Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam komfortowy od listopada 2009 do grudnia 2010. Zadzwoniła Pani i zaproponowała mi Pakiet Optimum HD na 19 miesięcy. Przez 15 miesięcy płaciłbym 91.90zł, a nastepne 4 miesiące 114.90zł. Do tego dochodzi opłata za dekoder z nagrywarką przez 19 miesięcy, po 15zł. Napomnę, że teraz mam w pakiecie, opcję Filmbox w cenie. Gdybym podpisał umowę przedłużeniową, to za paczkę Filmbox, musiałbym dopłacić 15 zł. Skandaliczna oferta. Poczekam na listopad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po wydzwanianiu konsultantów Cyfry+ , wysłaniu wypowiedzenia i mojego wydzwanianiu do konsultantów, osiągnąłem sukces.

Celem były w miarę rozsądny koszt abonamentu i darmowy wynajem dekodera PVR.

I tak po 2 miesiącach negocjacji skorzystałem z ponoć nowej Akcji " CYFRA POWRÓT +". Przedłużyłem umowę i tu niestety na 18 miesięcy na pakiet OptimumHD+ za 80,90 zł na 15 miesięcy przez ostatnie 3 miesiące będzie

ponoć możliwość obniżenia rachunku i oczywiście bezpłatny wynajem dekodera PVR HD przez pełny okres umowy. Dodam jeszcze że negocjacje były głównie z tym samym konsultantem przez telefon i e-mail.

Teraz tylko czekam na listopad czy nie pożałowałem wyboru..

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak umowa 13 miesięcy jest możliwa. Ja mam umowę do 31 października więc tylko interesuje mnie umowa na 13 miesięcy żeby w przyszłym roku kończyć w listopadzie kiedy pojawiają się najlepsze oferty. Ciekawe czy uzyskam: umowa 13 miesięcy. Rabat min. 30% na min. 11 miesięcy. Kompakt HD +. PVR wynajem darmowy. To jest minimum za które wchodze na 5 rok w cyfrę. Jak nie to idę do N-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek otrzymałem taką propozycję:

 

Propozycja, którą otrzymałem to pakiet Optimum z Canal+ na 19 miesięcy, pierwszych 5 miesięcy 40% zniżki i wynajem dekodera za 0zł bądź umowa na 18 miesięcy i zniżka 40% na pierwszych 5 miesięcy na pakiet i Canal+, 6-10 miesiąc zniżka na (chyba) Canal+ i darmowy wynajem dekodera. Opłaca się, czy czekać na promocje w listopadzie/grudniu albo teraz spróbować coś jeszcze utargować?

 

Dziś natomiast dzwonił do mnie konsultant Cyfry, który zaproponował umowę na 18 miesięcy z rabatem przez 15 miesięcy (chyba 30% bo miałbym płacić coś koło 50 czy 60 zł) na pakiet Optimum i rabatem (też chyba 30%, chyba 24 zł) na Canal+ przez 18 miesięcy oraz, co dla mnie najważniejszy, zostaje dekoder Philips PVR HD na wynajem za 0 zł miesięcznie d okońca umowy.

Normalnie bym poczekał do listopada, może grudnia, żeby zobaczyć co wtedy będą oferować w promocjach dla nowych abonentów i co ja będę mógł wytargować dla siebie, ale, jak już wspomniałem, najważniejszy dla mnie jest ten dekoder. Konsultant mówił, że nowi abonenci dostają dekodery PVR na wynajem za 15 zł/miesiąc, więc pod tym względem faktycznie jest to bardzo korzystna propozycja. Wspominał też coś o tym, że teraz trzema mieć wykupiona opcję HD by otrzymać dekoder z PVR (nie mam HD bo najzwyczajniej w świecie nie miałbym na czym tego oglądać, a chciałem tego Philipsa ze względu na PVR.)

Zapomniałbym o jednym, wspomniałem mu, że jeśli będę musiał oddać ten dekoder i wziąć bez PVR to oddam, poczekam aż skończy się umowa, kupię sobie dekoder, na którym działają karty od Cyfry i podpisze nową umowę gdy pojawi się jakaś ciekawa oferta pod koniec roku. Zdaje się, że to właśnie po tym, stwierdził, że jednak zostawią mi Philpsa.

 

Pytanie: zgodzić się na to, co mi zaproponowali czy nadal czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na wejściu każdemu proponują umowę na 18 miesięcy, myślę że jak się trochę potargujecie tak jak ja to zrobiłem to uda wam się zejść do umowy na 13 miesięcy. Za PVR też bym nie płacił zwłaszcza że u konkurencji dają go za darmo. Dodatkowo z PVR C+ ma dodatkowe źródło dochodu w postaci VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie Pani dzwoniła z cyfry. Mam obecnie kompakt. Powiedziałem że chcę 13 miesięczną umowę i programy HD. Więc zaproponowała Kompakt HD 13 miesięczna umowa. 10 miesięcy z rabatem na 30% i PVR500 wynajem za darmo. Co wy na tę ofertę? Powiedziałem że się zastanowię. Złożyłem wypowiedzenie. Aktualna umowa do 31 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie też dzwonili (po raz pierwszy po otrzymaniu wypowiedzenia) - mam Start a chciałbym przedłużyć z pakietem Kompakt HD+. Propozycja - umowa na 18 miesięcy, 15 miesięcy 71 zł z groszami, 3 miesiące normalnie. Mowy nie ma o darmowym PVR, multiroomie i umowie na 13 miesięcy. Odmówiłem. Aha, umowa do końca grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakies 2tyg temu napisalem wymowienie z umowy, ktora podpisalem 4 listopada (rozumie, ze konczy sie ona ostatniego grudnia? Umowa na 13 miesiecy).. Czy mimo tego moge przedluzyc ta umowe, zachowujac stara, siwa karte C+ ?(zalezy mi na korzystaniu ze splittera.. Chociaz nie wiem, moze na nowych kartach jest taka mozliwosc?).. Mam PVR'a od philipsa, czy jesli przedluze umowe bede mogl sobie go zatrzymac?

 

Pani z biura obslugi juz do mnie dzwonila.. Zaproponowala standard, czyli 18miesiecy i w tym 5 miesiecy 50% taniej.. Mam czekac na kolejne telefony i lepsze propozycje czy podjac jakies kroki/czekac na nowe, grudniowe upusty ? :)

 

Bede wdzieczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...