANAL+, o godzinie 20:10, powtórka dnia następnego o godzinie 7:30 w CANAL+ i o 12:30 w CANAL+ FILM. Odcinek z piątku bedzie powtarzany w poniedziałek.

Poza tym, tak jak informowaliśmy w komunikatach, pierwsze trzy sezony nadawane obecnie, będą powtarzane w tym samym paśmie (czyli 20:10) już od lipca 2007.

3 pierwsze sezony będą nadawane w istniejącej już wersji lektorskiej, opracowanej w przeszłości przez TVP. Sezony 4 -18 będą nadawane w nowo opracowanej wersji lektorsko-napisowej wyprodukowanej przez C+.

 

żródło:http://www.canalplus.pl/main.php?forum/topic/2-1566

 

nareście można powiedzieć lepiej póżniej niż wcale,ciesze się zwłaszcza z powtórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten pro7 jest z hotbirda?

Jak tak to proszę mi podać parametry(transporder,czestotliwość i inne), stronę internetową i stronę z programem tv.

Johnny English, następnym razem proponuję skorzystać z tej strony: http://www.google.pl - wpisujesz hasło Pro7 i pierwsza stronka jaka się wyświetli od góry to klikasz ją :lol:

 

Strona domowa kanału: http://www.prosieben.de/

Program TV po niemiecku: http://www.prosieben.de/service/tvprogramm/

Program TV po polsku: http://tv.wp.pl/index.html

 

Pro7 jest nadawany z satelity Astra19.2E

Parametry transpondera: 12480 V SR 27500 FEC 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

łykend 16-18 kwietnia kanał Canal+ Film HD za, który pobiera się dodatkową opłatę liczba pozycji w programie 34 , liczba pozycji nadawanych w HD 10 (pomijam kwestię jakości czy bitrate ) a jak się już trafi premiera to drogi abonencie Cyfry + nie masz szans jej obejrzeć w normalnym czasie tylko z paru godzinnym poślizgiem czyli w nocy lub wcale no chyba , że masze dekoder PVR i sobie nagrasz ja to nazywam ROBIENIE KLIENTA W BAMBUKO !!!

 

Cały czas są wątki takich lub [beep]ich nowych kanałach w HD TYLKO PO CO - może niech zaczną puszczać w już istniejący faktycznie materiały w HD !!! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak: powinni zrobić /na razie/ jeden kanał HD, który składałby się w całości z materiałów HD, w czasie relacji sportowych pokazywany byłby sport tylko w jakości HD, a w pozostałym czasie antenowym pokazywali by filmy (oczywiście w HD). Przecież taki kanał wcale nie musiałby od razu nadawać całą dobę.

 

Byłby to pełnowartościowy kanał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% popieram poprzednika! Nie ilosc pseudo kanalow HD sie liczy a ich jakosc. Osobiscie szlag mnie trafia jak ogladam C+Film HD i sporadycznie natrafie na jakis material w HD. Faktycznie lepiej by bylo, gdyby byl 1 kanal z paczki C+ nadawany w calosci w wysokiej rozdzielczosci a nie 2 na ktorych co ktoras tylko audycja jest nadawana w tym formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łykend 16-18 kwietnia kanał Canal+ Film HD za, który pobiera się dodatkową opłatę liczba pozycji w programie 34 , liczba pozycji nadawanych w HD 10 (pomijam kwestię jakości czy bitrate ) a jak się już trafi premiera to drogi abonencie Cyfry + nie masz szans jej obejrzeć w normalnym czasie tylko z paru godzinnym poślizgiem czyli w nocy czy wcale o ile nie masze dekodera PVR i sobie nie nagrasz ja to nazywam ROBIENIE KLIENTA W BAMBUKO !!!

 

Cały czas są wątki o taki takich lub [beep]ich w HD może niech zaczną puszczać w już istniejący faktycznie materiały w HD !!!

 

Weź to najpierw napisz tak żeby to się w ogóle dało przeczytać, bo ja tu widzę mały bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Cyfra+ mi daje ZA DARMO cały pakiet zwykły HD 5x i do tego premium HD to czemu mam ich bojkotować? taki Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! sobie za to liczy 15zł a i tak dla obecnych abonentów CP nie daje nawet możliwości

 

PS

co do bitrate to jeśli narzekasz na C+HD które są bardzo dobre, to co powiesz o Polsat HD ? w polszmacie HD to brzmi jak gorzka ironia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągnąc wątek , nie jestem bezrobotny chodzę do pracy na 8 h w godz 8-16 + jakieś dojazdy do pracy

 

Piątek

10:05 HENRY POOLE POWRÓCIŁ - komediodramat

15:10 JESZCZE NIE WIECZÓR - komediodramat

02:20 4 MIESIĄCE, 3 TYGODNIE I 2 DNI - dramat obyczajowy

 

co mam oglądać w jakości w HD ?

 

:lol2::lol2::lol2:

 

no chyba , że nie pójdę spać

 

tylko w sobotę to już chyba nie zdążę w stać na 1 z dwóch pozycji w HD

 

07:00 MÓJ PRZYJACIEL LIS - film familijny :jupi:

 

no ale na otarcie w sobotę pozostaje chociaż jedna pozycja od 20-tej

 

20:00 ZŁODZIEJE GWIAZD - film SF

 

największy fanatyk cyfry musi przyznać , że jest to ABSOLUTNY BETON ! :lol:

 

skoro Cyfra+ mi daje ZA DARMO cały pakiet zwykły HD 5x i do tego premium HD to czemu mam ich bojkotować? a

 

raczej rozdawała chwilowo w promocji w grudniu , normalnie jest płatna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas:

- po pierwsze włącz sprawdzanie pisowni w przeglądarce.... bo oczy od ciebie i tego chaosu wypowiedzi bolą :)

- po drugie przeczytaj nEtykietę i nie pisz postu pod postem, tylko edytuj

 

Nikt ci nie każe oglądać C+Film HD, ciesz się że w ogóle coś można oglądać w HD w czasach, gdy dostęp do publicznego TVP HD lub ogólnopolskiego TVN HD ma tylko malutka garstka Polaków...

 

Ten cały twój temat to takie TYPOWE POLSKIE NARZEKANIE, narzekać byle narzekać, [beep]ć mi się chcę od wiecznego szukania problemów i lamentów. NIE CHCESZ, to NIE OGLĄDAJ ! Inni sami sobie zadecydują co i jak oglądać. Szczególnie, że jak informowałem bardzo wiele osób jak ja ma całe opcje HD za darmo przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. nie płacę nie wymagam , jak za darmo może być do [beep] i czy aby za darmo widziałeś cokolwiek na tym świecie za darmo :?:

 

... płacę to wymagam i nie chodzi tu o to czy HD za 5 , 10 , 15 , 20 PLN za szt nie ma to znaczenia chodzi o zasadę

 

a co do narzekania za chwilę to HD i DVB-T będą mieć chyba nawet w Mogadiszu .. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiadomo, że nie skończy się nagle, bo umowy obowiązują. Chodzi mi właśnie o sytuację przyszłościową, że po zakończeniu emisji 21 sezonu Simpsonów, Canal+ po prostu nie będzie mógł przedłużyć umowy na ich ponowną emisję (czy też nowy sezon), tak jak TVN Turbo nie mógł na Top Gear, bo BBC weszło do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...