Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Nie zdalo egzaminu, bo wycofali sie z tego bardzo szybko, gdyż nikt nie chcial placic za te "hity" :lol2:

Zobaczymy jaki bedzie wynik przetargu i wtedy bedziemy omawiac dokladnie to. Najgorsze jest tylko to, ze nie wiemy kiedy to ma byc :? Mialo byc do konca 2010 roku, pozniej na poczatku 2011,a ostatmio czytalem, że do końca rozgrywek tego sezonu. Patologia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ sport posiada ponad 1mln abonentów którzy płacą. A N-ka aby zarobić musiała by uruchomić nowy kanał za co najmniej 10 zł. Powiedzie ilu abonentów N-ki by się zdecydowało ,może co najwyżej 25 proc. To oglądalność naszej Ekstraklasy zmniejszyła by się czterokrotnie .Chyba włodarzą ekstraklasy oto by nie chodziło, bo w tym wypadku N-ka nie wypłaci kasy klubom bo sama będzie bankrutem.A co z kibicami oni się już nie liczą, myślę że jednak Canal+ wygra i kasy klubów zostaną uratowane. Bo przecież nie zarzyna się kury która znosi złote jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O ile się nie mylę, to wyniki poprzedniego przetargu w 2008 roku, były podane pod koniec stycznia. Oby tym razem było podobnie. Mimo wszystko trudno mi uwierzyć aby Canal+ mógł ten przetarg przegrać. Wyników nie ma, ale jestem pewien, że to oni wraz z Polsatem go właśnie wygrają. Inne rozstrzygnięcie było by ogromnym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko powinno być sprawiedliwie, czyli ekstraklasa powinna być na wszystkich trzech platformach, przynajmniej po 2 mecze albo jeden ostatecznie, żeby każdy widz miał co oglądać a nie kupować trzy dekodery bo to przesada. Jak znam życie to ekstraklasa trafi do jednej ( Cyfra + :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
O ile się nie mylę, to wyniki poprzedniego przetargu w 2008 roku, były podane pod koniec stycznia. Oby tym razem było podobnie. Mimo wszystko trudno mi uwierzyć aby Canal+ mógł ten przetarg przegrać. Wyników nie ma, ale jestem pewien, że to oni wraz z Polsatem go właśnie wygrają. Inne rozstrzygnięcie było by ogromnym zaskoczeniem.

Podejrzewam, że w styczniu nie poznamy rozstrzygnięcia. 25 stycznia zostanie wybrany nowy prezes Ekstraklasy SA i wątpię, żeby zaraz przed lub zaraz po tym były ogłaszane wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko powinno być sprawiedliwie, czyli ekstraklasa powinna być na wszystkich trzech platformach, przynajmniej po 2 mecze albo jeden ostatecznie, żeby każdy widz miał co oglądać a nie kupować trzy dekodery bo to przesada. Jak znam życie to ekstraklasa trafi do jednej ( Cyfra + :/ )

Ta... a jakbyś ktoś chciał mieć możliwość oglądania wszystkich meczy? To musiałby wykupować dostęp do wszystkich 3 platform.. Głupota. Najlepiej niech wszystkie prawa trafią do jednego operatora. I zainteresowani naszą Polską kopaną będą bardziej zadowoleni mając możliwość oglądania całej ligi w jednej platformie. I najlepiej niech trafią do cyfry. :D Jakimś wielkim entuzjastą Polskiej ligi nie jestem, ale w każdej kolejce znajdzie się jakiś mecz warty obejrzenia. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w styczniu nie poznamy rozstrzygnięcia. 25 stycznia zostanie wybrany nowy prezes Ekstraklasy SA i wątpię, żeby zaraz przed lub zaraz po tym były ogłaszane wyniki.

 

Przecież kadencja Rusko została przedłużona właśnie aby w czasie przetargu nie zmieniać prezesa. Jak zmienią to już powinno już być po wszystkim i żadna platforma nie pozwoli sobie na czekanie z taką informacją.

 

http://www.google.pl/search?sourceid=ch ... l+prezesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@parampampam, a ja myślę, że głupotą jest płacić ogromną sumę za abonament jaki cyfra + narzuca na tak słaby produkt jakim jest ekstraklasa, poziom jest naprawdę słaby a Cyfra i Orange myślą, że jak zrobią transmisję to widz będzie miał wrażenia, ze ogląda Serie A albo Primera Division :lol:

Nie każdego stać na oglądanie Cyfry + czy Orange, dlatego przynajmniej jeden, dwa mecze powinny być w kanałach które są w niskich pakietach w poszczególnych platformach, jak za dawnych lat w telewizji Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, aby obejrzeć ekstraklasę w cyfrze trzeba zabulić ;/. Wynika to stąd, że Ekstraklasa żąda bardzo wysokich kwot za dość słaby produkt i cyfra musi wyjść jakoś na swoje. No ale nie ma nakazu, że musisz mieć cyfrę...

Te czasy już chyba nie wrócą, tak jak pisałem wyżej Ekstraklasa jest coraz droższa i nieopłacalne by było dla platform umieszczanie meczy w kanałach z niższych pakietów. Niestety.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwiercie ze Ekstraklase w Polsce oglada wiecej osob niz Primera Division czy Serie A. Dlatego nikt nie ebdzie dawal paru meczu do nizszych pakietow, bo kto jest zainteresowany nasza liga to kupi wyzszy pakiet a kto nie ma pieniedzy na takowy to nie ma tez i Cyfry tylko nke albo polsat. Poza tym masz kilka meczy w otwartej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...