Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj przedluzylem umowe mialem canal+ optimum65zl hd optimum 11zl multiroom 10zl dekoder pvr 500 gb 20zl placilem 106zl za wszystko.

Teraz dostalem na wypowiedzeniu canal+ superpremium za 89zl + do tego multiroom 0zl dekoder pvr 500 gb 0zl i do tego jescze moge wziac 2 pvr 500gb za 10zl co daje 99zl za superpremium canal+ hd

Mysle ze dobrze zrobilem.

+ jeszcze MGM hD i nsport HD na 6mies gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powalczysz wtedy, chcesz to migrujesz do oferty NC+, ale tracisz promocje. Może coś dadzą, a może nie. To Tobie będzie zależało ewentualnie na nowych kanałach. Dlatego ja z przedłużeniem umowy czekam.

A skąd nowina że przy migracji tracisz przyznane rabaty? Równie dobrze mogą je zachować aby zachęcić do migracji. Rabat kwotowy może pozostać, tyle że liczony od wyższej ceny standardowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie powalczysz wtedy, chcesz to migrujesz do oferty NC+, ale tracisz promocje. Może coś dadzą, a może nie. To Tobie będzie zależało ewentualnie na nowych kanałach. Dlatego ja z przedłużeniem umowy czekam.

A skąd nowina że przy migracji tracisz przyznane rabaty? Równie dobrze mogą je zachować aby zachęcić do migracji. Rabat kwotowy może pozostać, tyle że liczony od wyższej ceny standardowej.

 

To będzie nowy aneks czyli nie nawiązujący do poprzedniego czyli rabat nie pozostanie. Będzie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego 2013, wypowiedzenie wysłane w grudniu 2012, wysłana swoja propozycja, bardzo mila walka od ponad miesiąca, ja swoje, Cyfra swoje, dzisiaj bardzo konkretna i rzeczowa rozmowa z pozytywnym finałem dla obu stron sporu:

Pakiet Canal+ Optimum HD - za 65 zł,

HBO HD (3 kanały) - na 7 miesięcy gratis,

Cinemax HD (4 kanały) - 7 miesięcy gratis,

Filmbox HD (5 kanałów) - 7 miesięcy gratis,

HD opitimum promo (11 kanałów) - 0 zł,

nsport HD - 6 miesięcy gratis,

MGM HD - 6 miesięcy gratis,

Multiroom - 0 zł na cały okres umowy,

Pace PRV 500 - 0 zł za wynajem na cały okres umowy,

Umowa 18 miesięcy,

Życzę wytrwałości i powodzenia w walce, warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przedłużyłem pakiet Canal+ Optimum HD za 65zł, HD optimum promo(0zł), multiroom(0zł), pace pvr 500(0zł) + nsport HD- 6 m-cy, MGM HD- 6m-cy filmbox HD- 7 m-cy gratis. Umowa na 18 miesięcy, obecna była do końca lutego, wypowiedzenie wysłane.

 

3 telefony z centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

C+Optimum HD za 65 zł na 18 miesięcy

HD Optimum promo za 0 zł

Pace PVR 500 za 0 zł

MR za 0 zł + Pace PVR 500 do MR za 10 zł

Dodatkwo nsport + MGM na 6 miesięcy (będą działać od jutra)

 

Razem 75zł ;-)

 

Dzwonili do mnie kilka razy. Za pierwszym razem przedstawili kiepską ofertę. Podczas drugiej rozmowy powiedziałem, jakie warunki mnie interesują (te powyższe zanane z forum). Potem dzwonili kilka razy, powtarzałem znowu co mnie interesuje. Konsultanci powtarzali, że na razie nie ma takiej oferty, więc grzecznie dziękowałem za rozmowę. Aż do dzisiaj. Padło standardowe pytanie co możemy panu zaproponować, żeby pan z nami został. Powtórzyłem, że to co poprzednio no i się udało. Dodatkowo nsport i MGM do testowania przez pół roku za darmo. Filmboxy, cinemaxy , hbo mnie nie interesowało, więc w ogóle nie pytałem o to. Cierpliwość popłaca. Umowa była do końca lutego, wypowiedzenie wysłane pod koniec grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego 2013, wypowiedzenie wysłane w grudniu 2012, wysłana swoja propozycja, bardzo mila walka od ponad miesiąca, ja swoje, Cyfra swoje, dzisiaj bardzo konkretna i rzeczowa rozmowa z pozytywnym finałem dla obu stron sporu:

Pakiet Canal+ Optimum HD - za 65 zł,

HBO HD (3 kanały) - na 7 miesięcy gratis,

Cinemax HD (4 kanały) - 7 miesięcy gratis,

Filmbox HD (5 kanałów) - 7 miesięcy gratis,

HD opitimum promo (11 kanałów) - 0 zł,

nsport HD - 6 miesięcy gratis,

MGM HD - 6 miesięcy gratis,

Multiroom - 0 zł na cały okres umowy,

Pace PRV 500 - 0 zł za wynajem na cały okres umowy,

Umowa 18 miesięcy,

Życzę wytrwałości i powodzenia w walce, warto.

Dziś dostałem identyczną umowę. Umowa też do 28 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...