Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem sam do biura obsługi klienta i zapytałem się o wyżej przedstawione oferty czyli za 64 zł i tą za 73,66. Konsultant po rozmowie z przełożonym powiedział, że te oferty były ale już ich nie ma i że ciężko je dostać. Gdy usłyszał ode mnie, że były oferowane dzisiaj i wczoraj, odpowiedział że ewentualnie można je dostać gdy oni sami zadzwonią. Moją propozycję cenową (tą za 73,66) wpisał do systemu i powiedział że jak będzie aktualna to zadzwonią. A więc czekam, bo do końca umowy niecały miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Komfort +

2. paczkę C+ i C+HD

3. hd mix ( lepszy niż 5 x HD bo ma tvphd i bbc hd )

4. dekoder PRV Pace 500Gb

 

To wszystko dostałem za 73.66 zł na 13 miesięcy. :smile:

 

Gość z cyfry sam zadzwonił i nie ściemniał tylko dał mi co chciałem i doradził tego hd mixa.

Dzień wcześniej wysłałem e-maila do cyfry z propozycją :

 

1. Komfort +

2. paczkę C+ i C+HD

3. 5 x HD

4. dekoder PRV Pace 500Gb

 

za 71 zł na 13 m-cy

witam,

 

przed chwilka przedłużyłem umowę:

 

komfortowy+ - rabat 30%

C+HD - rabat 30%

5xHD - rabat 100%

Philips PVR 250Gb - rabat 100%

umowa 13mies.

 

stała cena 64zl

 

Dziwne że osoby założyły konto w lipcu i pierwszy ich post to propozycje które dziwnym trafem ciężko uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Komfort +

2. paczkę C+ i C+HD

3. hd mix ( lepszy niż 5 x HD bo ma tvphd i bbc hd )

4. dekoder PRV Pace 500Gb

 

To wszystko dostałem za 73.66 zł na 13 miesięcy. :smile:

 

Gość z cyfry sam zadzwonił i nie ściemniał tylko dał mi co chciałem i doradził tego hd mixa.

Dzień wcześniej wysłałem e-maila do cyfry z propozycją :

 

1. Komfort +

2. paczkę C+ i C+HD

3. 5 x HD

4. dekoder PRV Pace 500Gb

 

za 71 zł na 13 m-cy

witam,

 

przed chwilka przedłużyłem umowę:

 

komfortowy+ - rabat 30%

C+HD - rabat 30%

5xHD - rabat 100%

Philips PVR 250Gb - rabat 100%

umowa 13mies.

 

stała cena 64zl

 

Dziwne że osoby założyły konto w lipcu i pierwszy ich post to propozycje które dziwnym trafem ciężko uzyskać.

 

 

 

nie musisz wierzyć, to już nie moja sprawa.

 

założyłem konto tylko po to, żeby podzielić się swoim doświadczeniem. gdyby do czytania potrzebne było logowanie na pewno założyłbym wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trafiłem na równego gościa z cyfry. Nic mi nie chciał wkleić za dopłatą i jeszcze doradził tego mixhd.

Czytam forum od 1,5 roku, ale nie miałem nic ciekawego do napisania. Dzięki wam wiedziałem o co prosić.

Wielkie dzięki forumowicze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dziś przedlużylem umowe

Podst+

Canal+

5xhd

Pace 500gb

tam 49.8zł

faktycznie nie mogą tego dawać ale to mój kolega także mi przydzielił po negocjacjach fakt ze moze za to dostac po uszach

mój kolega jest konsultantem i nie ukrywa ze wiadomo ze ma z każdej tam umowy jakieś prowizje także mogę was informować co i jak na bieżąco

I powiedział ze jak ktoś z was ma umowę na wypowiedzeniu to podrzucajcie jemu wasze numery tel bedzię dzwonił sam i dam wam najlepszą propozycje jako dla użytkowników forum

Także jak jesteście chetni to info na priv do mnie albo na gg :censored: i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę mam do końca grudnia 2010, pakiet Powitalny+ za 9,95 zł. Miał ktoś może podobną propozycję?

 

Widzę, że w stopce masz PVR HD?

Na stronie C+ pisze, że nie można mieć PVR z Powitalnym.

Jak tego dokonałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolejny raz zadzwonią z Cyfry+ by mnie skusić, to mam dla nich nieodpartą ofertę:

TVP HD, BBC HD, Fox Life HD, Nat Geo Wild HD za pięć zeta + gratis dekoder PRV Pace 500Gb do końca umowy - grudzień 2011 rok! Choć już jeden dekoder HD od nich mam.

Powyższe kanały w ogóle mnie nie interesują a przy posiadanym pakiecie nie mają już nic do zaoferowania, co by mnie szczerze zainteresowało.

Jak sądzicie? Przejdzie to?

 

Odpowiedź już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się we wrześniu, płacę 100% za powitalny i canal+. Chyba nie będę wysyłał wypowiedzenia, niech umowa przejdzie na czas nieokreślony i wyślę wypowiedzenie w pażdzierniku, tak żeby kończyło się z końcem roku. Oby tylko warto było czekać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę mam do końca grudnia 2010, pakiet Powitalny+ za 9,95 zł. Miał ktoś może podobną propozycję?

 

Widzę, że w stopce masz PVR HD?

Na stronie C+ pisze, że nie można mieć PVR z Powitalnym.

Jak tego dokonałeś?

 

Są 2 opcje:

PVR kupiony na allegro, albo przed zmianą na powitalny wynajmował PVR, potem wysyłają pisma z prośbą o oddanie dekodera, ale nie trzeba go oddawać, opłata za wynajem wynosi wtedy 20 zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolejny raz zadzwonią z Cyfry+ by mnie skusić, to mam dla nich nieodpartą ofertę:

TVP HD, BBC HD, Fox Life HD, Nat Geo Wild HD za pięć zeta + gratis dekoder PRV Pace 500Gb do końca umowy - grudzień 2011 rok! Choć już jeden dekoder HD od nich mam.

Powyższe kanały w ogóle mnie nie interesują a przy posiadanym pakiecie nie mają już nic do zaoferowania, co by mnie szczerze zainteresowało.

Jak sądzicie? Przejdzie to?

Bardzo dobry sarkazm. Ale czy takie łamigłówki dadzą ludziom do myślenia?

Dla uzupełnienia dodam, że z Cyfrą+ mam dwie umowy. I Cyfra+ doskonale o tym wie. Z tym, że ta druga jest trochę uboższa. Ale czemu nie! Może z tej pierwszej umowy przeniosę coś na drugą. Taki miszmasz. Skoro dzwonią, to nie po to, aby powiedzieć mi dzień dobry. Pewnie chcą – dodatkowe pieniądze :lol2: Czemu nie! :wink:

Jak się dogadamy, to dam więcej. Właściwie, to sami biorą mi z konta i wszyscy jesteśmy zadowoleni.

 

Jeszcze taka mała dygresja. Jak dzwonią, to wyświetlacz wyświetla mi dumnie "Zastrzeżony" A ja takich połączeń przeważnie nie odbieram. Zaproponowałem, czy aby niemożna w dobie tak wielkiej techniki spowodować, że przy kolejnym połączeniu na wyświetlaczu zobaczę Cyfra+?! Też "anonimowo" ale jak pięknie! :jupi:

 

Pewnie to trochę potrwa. Ale jakby co, to pamiętajcie, że byłem pionierem :P – wyświetlania takiej informacji: Cyfra+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mógłbym utargować maksymalnie za taki zestawik?

 

Ja za podobny zestaw będę płacił 64,96. Umowa przedłużona 3 dni temu na 13 miesięcy.

 

podstawowy+ - rabat 30%

Canal+ - rabat 30 %

HD Mix - rabat 100% na 5xHD + 8zł dopłaty

C+HD - 6zł

PVR Pace - gratis na całą umowę

 

Nie wiem czy jest to najlepsza oferta jaką w tej chwili się da uzyskać, ale jest ona zbliżona do tego co otrzymywali inni:

 

piolux1989: 49,8(taką ofertę otrzymał przy swoich znajomościach z konsultantem) + 6(za C+HD) + 8(dopłata do HDMix z 5xHD) = 63,8

DJK: 56,9(taką ofertę otrzymał) + 8(dopłata do HDMix z 5xHD) = 64,9

 

Czy da się taniej - na to pytanie może Ci odpowiedzieć tylko deadprince lub inni wtajemniczeni.

 

Przy okazji dziękuję wszystkim - Wasze wpisy pomogły mi podjąć decyzję - lepszą lub gorszą, ale w miarę świadomą. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzialem jak za ten pakiet ludzie placili ok 58zl, ale to bylo w czerwcu. No ja tez poluje na ten sam zestaw co Arecheck.

Napisalem do Cyfry co mnie interesuje to zadzwonil Pan z Cyfry(dodam ze byl troche niemily) i na sile mi wciskal Podstawowy+ i C+(to co mam teraz) za.....ok 59 zl :P

 

Jak mu powiedzialem ze widzialem na roznych forach duzo lepsze oferty to mi powiedzial ze tam ludzie klamią i to nie prawda co tam pisze...coz. Czekam spokojnie na kolejna oferte :P Nie zalezy mi az tak bardzo na przedluzeniu gdyz rodzice maja Cyfre. Kupie splitter i po problemie.DO konca lipca czas(tym bardziej ze rodzicom umowa konczy sie w grudniu..to do ich komfortowego dorzuce sobie teraz C+ i w grudniu wezme to co chce).

No ale to zalezy jaka dostane oferte z Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ofertę z grudnia 2009 i wygląda tak : Podstawowy+, HD MIX, C+, C+ HD wszystko za 50,91 plus 8 zł dopłaty za HD MIX. W wyniku uwzglednionej reklamacji którą złożyłem mam jeszcze Orange Sport i jeden miesiąc gratisowego abonamentu co akurat pokryje te nieszczęsne :) 8 zł dopłaty.

Moja rada dzwonić, pisać, negocjować być przy tym miłym, uprzejmym i CIERPLIWYM.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba będę musiał poprzestać na 5xHD :( Jak rozumiem wtedy kosztowało by to niecałe 57zł?

A może z Philipsem byłoby taniej? 100gb na filmy mi spokojnie wystarczy, a podobno Pace ma niedopracowane oprogramowanie?

@Lajski

A teraz to chyba takiej oferty ze świecą szukać, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem :), z tego co piszą inni jest na to sposób :).

Powiem Ci jedno w grudniu 2009 przedłużałem umowę która kończyła mi się w maju 2010 !!! Niby nie realne a jednak przedłużyłem na 13 m-cy liczone od grudnia o warunkach nie wspomnę i promocjach dodatkowych typu HBO, Orange Sport, miesiąc abonamentu gratis- ale trzeba być grzecznym, konsekwentnym i bardzo cierpliwym.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam aktualnie pakiet komfortowy+ i do tego canal+ i hbo.

Zbliza mi sie koniec umowy chcialbym zmienic pakiet na prestizowy +.

Na co moge w tej chwili liczyc .

Umowe mam do 30 wrzesnia dzwonilem juz do cyfry ale nie mieli dla mnie jeszcze ofert powiedzieli aby zadzwonic po polowie lipca wiec chce sie dowiedziec na co moge liczyc bo jesli oferty nie beda zadowalajace to moge jeszcze wyslac wypowiedzenie w sierpniu .

 

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin c wysylaj wypowiedzenie mimo wszystko. Zadzwonia do Ciebie i dostaniesz lepsza oferte. Wypowiedzenie czasami zdziala "cuda" ;P

 

Znajomy mial prestizHD dostac w czerwcu za ok 130 zl...i sie nie zgodzil po paru telefonach wyslal wypowiedzenie i dostal oferte 107 czy tam 109 zl i PACE HD PVR za darmo. Mimo wszystko lepiej wyslac wypowiedzenie bo itak zadzwonia do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj i konsultant przedstawił mi taką oto ofertę:

 

Komfortowy +

Canal+

Canal+ HD

5xHD

Philips PVR HD

Cena za za ofertę na 13 miesięcy 65,66 zł.

Jeśli chciałbym dołączyć pozostałe kanały HD tj. TVP HD, NGW HD, BBC HD to wtedy dodatkowa opłata wynosi 8,00 zł czyli w sumie 73,66 przez cały okres obowiązywania umowy. Czy opłaca się brać TVP HD i BBC HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...