Skocz do zawartości

DVB-T W Kujawsko-Pomorskim


PanJ26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co te bzdury piszesz? EmiTel już zapowiedział, że Trzeciewiec chcą uruchomić do połowy obecnego miesiąca.

 

Połowa miesiąca mija a emisji z Trzeciewca jak nie było tak nie ma.Emitel zapowiedział uruchomienie NTC 15 Lipca br. - nie wyszło,22 lipca także nie wypaliło,31 lipca nie uruchomili z powodu wypadku.Co teraz wymyślą? złe warunki pogodowe? to zaczyna być żenujące.Czy Kujawy to region trzeciego świata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mieszkam w okolicach Inowrocławia i od jakiegoś czasu odbieram idealnie mux-2 z konina na kanale45, a mam antene siatkową bez wzmacniacza na strychu, bez żadnego symetryzatora tylko zyła i oplot rozdzielone. Wystarczy antene obrócić o 180 stopni coś jak satelita na południe i mamy 8 kanałów cyfrówki naziemnej.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegali, że jeśli będzie zła pogoda, to nie da rady, zresztą sam to wstawiałeś na forum - nie powinno być zaskoczenia. Już była jedna tragedia na pracach na wysokości - wystarcza. Lepiej poczekać a zrobić po pierwsze: solidnie, po drugie: bezpiecznie i bez stresów, a te warunki spełnić można w 100% jak są odpowiednie warunki do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda to tylko wymówka....padało 2 godziny między 11 a 13.Po godzinie 14 rozpogodziło się.Można było dokończyć prace.Komunikat emitela mówi że z powodu pogody nie udało się dokończyć prac na maszcie.Skoro rzecznik mówił o wczorajszym uruchomieniu testów to co mieli jeszcze grzebać na maszcie?Przecież wszystko co potrzebne jest już zainstalowane.Sprawdziłem to 2 dni temu kiedy byłem w okolicy Trzeciewca-18 km od mojego miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam na krancach Torunia i właściwie nie korzystam z tv naziemnej, mam kiepski kabel - widelec zamiast anteny. mimo to zrobiłem dziś skan i faktycznie bez problemu wyszukuje 8 serwisów, skaczą piksele i tnie ale i tak niebo przy kaszce w analogu :). podejrzewam że na byle wieszaku zawieszonym na trzecim metrze dało by się git oglądać. bardzo serdecznie witam cyferke w naszej okolicy i wybywam jutro po jakiegos druta czy tez siatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...