Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Americano,dokładnie taką propozycje dostałem jak napisałem,rabat na PVR jest na całe piętnaście miechów,san nie wierzyłem ale nagrywam każdą rozmowę i ją odsłuchałem,tylko że rabat nie jest wpisywany do umowy tylko jest indywidualnie dawany przez konsultanta,rozmowa oczywiście przez nich też jest nagrywana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił do mnie Pan z infolinii i zaproponował taką oto umowę:

 

Canal + HBO Superpremium 99zł

Multiroom 5zł

Sagemcom HD na własność za 99zł

Umowa na 19 miesięcy

Rzem 104zł miesięcznie

 

Myślicie, że to dobra oferta, czy może da radę jeszcze coś ugrać? Nie powiem, że liczyłem na nieco lepsze warunki, ale jak się nie ma co się lubi...

Czy jeśli telefonicznie zgodzę się na taką umowę, to czy mogę jeszcze od niej odstąpić, ewentualnie ile mam na to czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się udało wywalczyć umowe.

Pierwszy tel dziś i propozycja Cyfry

C+HBO Superpremium-99 zł

CinemaxHD-10 zł

Pace PVR-10 zł

Umowa na 19 miesięcy

Powiedziałem pani że lepiej opłaca się podpisać nową umowe.poradziłem też konsultantce aby ze spokojem policzyła sobie ile zapłaci nowy abonent w ofercie 3x0 a ile wiecej przedłużający oferte i podziękowałem.

Po 5 minutach znowu telefon i dzwoni ta sama pani że ma oferte która jest aktualna tylko podczas tej rozmowy

C+HBO Superpremium-99 zł

CinemaxHD-10 zł

Pace PVR-0 zł

Umowa na 19 miesięcy.

Jedynie co to mówiła że niestety oni nie moga dać Exxtra za 6 zł tylko trzeba próbować dzwonić do działu programowego bo tam nieraz maja takie promocje.

Czyli aby uzyskać swoje trzeba być upartym ale i też miłym w stosunku do konsultanta oraz podać konkretne przykłady że przedłużający abonent ma gorsze warunki jak nowy.

Życze teraz innym powodzenia w negocjacjach.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy troche poczytac. Ten pakiet oferuja w cenie 99 PLN.

 

Uwielbiam takich forumowych mądralińskich jak Ty... Niby gdzie jest napisane, że ten pakiet oferują tylko i wyłącznie w takiej cenie? Poza tym sytuacja jest jak najbardziej rozwojowa i to, że wczoraj nie dawali atrakcyjniejszej ceny na ten pakiet, wcale nie oznacza, że nie robią już tego dzisiaj. Zdaje się też, że po to właśnie jest forum i ten temat, aby pytać i dyskutować na temat przedłużania umów, a nie pisać teksty w stylu "wystarczy trochę poczytać", które uwielbiam...

 

Czy do pakietu C+Optimum z rabatem za cenę 57zł można normalnie dobierać resztę ofert typu HBO, czy cena promocyjna dotyczy jedynie "gołego" pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...