Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu tel z Cyfra i propozycja

C+ HBO Superpremium-99zł

CinemaxHD-10 zł

FilmboxHD-15 zł

Pace PVR-10zł

Umowa na 19 miesięcy.

Na moje pytanie o EXXTRA za 6 zł pani wyrażnie zaskoczona tą ceną że może zaproponować 21 zł.Na pytanie dlaczego ktos kto płacił 181zł i jest sprawdzonym abonentem ma płacić 3 razy więcej od nowego pani powtarzała na okrągło że nie ma EXXTRA za 6 zł.Grzecznie podziękowałem.Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wysłana rezygnacja ze względu na zmianę regulaminu (aneks do regulaminu). Po trzech rozmowach z różnymi konsultantami i jednym emailu z moimi żądaniami dziś kolejny telefon i oferta Canal+HBO Superpremium za 99zł, dekoder PACE HD PVR na wynajem za 0zł i umowa na 19 miesięcy. Dostałem to co chciałem i co napisałem w emailu, wcześniej oczywiście proponowano mi to samo ale z dekoderem PACE za 10 zł, a ja chciałem za darmo. Wcześniej miałem pakiet Canal+ Optimum, HBO HD, Optimum HD i dekoder PACE PVR HD za 122 zł. Dodam także, że od samego początku bycia w Cyfrze+ (2 lata) dekoder PACE PVR HD miałem zawsze za 10zł miesięcznie. Jak widać da się lepiej :))) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 10 rozmowie telefonicznej poddałem się. umowa do końca grudnia, a nic ciekawego nie proponują, a już z pewnością nie na 15 miesięcy. dzisiaj proponowali mi superpremium z multiroomem i pvr za 134zł. :D więc podpisałem nową umowę na pakiet c+optimum, opcja multi i hd optimum promo, multiroom, dekoder sagemcom hd na darmowe udostępnienie i pioneer sd na własność za 1zł., średnio 113,80zł., co prawda nie ma dekodera pace, ale jest cinemax i filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 10 rozmowie telefonicznej poddałem się. umowa do końca grudnia, a nic ciekawego nie proponują, a już z pewnością nie na 15 miesięcy. dzisiaj proponowali mi superpremium z multiroomem i pvr za 134zł. :D więc podpisałem nową umowę na pakiet c+optimum, opcja multi i hd optimum promo, multiroom, dekoder sagemcom hd na darmowe udostępnienie i pioneer sd na własność za 1zł., średnio 113,80zł., co prawda nie ma dekodera pace, ale jest cinemax i filmbox.

 

Kolego liczę w ten sposób:

średnio c+optimum 62,4 ((78*12)/15) + multi 40 + hd optimum promo 8 + MR 5 + sagecom hd 0 = 115,4zł średnio,

 

co różni się od kwoty podanej przez Ciebie.

Sprecyzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam staż kilkunastoletni najpierw w Canal+, następnie w Cyfrze. Wypowiedziałem umowę, która kończy się z końcem grudnia. Pierwsze dwie oferty dużo gorsze niż dla nowych. Szkoda słów. Dzisiaj kolejna: superpremium 99zł, cinemax 10zł, MR 5zł,sagecom HD wynajem za 0zł. Niestety drugi dekoder HD również sagecom mogę kupić tylko za 198zł gdyż przy poprzedniej umowie kupiłem SD za 1zł. Pytanie, czy konsultant mówił prawdę i czy ktoś miał taką sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznawanie rabatów w/g "widzimisie" konsultantów nie prowadzi do utrzymania dobrych relacji z abonentem - klientem. No cóż może marketingowcy pracujący dla przedsiębiorstwa "Cyfra+" nie mają pojęcia o handlu. Może operator "Cyfra+" za mało kasy przeznacza na marketing :D Ot, takie moje przemyślenia :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzisiaj dzwoniła babeczka po raz drugi, ale jako że byłem po lekturze forum (ostatnich kilkunastu stron tego wątku) powiedziałem od razu wprost o co mi chodzi, mam obecnie Optimum + Pace, chciałem Optimum + Pace do 67zł max (57+10), ew. Optimum + HD + Pace za 78 (wychodzi na to samo, ale operator sprzedaje jedną rzecz więcej), oczywiście przy umowie na 15 miesięcy, ale konsultantka powiedziała że ona nie ma żadnych technicznych możliwości przydzielenia mi żadnego rabatu a jej jedyne gadki opierały się na cenniku widocznym na stronie, czyli bez łaski... WTF? ktoś mi to wytłumaczy? (dzwoniła z zastrzeżonego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, właśnie skończyłem chyba już 5 rozmowę z konsultantem :)

przedłużyłem umowę na 15msc, C+Optimum 57zł, MR 5zł, Pace 15zł, oferta z MR za 15zł i Pace za 0zł również była dostępna, ale ja liczę się z możliwością oddania Pace i wtedy 5zł za MR przy 57 za C+Optimum będzie dobrą ceną.

rozmowa trwała max 5 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jch-root

Z całym szacunkiem dla Twoich spostrzeżeń odnośnie polityki marketingowej Cyfry+, bo masz do tego niekwestionowane prawo, lecz Twoje utyskiwania w tej kwestii nic konstruktywnego nie wnoszą w tym wątku.

Moja koleżeńska rada: skoro wybrałeś jedyną słuszną platformę to cieszymy się Twoim szczęściem, lecz daruj sobie takie nic nie wnoszące w tym temacie komentarze.

 

Żeby nie było OT chciałem nadmienić, że otóż dzisiaj po raz kolejny dzwonił do mnie konsultant z ofertą przedłużeniową, ale niczego nowego nie zaproponował aniżeli w ubiegłym tygodniu tzn. pakiet Start za 19 zł, dekoder PVR za 0 zł i opcję HBO za 23 zł lub pakiet Start z Canal+ za 43 zł. W dalszym ciągu czekam na rozwój wydarzeń :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...