Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi dziś przyszło pisemko z cyfry, że z przykrością przyjęli wiadomość o rezygnacji z umowy o abonament i jak coś to mam do nich zadzwonić. Czy to oznacza że już do mnie nie zadzwonią z ofertą. W zeszłym tygodniu dzwonili, ale nie doszliśmy do porozumienia, czyżby dali sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami zadzwonili drugi raz,pierwszy mi nie odpowiadał,HBO w tej cenie,sam się dziwiłem,ale mi to pasuje,jedyne co napisałem w emailu że nie chce mi się pisać wypowiedzenia bo jestem zadowolony z cyfry,filmbox nie brałem bo mnie nie ciekawi,a 93 sam nie wiem jak to wyliczyli ale tak jest,jeszcze na koniec rozmowy poprosiłem o przeliterowanie kwoty jeszcze raz i czy na cały okres,babka potwierdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę ma do końca lutego, w ostatnim tygodniu 3 smsy ze strony c+, że mają dla mnie super ofertę i mam sobie sprawdzić na ICA albo zadzwonić pod podany numer. Was też tak molestowali SMSami?

U mnie od czwartku (z przerwą na weekend) regularnie w samo południe. Z ciekawości nawet zajrzałem do ICA, ale się uśmiałem - C+ Optimum + HD Promo + multiroom + PVR - jakieś 130 zł :crazy: Ciekawe czy zadzwonią, pod koniec roku panienka obiecywała, że na pewno :smile: potem cisza, aż do tych SMSów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przedłużyłem umowę na 13 miesięcy(stara umowa do końca marca nie wysyłałem wypowiedzenia tylko napisałem przez kontakt w ICA)C+Optimum,HD Promo,Multirom,,HBO,HBO GO,dwa PVR PACE wszystko na cały okres umowy za 93 zł.Dla mnie ok.

Dodaj tylko że HBO jest gratis na 6mc, a potem dopłata 23pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami zadzwonili drugi raz,pierwszy mi nie odpowiadał,HBO w tej cenie,sam się dziwiłem,ale mi to pasuje,jedyne co napisałem w emailu że nie chce mi się pisać wypowiedzenia bo jestem zadowolony z cyfry,filmbox nie brałem bo mnie nie ciekawi,a 93 sam nie wiem jak to wyliczyli ale tak jest,jeszcze na koniec rozmowy poprosiłem o przeliterowanie kwoty jeszcze raz i czy na cały okres,babka potwierdziła.

 

Czy na pewno HBO będziesz miał przez 13 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem e-mail z moja oczekiwana oferta, bez wypowiadania umowy. Start Canal+ HD 37zl + 5zl za PVR, 18 mscy. Bez problemu telefon z Cyfry, oferta "Powrot", tak jakbym byl na wypowiedzeniu, a jak zaznaczylem na poczatku wypowiedzenia nie wysylalem. Umowe pierwotnie mialem do konca marca. Od lutego nowe warunki, czyli mam to co mialem do tej pory 10zl taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez kontakt dla abonentów Devileyes pisałeś? jak tak to jaki temat wybrałeś? Mnie interesuje pakiet canal+ kompakt z opcja hd kompakt multiroomem i jakims drugim dekoderem mam na własność sagemcoma chyba sam do nich napisze maila bo z ich strony brak kontaktu tylko smsami codziennie mnie nekaja. Umowa do konca lutego wypowiedzenie w grudniu wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

105 zł to cena z dodatkowym PVR do multiroom.

O tym samym myślę. W zeszłym roku udało mi się wynegocjować superpremium za 89 zł. Jeśli teraz MR i Pace PVR jest za free i gdyby udało się wynegocjować rabat na drugi dekoder 15 zł to wtedy wyjdzie 94 zł. Chyba dobrze kalkuluję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas uparcie nie chcą dać zniżki na pace i multiroom.

C+ Optimum, hd promo, mr i tuner chcieli dać za 80zł :smile: . Umowa na 18 m-cy. Podziękowałem.

Oczywiście, standardowo padło pytanie: "Skąd wiem, że to wszystko można dostać za 65zł ?" :)

Jeżeli nic się nie zmieni to sobie odpuszczę z telewizją i będę miał spokój :)

 

Umowa do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam:

 

Canal+ Optimum HD - 65zł

PACE PVR - 10zł

razem 75zł

umowa była na 13 miesięcy, do marca 2013

 

obecnie proponują mi

Canal+ Optimum HD - 78zł

HD Optimum Promo - 0zł

PACE PVR - 5zł

razem 83zł

umowa też na 13 miesięcy, w tym 6 miesięcy pakiet HBO gratis

 

jest co zbijać? kiedyś bywał tutaj taki excelek na google docsach, teraz nie mogę się do niego dokopać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez kontakt dla abonentów Devileyes pisałeś? jak tak to jaki temat wybrałeś? Mnie interesuje pakiet canal+ kompakt z opcja hd kompakt multiroomem i jakims drugim dekoderem mam na własność sagemcoma chyba sam do nich napisze maila bo z ich strony brak kontaktu tylko smsami codziennie mnie nekaja. Umowa do konca lutego wypowiedzenie w grudniu wysłane

 

Tak przez kontakt dla abonenta, temat bodajze cos ze zmiana oferty. Nie intereuje mnie wyzszy pakiet, opcje dodatkowe gdyz tv ogladam jedynie w weekendy i tylko i wylacznie pilke nozna wiec nic wiecej na dobra sprawe mi nie potrzeba. Dekoder za 5zl, czasem zapauzowac mozna, nagrac, cofnac dobra sprawa, a pakiet za 37zl to tez dobrze, tym bardziej ze mam wszystko co mialem 10zl taniej wiec jestem ogolnie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie proponują mi

Canal+ Optimum HD - 78zł

HD Optimum Promo - 0zł

PACE PVR - 5zł

razem 83zł

umowa też na 13 miesięcy, w tym 6 miesięcy pakiet HBO gratis

 

jest co zbijać?

 

Nowy abonent w tej chwili dostaje więcej za tą samą cenę i to jeszcze z multiroomem na 18 m-cy :)

Ten pakiet można za 65zł dostać przy przedłużeniu umowy. Na dzień dobry wyślij wypowiedzenie.

 

W tej chwili jako nowy abonent, bez żadnego targowania się i łaski dostaniesz:

 

C+ Optimum HD - 77zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0zł

Pace 500 - pierwsze 5 m-cy 0zł / później 10zł

 

HBO - 0zł za 6 m-cy (poźniej wyłączasz)

Filmbox i Cinemax na 6 m-cy.

Umowa 18 m-cy

 

Miesięcznie wychodzi 84zł - dostajesz więcej za tą samą cenę, którą Ci zaproponowano. Dodatkowo cinemax, filmbox na 6 m-cy i co ważne, zyskujesz jeszcze "multiroom" ;)

"Propozycja", którą dostałeś jest delikatnie mówiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...