Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz na stronę cyfry i masz zakładkę Kontakt i wybierasz Formularz kontaktowy. Może i jest szansa na takie warunki jak chcesz, ale można i jeszcze taniej wyrwać w ten sposób :

Pakiet C+Optimum 9mies 53,5zł ostatnie 3mies 107zł ( średnio 67zł/mc)

HD Optimum Promo-0zł przez cały okres umowy ( 12 mies )

Opcja HBO HD za 19,9zł/mc przez 9mc, lub zabawa wlącz/wyłącz to wtedy 27zł/2=13,5zł/mc.

Multiroom-0zł

PVR HD-0zł

Takie warunki da się zdobyć, jednak będzie ciężej niż te które ty przedstawiłeś. W sumie masz to samo w kwocie 80zł/mc tylko bez kanału Animal Planet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sam zadzwoniłem do cyfry umowa do końca września ,pismo wysłane ale nie zarejestrowane.

Oferowali mi CanalSupremium HD 99 zł przez okres 12 miesięcy,PVR 500 10zł,multi 10zł,Pvr250 5zł.

Podziękowałem i poprosiłem o telefon jeśli zmienią zdanie co do PVR i multi.

 

Mam takie pytanie czy w pakiecie Optimum HD jest national geo HD i wild?Bo nie widze tego na stronie pisze cos o promocji HD Optimum Promo ale co wniej jest zawrte to nei widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę z C+. Zadzwoniłem do nich sam (od razu pod numer działu utrzymania abonenta), bo umowa kończy mi się z końcem lipca (wypowiedzenie wysłane w czerwcu), a z racji wyjazdu nie miałbym później możliwości negocjacji umowy. Po odebraniu telefonu przez konsultanta od razu powiedziałem jak sprawa wygląda i przedstawiłem mu ofertę, która mnie interesuje. Po powrocie po dwóch minutach (stwierdził, że musi porozmawiać z przełożonym) dostałem to co chciałem czyli:

* pakiet Canal+Kompakt HD w cenie 41 zł (9 miesięcy) i 82 zł (3 miesiące)

* HD Kompakt w cenie 0 zł (12 miesięcy)

* dekoder PACE PVR HD 500 GB w cenie 0 zł (12 miesięcy)

 

Takie rozwiązanie to mi się podoba :)

Czasem warto od razu powiedzieć co się chce (o ile jest to możliwe) :)

 

Pozdrawiam.

 

Chciałem to samo co Ty, też mam umowę na wypowiedzeniu na koniec lipca.

Dzwonię i mówię co chcę, mówię, że albo to akceptują albo nie.

Choć tak naprawdę ew. zależy mi tylko na C+ Sport i C+Gol, naprawdę !!!

A PVR 500 GB, dla testów skoro ma się w "turbosłaczkę" za 2 dni zamienić. :twisted::lol2::twisted::lol2:

 

"Zdzisiek" z CC mówi , że tak nie można.

To ja na to, że do widzenia.

Niech zmykają na dzrzewo :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: .

 

Nawyżej wezmę pre-paida C+Start w serwisie aukcyjnym na "a", widziałem za 230zł.

I wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moze ugrać abonent który ma cyfre od samego początku (mój brat). Ma w tej chwili c+optimum z canal plus plus hbo plus tuner mediasat. Płaci około 120zł (szaleniec). Umowa do konca 2012 roku. Dodatkowo chciałby multiroom. Ja z multiroomem i c+ optimum z hd i philips pvr i multiroom płace 82zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek_m_11 nie do końca rozumie twoją wypowiedź...

Co drugi tutaj cieszy się jak głupi z tego ,że wynegcjował to i owo ze żniżkami na 9 miesięcy z możliwością negocjacji 3 miesiące przed końcem.Wszystko po to żeby nie płacić poźniej jakiś chory sum a Ciebie nagle dziwi że ja już negocjuje?

 

Jeśli uważasz i masz jakieś przesłanki że za 2 miesiące abo i promo nie pójdą do góry to z chęcią poczekam.

Jednak uważam ,że to co teraz można wynegcjować we wrześniu w tej cenie już nie przejdzie(multi 0 pvr 0 i abo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sformułowałeś ten swój post, że nie bardzo wiem o co pytasz.

 

1) Darmowy Multiroom oraz dekoder PVR możesz wynegocjować tylko przy przedłużaniu swojej umowy.

 

2) Jeśli przedłużysz umowę na pakiet C+ OPTIMUM i dopiero wtedy będziesz chciał zejść na pakiet C+ KOMPAKT to Cyfra+ na to nie pozwoli bo obecnie nie wolno obniżać pakietów w czasie trwania okresu minimalnego umowy. Wobec tego, w tej sytuacji nie ma co się rozpisywać na temat darmowego dekodera i multiroomu.

 

3) Jeśli obecnie masz pakiet C+ OPTIMUM i podczas przedłużania umowy powiesz, że od teraz interesuje Cię pakiet C+ KOMPAKT to jak najbardziej masz szanse na wynegocjowanie Multiroomu oraz dekodera Pace PVR za zero złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przez ostatni miesiąc proponowali pakiet HBO za 19,99. Mam Optimum HD plus multiroom.

Powiedziałem im żeby zadzwonili jak pakiet HBO będą mieli za 5 zł miesięcznie bo tyle jest dla mnie wart.

W sumie płacę za pakiet Optimum HD plus multiroom 96 zł na połowę z teściową jeszcze przez 8 miesięcy.

Jak będę rezygnował ( koniec umowy lub możliwość rozwiązania bez kary - zmiana oferty ) to rozmowa będzie krótka pakiet Optimum HD plus multiroom na 12 za 54 zł miesięcznie ( po połowie z teściową - 27 ) tyle można jeszcze wydać. Rozmowa będzie krótka nic więcej mnie nie interesuje. To im będzie zależało nie mnie. Ja się bez telewizji mogę obejść :shock:

W sumie teraz jesteśmy w zasięgu dvb-t ( Fergusony Ariva 120 ) plus FTA z satelity wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blady

Chodzi o to że najlepszą oferte/warunki można dostać praktycznie w ostatnie dni okresu min (ja dostałem w ostatni dzień)

Wtedy jak im powiesz czego chcesz i za ile (w granicach rozsądku) to powinieneś to dostać.

A ty masz jeszcze nie zarejestrowane wypowiedzenie,2,5 mc do końca umowy i dzwonisz do nich pierwszy,w taki sposób nie dostaniesz tego co pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 2 tygodniach wydzwaniania (wypowiedzenie z końcem lipca) w końcu odebrałem od Cyfry telefon.

Propozycja:

- umowa 12 miesięcy

- C+ Optimum za 50% na 9 miesięcy

- Optimum HD Promo 0zł

- Multiroom 10zł

- Pace PVR HD 20zł

 

Powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, więc pytanie co mi nie odpowiada. Oczywiście Multiroom i PVR za 0zł powiedziałem, konsultant na to że nie ma takiej możliwości. Kulturalnie więc mówię, że nie przedłużę umowy. Wtedy znana już konsultacja z przełożonym i jest możliwość przedłużenia na takich warunkach...

Spytałem jeszcze o pakiet Exxxtra czy da się za 6zł dołączyć jak dla nowych, ale ponoć nie - specjalnie nie zależało mi na tym więc nie drążyłem dalej tematu.

 

Co ciekawe w odczytywanym aneksie (druga rozmowa po kilku minutach) było wyraźnie o rabacie 20zł na Multiroom i 20zł na PVR, więc może w końcu nie będę musiał reklamacji składać, zobaczymy.

 

Do tego mogę dobrać 3-cią kartę z pakietem Start HD i drugi PVR (250) za 5zł - ale raczej nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do Was też wydzwania jakiś natręt z Cyfry w celu włączenia HBO? Ma tak przygotowaną formułkę że klepie z głowy (kartki) około 2 minuty, jaki to super ekstra hiper kanał a potem nie pyta czy chce czy nie, tylko od razu przechodzi do aktywacji promocji. Przerwałem mu w trakcie końcówki "słowotoku" i powiedziałem że nie chce. To prawie nakrzyczał na mnie że taka super promocje ma dla mnie - umowa na 9 miesięcy i wszystkie kanały HBO za 22,90 zł. Zapytałem czy można taniej, powiedział ze nie ma takiej możliwości, ze to już i tak po kosztach, nigdzie nie ma taniej a i okres umowy jest króciutki.

Podziekowałem, ale nie odpuszczał, mówił jak dużo premier itp...

W końcu się wkurzyłem, powiedziałem ze jak zechce bede miał HBO legalnie za 18 zł bez żadnej lojaki...zdziwił się i powiedział ze sie nie da.

To mu powiedziałem o sposobie aktywacji HBO drugiego dnia miesiąca i potem deaktywacji pod koniec kolejnego miesiąca. Zaczął się zastanawiać...

Po czym zaczął namawiać mnie że on mi aktywuje w taki sposób jak ja powiedziałem....

Powiedziałem że NIE CHCE - rozłaczyłem się.

Po około 10 minutach znowu dzwonił...nie odebrałem.

Czy do nich nie dociera jak ktoś mówi ze nie chce? Przecież jak bym chciał oglądać HBO to bym sobie sam aktywował tą opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...