Skocz do zawartości

[C+] HBO COMEDY


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba jeszcze poczekać. Przeciez to 1 dzień. Ja licze że jeszcze wprowadzą oryginlną scieżke dźwiękową. EPG to wiadomo zawsze jest z opóźnieniem.

 

Jeśli chodzi o seriale to przecież w niedziele jest cały maraton.

 

Narzekacie że powtórki ?

Ja się tam ciesze bo zawsze wszystko przegapiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miłośnicy komedji to się cieszą, bo mają w końcu kanał z komedyjkami,ja tam jestem miłośnikiem horrorków i fantastyki.teraz czekam na HBO HORROR i HBO SCI-FI.wiem wiem, że jest kanał AXN SCI -FI, ale tam są tylko seriale.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miłośnicy komedji to się cieszą, bo mają w końcu kanał z komedyjkami,ja tam jestem miłośnikiem horrorków i fantastyki.teraz czekam na HBO HORROR i HBO SCI-FI.wiem wiem, że jest kanał AXN SCI -FI, ale tam są tylko seriale.... :(

 

Mam nadzieje ze wkoncu doczekasz sie swojego kanału z horrorami ja tez bardzo lubie filmy tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO nie jest kanałem serialowym...jeśli szukasz seriali to na AXN-pak, FOX LIFE, COMEDY CENTRAL :wink:

 

Chyba lepiej jak są nowe seriale, niż powtórki filmów. Zreszątą 2 godziny ramówki na seriale, to raptem 1 emisja filmu, a wszyscy byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że to będzie jedno wielkie g..... ! Same powtórki, lepiej daliby Fox Life, na którym lecą seriale nie emitowane jeszcze w polskiej telewizji (oczywiście nie wszystkie). Miałem zamówić pakiet HBO ale po przejrzeniu ramówki szkoda wydawać te 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta Cyfra jest coraz gorsza. Zero nowości, dekodery przedpotopowe - wiedzą tylko jak ciągnąć od ludzi kasę za abonament, a w zamian nie oferują nic.

 

Też się zgadzam- niestety. Byłem w Cyfrze od 2000 roku- niestety z powodu BEZNADZIEJNEJ oferty programowej i dawania ochłapów w stylu HBO Comedy zrezygnowałem.

Pozdrawiam

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta Cyfra jest coraz gorsza. Zero nowości, dekodery przedpotopowe - wiedzą tylko jak ciągnąć od ludzi kasę za abonament, a w zamian nie oferują nic.

 

Też się zgadzam- niestety. Byłem w Cyfrze od 2000 roku- niestety z powodu BEZNADZIEJNEJ oferty programowej i dawania ochłapów w stylu HBO Comedy zrezygnowałem.

Pozdrawiam

:wink:

O co za ciągłe super nowości masz w n-ce może w Discovery HD.Jak piszesz takie same "ochłapy są na Premiere , SKY-jach czy zagranicznych C+ więc kolego przenieś się na Białoruś to może ich oferta Ci dogodzi.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...