Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jest to dla Ciebie problem, że ww. rabaty nie będą widniały na aneksie ale zostaną wprowadzone do systemu?

Jesteś może tym konsultantem, z którym rozmawiałem? :D

 

Zakładam, że skoro zostały mi odczytane, to powinny też być na papierowym aneksie. Jeśli nie będzie ich na piśmie a będą w systemie to problemu dla mnie nie będzie, pod warunkiem że nie będę musiał ciągle składać reklamacji na wysokość rachunku. W czasie obowiązywania poprzedniego aneksu złożyłem już 4, a i tak w lipcowym rachunku dalej widnieje kwota 20zł za PVR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

Pakiet C+Superpremium HD 9 mies. 73,40 zł, 3 mies 134 zł (umowa na 12 miesięcy)

Wynajem dekodera Pace PVR HD- 0zł/12mies.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przedłużyłeś umowę na Canal+Optimum z 9mc za pół ceny i do tego masz dołożone HBO w promocji na 9mc za 19.90, potem 27pln. Superpremium jest w stałej kwocie 99pln. Nie ma schodkowych promocji na ten pakiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest to dla Ciebie problem, że ww. rabaty nie będą widniały na aneksie ale zostaną wprowadzone do systemu?

Jesteś może tym konsultantem, z którym rozmawiałem? :D

 

Zakładam, że skoro zostały mi odczytane, to powinny też być na papierowym aneksie. Jeśli nie będzie ich na piśmie a będą w systemie to problemu dla mnie nie będzie, pod warunkiem że nie będę musiał ciągle składać reklamacji na wysokość rachunku. W czasie obowiązywania poprzedniego aneksu złożyłem już 4, a i tak w lipcowym rachunku dalej widnieje kwota 20zł za PVR...

 

Hehe akurat nie ze mną bo ja zawsze informuje klientów o tym, że rabaty nie będą widoczne w aneksie ale zostaną wprowadzone do systemu "ręcznie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna saga się zaczyna:

 

 

"Szanowny Panie,

 

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż oferty promocyjne są określone czasowo i zróżnicowane pod względem kanału dostępu, przez które są oferowane. Aktualnie istnieje możliwość przedłużenia Umowy na następujących warunkach:

 

- zestaw CANAL+ Kompakt HD z naliczeniem rabatu 50% przez okres 7 miesięcy ( standardowa cena wynosi 82 zł)

- opcja HD Kompakt z naliczeniem 100% rabatu przez okres 12 miesięcy

- usługa Multiroom z naliczeniem rabatu 5 zł ( standardowa cena wynosi 20 zł)

- najem dekodera HD PVR z naliczeniem rabatu 10 zł prze okres 12 miesięcy ( standardowa cena wynosi 20 zł)

- Okres Minimalny Umowy na 12 miesięcy

 

W przypadku najmu dekodera HD PVR, otrzyma Pan możliwość bezpłatnego wypożyczenia pierwszego filmu w miesiącu, przez okres 3 miesięcy.

 

Jeżeli byłby Pan zainteresowany powyższą propozycją, proszę o informację zwrotną."

 

 

 

Dzis wysyłam wypowiedzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do osób które biorą nowe umowy z rabatem na 9 miesięcy. Liczycie, że ostatnie trzy miesiące możecie już negocjować i nie zapłacicie dużych rachunków. Otóż jesteście w błędzie, nikt, powtarzam nikt, nie zaoferuje wam przyzwoitych (czytaj "z odpowiednimi zniżkami") umów. Zawsze są to ostatnie 2 tygodnie, lub wręcz ostatnie dni umowy, kiedy otrzymuje się satysfakcjonujące warunki. Ja sam mam umowę do końca września 2012 roku, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Telefon od nich ze standardową ofertą, ja do nich, że są lepsze umowy. Wtedy konsultant do mnie otwarcie, chyba nie liczy Pan, że zaoferujemy najlepsze warunki dla Pana, trzy miesiące przed końcem umowy. Zawsze wychodzą z najgorszą propozycja, żeby w ostatnich dniach zejść do oferty nas satysfakcjonujących.

No chyba, że fuzja i rozwiązanie umowy przed jej końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trzy dni temu przedluzalem i tak

 

canal+optimum hd 75 zl

hd promo 0zl

multiroom 0 zl

pace pvr 0 zl ale to juz mialem od samego pocztaku z cyfra

umowa na 12 miesiacy

 

negocjacje trwaly 2 miesiace za kazdym telefonem oferty byly nie satysfakcjonujace

Udalo sie trafic na kumatego typa powiedzialem co chce i wiem co oferuja po wyslaniu wypowiedzenia

ze nie mam czasu w zabawe w kotka i myszke .Zapytal przelozonego i sie udalo

 

Fakt ze ta ostatnia rozmowa tak latwo poszla moze to byl przypadek a moze to ze w lipcu konczy mi sie umowa

 

Pozdrawiam walczacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak jak masz ostatnie 3mc umowy i ją negocjiujesz i przedłuzasz na nowych warunkachg to od dnia końca obecnej umowy a nie że mam 3mc do końca i teraz ugram pakiety i mam je od teraz

Według mnie, chyba jesteś w błędzie. Wynegocjowana umowa wchodzi w życie od razu, a okres umowy biegnie od pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko według Ciebie. Nowe warunki wchodzą w życie od pierwszego pełnego miesiąca, czyli przy dobrych wiatrach do zapłacenia byłby tylko jeden pełnopłatny miesiąc. A nawet "załapując się" na wszystkie trzy miesiące średnia abonamentu wychodzi niezła. Oczywiście godząc się na takie warunki trzeba ten fakt brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do osób które biorą nowe umowy z rabatem na 9 miesięcy. Liczycie, że ostatnie trzy miesiące możecie już negocjować i nie zapłacicie dużych rachunków.

Nie wiem jak inni, ale ja po prostu biorę pod uwagę tylko średnią za miesiąc. C+ Optimum + HD + Multiroom + PVR średnio za 66,88 zł/miesiąc to według mnie uczciwa cena i ją po prostu akceptuję.

A jak bym chciał zakombinować te ostatnie 3 miesiące to jestem przekonany, że w przeciągu 9 miesięcy na pewno trafi się okazja do zerwania umowy z powodu zmiany regulaminu. Ale i tak teraz z góry nie robię sobie takiego założenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest słabo .. jest kurczę słabo :( ... Umowa do końca września, od wczoraj negocjacje i tak. Interesuje mnie Superpremium HD, czyli 99 PLN + 10 PVR + 10 multiroom + 5 dodatkowy dekoder z nagrywarka = taka opcje mi zapropnowali.

 

Mowilem, ze jest to taka sama opcja jak dla nowych abonentow < to jest juz moje 3 przedluzenie umowy > ... Po kilku rozmowach stwierdzili, ze nic nie sa w stanie zaproponowac. W koncu zadzwonilem z prosba o powiedzenie mi, co musze zrobic zeby wyslac wypowiedzenie, gdyz nie jestem zadowolony z zaproponowanych mi warunkow i jak powinno ono wygladac. Przed odpowiedzia, Pan posprawdzal pakiety i powiedzial, ze rzeczywiscie nic innego mi nie dadza. Chyba czas wyslac pismo. Jakies porady ?? sugestie ? czego moge oczekiwac , jaka oferta bylaby akceptowalna,bo ta lekko mowiac ' porazajaca nie jest '.

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na stronę cyfry i masz zakładkę Kontakt i wybierasz Formularz kontaktowy. Może i jest szansa na takie warunki jak chcesz, ale można i jeszcze taniej wyrwać w ten sposób :

Pakiet C+Optimum 9mies 53,5zł ostatnie 3mies 107zł ( średnio 67zł/mc)

HD Optimum Promo-0zł przez cały okres umowy ( 12 mies )

Opcja HBO HD za 19,9zł/mc przez 9mc, lub zabawa wlącz/wyłącz to wtedy 27zł/2=13,5zł/mc.

Multiroom-0zł

PVR HD-0zł

Takie warunki da się zdobyć, jednak będzie ciężej niż te które ty przedstawiłeś. W sumie masz to samo w kwocie 80zł/mc tylko bez kanału Animal Planet HD.

w tej opcji jest jeden dekoder za 0 zł czy oba? I dekodery są na własność czy bezpłatny wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę z cyfrą i wytargowałem Pace PVR HD za darmo. Dzisiaj dostałem aneks i jest tam napisane o tej zniżce, ale nie ma ani słowa o dekoderze. Czy to że dają mi za darmo dekoder powinno być w tym aneksie czy oni to mają w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...