Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam końcem lipca kończy mi się umowa (wypowiedzenie wysłane), jestem zainteresowany pakietem canal + prestige hd ten co oferują nowym abonentom za 149 zł czy mogę ugrać lepszą cenę czy raczej nie ma szans? Obecnie posiadam pakiet Canal plus optimum, pakiet multi iHD optimum za 123 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie napisałem,że obecnie mam z nimi "cyrograf" do końca marca 2013r. i odpowiedzieli mi ,że mogę zmienić dopiero na 3 miesiące przed upływem tego terminu.

W trakcie umowy nie ma możliwości migracji na Superpremium. Możesz zmienić na Canal+Optimum za 86pln i do tego dołożyć HBO i ew. HD Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też w marcu z "nimi" negocjowałem i nie wynegocjowałem lepszych warunków niż mają nowi abonenci,

więc wydaje mi się że nigdy nie zaproponują lepszych ani nawet takich samych warunków jak nowemu.

Owszem po trzecim telefonie od nich (to chyba standard - 3 telefony) oferta była prawie identyczna - różnica była 2 zł/m-c - oczywiście na moją niekorzyść i gadam g ł ą b o w i wprost, że jak dacie taką ofertę jaką miałby nowy klient to biorę , a on że już więcej nie może obniżyć, po konsultacji (niby z przełożonym-nie wierzę w to ) to podziękowałem . Stracili na tym tyle, że dodatkowo zdałem stary dekoder, a w zamian dostałem nowiutki. Nie wiem czy oni tam nie mają kalkulatorów he he :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przedłużałem ciutkę inaczej, tzn. Optimum HD stały rabat 23zł na 12 mies.(do zapł. 54 zł), HD Optimum Promo za 0 zł, multiroom 0 zł,dekoder za 5 zł (15 zł rabatu). Wszystko mam w aneksie i będę płacił łącznie 59 zł co miesiąc. Mnie to pasuje. Dekoder ofkors dali Philipsa.Wypowiedzenie wysłane w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było tak i będzie w Cyfrze że chcą zdobyć jak najwięcej nowych abonamentów.

A stali klienci, są na tzw. drugim planie.

 

To dziwne, bo ja za kontynuację umowy na kolejne 12 miesięcy dostałem CANAL+ Kompkat HD w cenie 41 PLN przez 9 m-cy (nowi przez 6 m-cy) i ostanie 3 miesiące w cenie 82 PLN (nowi musza przez ostatnie 6 m-cy), do tego dekoder Pace PVR za 0 PLN/m-c.

 

Ale może dlatego, że nie odbierałem telefonów od nich (117 nieodebranych połączeń) i został mi tydzień do wyłączenia sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie zadzwonili do mnie z działu utrzymania klienta i zaproponowali mi pakiet Canal + optimum, pakiet multi, HD optimum promo, Exxxtra, i dekoder PVR HD PACE za 121 zł umowa na 12 miesięcy. Zgodziłem się, dobrze zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem w piątek i w zasadzie mam to, co chciałem. Mogłem wziąć C+Optimum HD za 53,50 zł przez 9 miesięcy i ostatnie trzy za 107 zł ale wolałem stałą cenę, tym samym mam C+Optimum HD za 75 zł, HD promo 0 zł, Multiroom 0 zł i drugi Philips PVR za 5 zł, czyli łącznie 80 zł za miesiąc.

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane pod koniec czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pisałem o sytuacji po przedłużeniu: viewtopic.php?f=6&t=13379&p=648052#p648052

 

Zostałem wyśmiany przez użytkownika Rigidigi, a tymczasem wyszło na moje. Dostałem odpowiedź z Cyfry, że zniżka na dekoder nie była wprowadzona do systemu. Teraz jest ok, więc nie będę się musiał stresować przy najbliższym rachunku. Polecam więc wszystkim przedłużającym sprawdzenie sobie tego, czy faktycznie wszystkie obiecane zniżki są u nich w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś po 3 tygodniach telefonów ze strony Cyfry, wysłanym wypowiedzeniu i mailu, w którym opisałem warunki, na których jestem w stanie pozostać, przedłużyłem umowę:

 

- C+Optimum - 9x53,50 + 3x107

- HD Promo - 0zł./12 mc.

- Multiroom - 0zł./12 mc.

- Pace HD PVR - 0zł./12mc.

- Philips PVR - 5 zł./12mc.

- Mood - 0 zł przez 3 miesiące (2 pełne + bieżący)

- Możliwość dobrania (do końca sierpnia) 3 abonamentu Start HD za 9.90

 

Słyszałem, że zgoda UOKIK coraz bliżej (koniec sierpnia) a od września mają być nowe oferty, już z N ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie zadzwonili do mnie z działu utrzymania klienta i zaproponowali mi pakiet Canal + optimum, pakiet multi, HD optimum promo, Exxxtra, i dekoder PVR HD PACE za 121 zł umowa na 12 miesięcy. Zgodziłem się, dobrze zrobiłem?
jak dla mnie ? - drogo

@misiek222 to ile taniej dostaniesz full opcję z erotykiem i pvr? Warunki są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, dostałem na przedłużenie oferte przez ica-- canal + kompakt hd za 42 zł przez 12 mcy. Więc przedłużyłem bo dla mnie było ok- wczesniej placilem 47zł więc korzyść dla mnie. Teraz odebrałem aneks i zupełnie coś innego 41 zł przez 6 mcy i 82 przez kolejne 6 mcy. Zupełnie co innego niz się decydowałem, Warunki jak dla nowego klijenta. Co teraz mam zrobić pomocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...