Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do @lukasz90 Milczenie odnośnie nowego regulaminu dostarczonego w listopadzie 2009 oznaczało jednoczesną akceptację zapisów nowego regulaminu. Ten regulamin był dostosowaniem jego zapisów do nowego prawa telekomunikacyjnego (m.in. wprowadził zapis o którym pisałem wyżej). Odrzucenie tamtego regulaminu wiązałoby się z naliczeniem kary za zerwanie umowy przed czasem, ponieważ zmiana wynikała ze zmian przepisów prawa, podobnie z resztą było z VAT.

 

Chcę się upewnić, bo w piśmie jakie od nich wtedy dostałem jest coś takiego: "Nowy Regulamin Świadczenia Usług i Cennik, zamieszczone w niniejszej korespondencji, będą Państwa obowiązywały w przypadku, w którym skorzystacie z powyższej oferty" (W tej ofercie chodziło o jakieś dodatkowe pakiety, przez jakiś czas za darmo i chyba przedłużenie umowy)

A nie chodzi mi o to, żeby znaleźli jakieś haczyki i żeby ganiać po sądach w celu udowodnienia racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.A ja mam pytanie odnośnie mojej umowy.Umowa na familijny skończyła się w czerwcu zeszłego roku,czyli teraz jestem na bezterminowej jak rozumiem.I tu pytanie,czy mogę rozwiązać ją w terminie natychmiastowym?i kartę trzeba wysłać do kiedy do nich?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu wycofania kanałów BBC możesz to zrobić jak najbardziej. Dekoder, jeśli był na wypożyczenie, to wysyłasz go razem z kartą (to nie Cyfra+, że oddajesz tylko kartę - zresztą bez karty dekoder i tak będzie bezużyteczny) w terminie, który przyśle ci CP - przynajmniej czytając forum, to pamiętam, że ktoś pisał, że przysyłają stosowne info, jak jest inaczej to niech mnie ktoś poprawi :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

1. Czy to jest na 100% potwierdzone że przez wyłączenie kanałów BBC można rozwiązać umowę bez konsekwencji?

2. Jak w takiej sytuacji wygląda wypowiedzenie? Mam dekoder wyporzyczony czyli 1 Lutego wysyłam wypowiedzenie razem z dekoderem do CP?

I to wszystko ?

 

I jeszcze jedno ma ktoś jakiś Wzór jak wtej sytuacji napisać wypowiedzenie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, jest to potwierdzone.

2. Nie. Najpierw wysyłasz tylko samo wypowiedzenie listem poleconym i najlepiej za potwierdzeniem odbioru, a później powinno przyjść pismo od CP z informacją gdzie i do kiedy musisz zwrócić dekoder i kartę - pisałem o tym nieco wcześniej :] Czytać, a dopiero pytać :roll:

 

Wzór wypowiedzenia masz tu :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=34&t=7859 - wybierasz dla CP i wypełniasz podając tam także jako powód wycofanie kanałów BBC z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomogę ale kiedy byłem abonamentem CP zaraz po wycofaniu kanału E! złożyłem wypowiedzenie, po dwóch tygodniach telefony z lepszą promocją z nowym dekoderem ale podziękowałem.A jeżeli chodzi o wypowiedzenie wysłałem je na drugi dzień po wyłączeniu kanału i pomogło. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...