Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sprawa - pakiet Mini Max (za 19,90zl) - umowa na czas nieokreslony, bo okres podstawowy (dodatkowego nie bylo w umowie) sie skonczyl dawno temu. Czy jest jakas szansa na rezygnacje z powodu ewentualnego znikniecia programow BBC? Z tym pakietem to pewnie niemozliwe, ale mozna jakos szybko zmienic pakiet i pozniej zrezygnowac? Tylko to troche ruletka, bo moze sie okazac, ze nie znikna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xtek, nie wiem, czy Cię dobrze zrozumiałem. Jeżeli masz umowę na czas nieokreślony, to możesz normalnie ją rozwiązać z okresem wypowiedzenia jaki masz określony w umowie. No chyba, że masz umowę podpisaną na jakiś innych warunkach. Podkreślam, że mogę się mylic, więc lepiej zasięgnąć porady kogoś kto ma większą wiedzę na ten temat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z niepłaceniem to już tak dobrze nie ma ;) Nawet jakbyś chciał zwiększyć pakiet na Familijny/Familijny HD, to zmiana będzie pewnie miała miejsce z początkiem nowego okresu rozliczeniowego. A wtedy to już kanałów BBC w ofercie nie będzie. Szczerze mówiąc, to lepiej się przemęczyć przez te trzy miesiące i zapłacić za ten okres za abonament ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam gotowe wypowiedzenie umowy tak samo jak napisał użytkownik n17 http://img513.imageshack.us/img513/8448/cyfrowypolatrozwiazanie.jpg

 

 

A po co się prosić o pozytywne rozpatrzenie "mojej prośby" :?::?:

 

Jak już to ewentualnie wnoszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku

 

To CP dał d :censored: więc łachy robić prawa nie mają.

 

 

 

Jest trzeci powód. Rozwiązać umowę i podpisać z powrotem dla ewentualnych gratisów.

 

I ja jestem jednym z takich - szkoda mi trochę będzie BBC Knowledge, ale kanału NG zawsze zazdrościłem abo Cyfry+ teraz będzie na CP.

 

Wypowiedzenie wyślę jak najpóźniej bo na "zajączka" ruszą nowe promocje więc i na coś lepszego się będzie można załapać a i konsultanci od utrzymania klienta też mogą być bardziej chętni do uległości , przy okazji wezmę dekoder z twardym dyskiem.

 

@M_arek, na pewno nie każdy, ale na pewno takich osób będzie sporo. Takich, co rozwiążą i podpiszą nową umowę z CP będzie niewielki %

 

Po pierwsze odsetek osób, które w ogóle wiedzą że można ot tak sobie wypowiedzieć umowę będzie niewielki - bo większość to Ci/ my , którzy siedzą w temacie i zaglądają choćby na nasze forum a w porównaniu z 3.5 mln abo CP to jesteśmy jak ziarnko piasku na plaży tak że Solorz przełknie to bez problemu.

Po drugie w/g mnie każdy wybiera platformę na której jest to co mu pasi a mimo wszystko CP ma to czego inni nie mają i raczej mieć nie będą.

Skoro poszli na taki krok to jednak musieli to dokładnie przeliczyć czy się opłacało trudno wyczuć a czy będą straty??? hmm... może w pierwszych tygodniach, ale wolne środki można zainwestować w nowe kanały a do promocji wielkanocnych coraz bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie wykonałem telefon do CP poinformowano mnie o tym że wypowiedzenie można wysłać już 1 lutego mam na to 30 dni zrywanie umowy bez kosztów. Cóż za piękny prezent na 20 urodziny sobie sprawiłem polsat wziąłem rok temu bo w C+ nie było we wrześniu kanały polsatu pojawiły się w C+ więc CP dałem siostrze a teraz jak nadarza się okazja to spadam z CP :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj, żebyś się nie zdziwił :> . Tym bardziej, że na kanałach BBC cały czas informują o tym, że od 1-go lutego znikają z oferty CP. Więc takie osoby z pewnością będą chciały rozwiązać umowę. Sam się nad tym zastanawiam, ale jeśli się zdecyduje na ten krok to dopiero pod koniec lutego i wówczas wyślę im wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam gotowe wypowiedzenie umowy tak samo jak napisał użytkownik n17 http://img513.imageshack.us/img513/8448/cyfrowypolatrozwiazanie.jpg

 

 

A po co się prosić o pozytywne rozpatrzenie "mojej prośby" :?::?:

 

Miej na uwadze to, że ja tylko odpisałem na "żywca" wersję zrobioną przez n17. Masz chyba klawiaturę by to zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisać "Wypowiadam umowę z dnia tego i tego" czy "wypowiadam umowę z dnia tego i tego ze skutkiem natychmiastowym". Chcę aby rozwiązali mi w miesiąc a nie w 3 jak jest normalnie, no i żebym nie musiał płacić jakichś kar. :o

Coś takiego skleiłem: http://www.sendspace.com/file/lg31dn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się chyba data stempla pocztowego, czy może się mylę?

 

Nie w takim przypadku liczy się data wpływu do adresata - toteż lepiej dołożyć kilkadziesiąt groszy i wysyłać takie ( zwłaszcza) rzeczy ZA POTWIERDZENIEM ODBIORU wtedy jesteś po pierwsze pewien że do nich pismo dotarło a po drugie jest na potwierdzeniu data odbiory więc nie ma się jak wymigać że np.... gdzieś się zapodziało Poczcie Polskiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...