Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jutro wysle wypowiedzenie to umowa bedzie obowiazywala do 28 lutego a za luty zaplaci 107zl za c+optimum i 20 za opcje multiroom tzn. pelna cene bez rabatow chociaz i tak wiele to nie zmieni do obecnych platnosci, wiec bralbym ta oferte za 71 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~~elixyr

da się wyrwać na 12 miesięcy.Ja dostałem

C+Optimum HD 71zł

HD Promo 0zł

Dekoder HD Pace PVR 5zł

Natomiast Filmbox-y,Cinemax-y i HBO na 4 miesiące przy umowie na 12 miesięcy.

No właśnie,i umowa na 12 miesięcy.

Wiem że mogłem dostać jeszcze lepsze warunki ale nie chciało mi się z nimi "bawić",nie wysyłałem żadnego wypowiedzenia.5 czy 6 zł miesięcznie to na prawdę mnie nie zbawi.A nowo przedłużoną umowę będę mógł ponownie przedłużać od listopada,a więc tuż przed okresem świątecznym i wtedy się postaram o wyśrubowane oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem na 18 m-cy. Prestige HD, Peace PVR 500 plus wszystkie dinksy w tym pakiecie za 122 zł. Już mi się nie chciało dalej kombinować. Konsultant ten sam, z którym rozmawiałem kilka dni temu w sprawie rozliczeń moich faktur. Sam zaproponował podczas rozmowy o fakturach maksymalne zejście z ceny w zamian za odstąpienie od rezygnacji. Bardzo rzeczowy i konkretny facet. Gdybym takiego trafił w listopadzie to zarobiliby na mnie zdecydowanie więcej bo wtedy zależało mi na szybkim podpisaniu umowy na dwa abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelsko1

Jeśli nie wypowiesz swojej obecnej umowy to po okresie minimalnym automatycznie przejdzie ona na czas nieokreślony.

Jeśli obecnie masz jakieś rabaty na abonament (a podejrzewam, że masz) to po upływie minimalnego okresu umowy będziesz już płacić pełną stawkę abonamentu, bardzo wysoką.

W przypadku, gdy umowa przejdzie już na czas nieokreślony to okres wypowiedzenia znacznie się wydłuża i wynosi wtedy już aż trzy miesiące. W okresie minimalnym czas wypowiedzenia umowy wynosi jeden miesiąc przed jego końcem.

Tak więc złóż wypowiedzenie aktualnej umowy, a wówczas CYFRA+ będzie się z tobą kontaktowała i proponowała różne oferty na przedłużenie umowy. Na tutejszym forum jest też oddzielny temat poświęcony temu zagadnieniu: :arrow:viewtopic.php?f=6&t=13379

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, płacę w tej chwili 94 zł ( Optimum HD+ pakiet programów HD+ canal +). Czy to jest cena z rabatami?

I załóżmy że sie skantaktują i zaproponuja mi cos niżej niz mam to brać i wiązać sie znów umową na jakis czas czy czekać do połączenia z N?

Zalezy mi na lepszym dekoderze, te z n-ki chyba takie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia (koniec marzec 2013) a już atakują telefonami typu Superpremium HD za 105 zł ; Filmbox i Cinemax 2 miesiące free, multiroom free. Jako klient który jest z nimi od 10 lat uważam takie coś za ośmieszanie klienta i brak szacunku dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego. Na razie oferty mi przedstawiane były nieatrakcyjne, nawet bardzo. Przez długi czas cisza, nikt do mnie nie dzwoni. Dzisiaj dostałem SMS :). Mają dla mnie specjalną ofertę, którą mogę sprawdzić na ICA bądź do nich zadzwonić. Na ICA sprawdziłem, nic nie ma (wypowiedzenie zarejestrowane to jak sądzę dlatego). Nie wiem, dzwonić do nich? Jakoś mi się wydaje że to oni powinni dzwonić do mnie a nie odwrotnie. Ponadto chyba to nieco za wcześnie na optymalne warunki.... Sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam Abonament C+ Optimum + pakiet HD płacę 94zł za wszystko

umowa kończy mi się dopiero w kwietniu ale już jestem ciekaw kilku kwestii.

Po 1 - czy dałoby sie wywalczyć jakieś darmowe miesiące i a potem by nie płacić więcej niż 80zł? (umowe chciałbym max na 18 miesięcy)

po 2 - czy dałoby się otrzymać za darmo dekoder z nagrywarką? obecnie mam sagecoma bez nagrywarki.

po 3. czy da się do tego dostać np na pare miesięcy za darmo hbo z opcją rezygnacji po okresie darmowym?

 

Prościej mówiąc chciałbym taką ofertę:

Canal + optimum 80zł (umowa max 18 miesięcy)

2-3 miesiące za darmo

Dekoder z nagrywarką za 0zł (ewentualnie za 5zł jeśli zgodzili by się na obniżke do 80zł)

HBO za darmo na 2-3 miesiące z opcją wyłączenia po darmowym okresie.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wytycznych :) z tego forum, przedłużyłem umowę która była ważna do końca stycznia 2013.

 

zgodziłem się na:

 

c+ kompakt hd 50 zł

kompakt promo hd 0zł

pace pvr 0zł

hbo, filmbox i cinemax 7 mieś 0zł

 

umowa na 18 mieś

 

..............................

Co do multiroom - podobno "dostępny" za 0 zł ... alee nie chciał mi go za bardzo dać ... to odpuściłem.

W ogóle muszę kupić konwerter twin (do pvr) albo quad (do pvr i multiroom).

Zostawie sobie te sprawę na lato bo nie chce mi się teraz przy antenie grzebać.

 

Zapytałem też o nowe umowy z okazji fuzji, potwierdził że prawdopodobnie kto bedzie chciał poleci po staremu a inni bedą negocjować i podpisywać

nowe umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W ogóle muszę kupić konwerter twin (do pvr) albo quad (do pvr i multiroom). ...

Cztery lata temu potrzebowałem 4 kable z anteny i wymieniłem konwerter, w grudniu zaczęło być potrzebnych 5 kabli i znowu wymiana. Wyrzucanie pieniędzy, a w piwnicy robi się magazyn staroci. Mam nadzieje że 8 już wystarczy, wymiana dopiero gdy się zepsuje, oby najpóźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca stycznia, wypowiedzenia nie wysłałem, chciałem z nimi negocjować w grudniu ale zawsze to samo:

C+ Optimum HD 71

promo

multiroom 10

pvr 5

Dziś sami zadzwonili i jak powiedziałem, że chcę się zmieścić w 70zł to zaczął kombinować, że mi wcześniej niby Kompakt proponowali.

Jak chciałem ofertę na C+ Optimum to oczywiście na warunkach jak wyżej.

Na informację, że w punkcie Cyfry jest oferta za 77zł plus dekoder gratis ( wywiesili taką kartkę po świętach i już wisi 2 tygodnie - ciągle ostatnie sztuki ) konsultant powiedział, że mnie rozumie :-)

Ale na tym się skończyło.. Dziękuje ci Cyfro za zrozumienie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W ogóle muszę kupić konwerter twin (do pvr) albo quad (do pvr i multiroom). ...

Cztery lata temu potrzebowałem 4 kable z anteny i wymieniłem konwerter, w grudniu zaczęło być potrzebnych 5 kabli i znowu wymiana. Wyrzucanie pieniędzy, a w piwnicy robi się magazyn staroci. Mam nadzieje że 8 już wystarczy, wymiana dopiero gdy się zepsuje, oby najpóźniej.

 

Oho !!! trzeba bedzie pomyśleć o konwerterze octo :) heheeeee 8-wyjściowym.

Jednak chyba quad wystarczy ? hm ... jeszcze przemyślę zakup :)

 

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie pięć minut temu zadzwoniłem do nich i dostałem właśnie to wszystko w cenie 70pln.

C+Optimum -65pln.

PROMO HD - 0pln.

MR -0pln.

PVR PACE -5pln.

pakiet HBO -0pln. do sierpnia z możliwością odłączenia później

 

Mam niedosyt że nieugięty był w sprawie Animal Planet , i miało kosztować 11pln. - nie zgodziłem się.

Do tej pory płaciłem za to z Animal Planet 95pln.

Szkoda A.P. ale HBO jest na otarcie łez, no i zostanie trochę kasy w kieszeni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W ogóle muszę kupić konwerter twin (do pvr) albo quad (do pvr i multiroom). ...

Cztery lata temu potrzebowałem 4 kable z anteny i wymieniłem konwerter, w grudniu zaczęło być potrzebnych 5 kabli i znowu wymiana. Wyrzucanie pieniędzy, a w piwnicy robi się magazyn staroci. Mam nadzieje że 8 już wystarczy, wymiana dopiero gdy się zepsuje, oby najpóźniej.

 

 

A po co tak kombinujesz?. Przerób instalację na multiswitcha i możesz mieć 100 odbiorników na 4 przewodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co tak kombinujesz?. Przerób instalację na multiswitcha i możesz mieć 100 odbiorników na 4 przewodach.

Wszystkie kable są z zewnątrz domu, najdłuższy 18 m, wewnątrz nie ciągnę kabli, a multiswitch potrzebuje zasilania, tych 8 nie przekroczę w domu, to chyba multiswitch było by kombinowaniem, sposób jest zależny od warunków lokalnych, rozważałem multiswitcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 18 m-c w cenie 70pln za wszystko.

C+Optimum -65pln.

PROMO HD - 0pln.

MR -0pln.

PVR Philips -5pln. ( do MR mam własny dekoder nie od Cyfry+)

pakiet HBO -0pln. na 7 m-c + Cinemax i Filmbox też na 7 m-c z możliwością odłączenia po promocji.

 

Umowa była do 31.03.2013r.. Po pierwszym telefonie z propozycją 92zł. wysłałem maila z tym co bym chciał dostać i dokładnie to dostałem (był to pierwszy telefon po wysłaniu maila, zadzwoniono po dwóch dniach) . Dodam, że wypowiedzenie oczywiście wysłałem, wcześniej nie odbyłem żadnych rozmów.

Pozdrawiam i powodzenia dla przedłużających umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...