Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już ankiety nie ma :).

 

Oni (Ekstraklasa S.A.) chyba naprawdę nie mają pomysłu na sprzedanie tej drewnianej ligi :lol2: .

 

Swoją drogą, czytając komentarze na tym forum, a nawet na oficjanym forum Canal+, utrata ligi polskiej przez C+ może przynieść... korzyści dla telewizji:

1) inwestycja w program (film)

2) nowe prawa sportowe

3) więcej meczów lig do której obecnie prawa posiada Canal+.

 

Nawet 300 mln to za dużo, ważne że sam Canal+ zrozumiał, że 3 lata temu przepłacił.

 

Na razie to my mamy... ekstra klapę :lol2::lol2::lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wypełniłem tę ankietę i napisałem, że jestem zdecydowanie za tym, żeby utworzyli płatny kanał, ale ich minimalna cena - 10 zł za miesiąc - jest zdecydowanie za wysoka. Wypełniajcie ankietę, to może przejrzą na oczy i spróbują dogadać się ze stacjami za normalną kasę, bo w główkach się im poprzewracało przez wcześniejsze aspiracje Cyfry do wyłączności do Polskiej Ekstra Kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum dvbnews

"INFO: Na Infolinii Cyfrowego Polsatu twierdzą, iż Canal+ wygrał przetarg na prawa do piłkarskiej Ekstraklasy na kolejne 3 lata. Polsat będzie teraz prowadził negocjację w celu odkupienia od nich prawa do kliku meczów. Szczegóły mają być znane wkrótce."

Pewnie ściemniają, żeby utrzymać klientów, gdyby to była prawda to pojawiło by się oficjalne info. No chyba, że takie się pojawi wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pech, bo mi przed chwila pani na infolinii n powiedziala ze w tym tygodniu oglosza ze N zdobyla prawa do Ekstraklasy na wylacznosc, i to juz pewne.

 

A tak na powaznie, to po co wklejac jakies wymysly trolli z innego forum? A wystarczy tylko troche pomyslec a nie bezmyslnie kopiowac i wierzyc we wszystko co sie przeczyta byle gdzie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewne bo???

tylko bez tekstów typu "tylko C+ jest w stanie to dobrze pokazać", itp.

 

Konkretnie - dlaczego miałoby to być pewne?.

Rozumiem, że od groma gawiedzi na tym forum nie wyobraża sobie innego rozwiązania, niż polska kopana w C+. Ale to nie jest argument!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...