Skocz do zawartości

[C+] HBO COMEDY


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mysle ze lepiej niech sa powtorki filmow nawet 5 razy na dobe czy chociazby starsze produkcje (bo po to jest kanal filmowy) niz te denne serialiki Co ty masz z tymi serialami czlowieku

To źle myślisz :) Niektóre seriale, są lepsze niż filmy, np 24 godziny, Prison Break, Przyjaciele i jeszcze sporo innych. Ty masz jakąś awersje do seriali, ale to już twój problem :wink:

 

Poza tym HBO to nie jest kanał czysto filmowy, jest tam miejsce właśnie na seriale, dokumenty i inne programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze lepiej niech sa powtorki filmow nawet 5 razy na dobe czy chociazby starsze produkcje (bo po to jest kanal filmowy) niz te denne serialiki Co ty masz z tymi serialami czlowieku

To źle myślisz :) Niektóre seriale, są lepsze niż filmy, np 24 godziny, Prison Break, Przyjaciele i jeszcze sporo innych. Ty masz jakąś awersje do seriali, ale to już twój problem :wink:

 

Poza tym HBO to nie jest kanał czysto filmowy, jest tam miejsce właśnie na seriale, dokumenty i inne programy.

 

Przede wszystkim rozmawiamy tu o HBO Comedy czyli serialach komediowych a nie o 24 godziny czy Prison Break to zupelnie inny gatunek :wink: A poza tym kolego, HBO jest jak najbardziej kanalem filmowym ile razy mam ci to powtarzac. A to ze leci w nim smietnik to juz inna bajka :PNiestety

PS: Nie mam nic do seriali sam czasami ogladam tylko niech one leca na kanalach przeznaczonych dla nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whitestar

jesli mialbym Albanczyku pisac twoium stylem ktory chetnie uprawiasz to napisalbym tak:Seriale to syfffffffffff...wielki syffffffffffffff

No ale wy Albanczycy nie umicie zrozumiec ze kanal filmowy premium nie powinien zapychac ramowki serialami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A jesli ja bylbym tutaj Adminem to dostalbys bana za to Albanczyku. Skad sie biora tacy jak TY? :roll:

 

A poza tym po co debatowac czy lepsze sa seriale czy filmy. Znow to samo co z C+ i CP. Bo to jest lepsze a tamto gorsze, a nikt nie da uzasadnienia sensownego. Tylko jest tak bo tak :lol::lol::lol: Paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że to będzie jedno wielkie g..... ! Same powtórki, lepiej daliby Fox Life, na którym lecą seriale nie emitowane jeszcze w polskiej telewizji (oczywiście nie wszystkie). Miałem zamówić pakiet HBO ale po przejrzeniu ramówki szkoda wydawać te 29 zł.

 

Co ty mówisz? Nie są do końca same powtórki. Premiery również. Lepiej przeczytaj wszystko dobrze, w podstronie internetowej C+ OFERTA>UKŁAD KANAŁÓW kliknij na kanał HBO Comedy. Tam pisze wszystko, że seriale wieczorem a później premiery. Powtórek owszem będzie trochę ale to do wypełnienia programu tv w danym dniu. Jak na razie są powtórki bo jeszcze premier nie było bo to nowy kanał, także jak się zaczną premiery wieczorne to dopiero będzie się dzień w programie tv HBO Comedy wypełniał premierami tylko i wyłącznie z HBO Comedy. Z HBO nie będzie powtórek. Do tego najbardziej służy HBO2. Pozdrawiam :wink::wink::D

W przyszłości może być fajny HBO Family. Ciekawe kiedy będzie w Polsce? Po trzech kanałach HBO na liście w dekoderach są wolne pozycje 23. i 24. Ciekawe co tam się znajdzie? Coś z rodziny HBO?

P.S. HBO Comedy fajnyy.. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak narazie HBO Comedy nie wywarl na mnie wiekszego wrazenia. Wczoraj po 2:00 byl Pretty Man znany juz z HBO i HBO2, ale pewnie dlatego, ze po 2:00 juz HBO Comedy mialo nie nadawac bo najadaje 16 godzin na dobe i pewnie w tych 8 godzinach nadawane beda wlasnie powtorki z HBO i HBO2 :roll: Chyba lepsze to niz plansza HBO Comedy z drugiej strony :lol:

 

A seriale moga byc. Dla mnie wazne zeby bylo cos interesujacego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto fragment ze stronyW programie HBO Comedy znajdą się najlepsze hollywoodzkie i światowe komedie, znakomite seriale oraz premierowe odcinki lubianego i wielokrotnie nagradzanego programu rozrywkowego HBO na stojaka! Widzowie HBO Comedy obejrzą nowe odcinki produkcji znanych z anteny HBO, takich jak: Domowy front (War At Home), Statyści (Extras), Ekipa (Entourage) oraz Trawka (Weeds). Na antenie pojawią się również seriale do tej pory w Polsce nieznane, takie jak: Lucky Louie, The Worst Week of My Life, Love Spring International, The Class oraz hiszpański hit ostatnich lat Pod jednym dachem (Aqui No Hay Quien Viva).

 

http://www.hbo.pl/HBO/comedy/press.aspx.:Więc bez obaw i będą nie tylko znane seriale.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie ze to sa komedie,

ale kanal wg dobry z komediami swietnypomysl i jakby w mojej kabloqce byl pakiet ale nie z samym hbo a z hbo,hbo2 i hbo comedy to biore a jeszcze lepeij jakby byl pakiet c+ ale tu chyba tylko jakby byla tv cyfrowa w mym miescie to wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w programie olsen twlew dogrywka czy podowdne zycie ze stevem zizou to są komedie?

no coż...mnie śmieszyły te filmy...

 

A wracając do tematu - to nowy kanał, bez reklam, bez dodatkowej oplaty i nawet kary zadne nikomu nie grożą za to, że ktoś go nie ogląda więc dajmy mu chwilę na rozruch. I módlmy się, zeby Comedy Central nie dołączyli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...