Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To pytanie już pewnie było, ale zadam je bo mam pewne wątpliwości: na jaki adres mailowy należy przesłać zapytanie o nową ofertę na przedłużenie umowy/swoją propozycję przedłużenia? Kilka dni temu wysłałem takie zapytanie ze strony cyfry poprzez formularz kontaktowy ale niestety nie dostałem odpowiedzi ani żadnego telefonu.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keers - niekoniecznie,

w moim przypadku poprzednia umowa z TV byla do 30grudnia a oferta w ICA byla juz 2 listopada, czyli prawie dwa miesiace (chyba ze masz na mysli miesiac kalendarzowy przed miesiacem kalendarzowym zakonczenia umowy)

To tez jesli liczone jako miesiac przed. Bo 30 pazdziernika jej napewno nie bylo :)

umowe mam do konca grudnia wypowiedzenie wyslane mam pytanie do was czy jak 2 grudnia wlacze filmbox oraz pakiet realax bede mial za darmo do konca grudnia i nie bede musial placic za to gdyz z dniem 31 grudnia umowa ulegnie rozwiazaniu prosze o odpowiedz

Trzeba bylo wyslac wypowiedzenie 30 listopada, a 1 grudnia - zanim dotrze do C+ wlaczyc wymienione opcje - da sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś otrzymałem propozycję przedłużenia umowy (nie akceptacja aneksu):

 

1) 78zł Optimum + Canal+

2) 62zł Kompakt + Canal+

Opcja wchodzi w życie od 01.12.11

 

Termin trwania obecnej to 31 grudnia

wziąłem pierwszą opcje żartuje umówiliśmy się o 13:00 na wtorek postaram się o Optimum za 57zł z Canal+ ktoś zna metodę? na utargowanie tej opcji za tą kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedzą Ci żebyś wymienił znajomego z imienia i nazwiska, to sprawdzą czy mówisz prawdę, a więc zanim coś się powie to lepiej to najpierw przemyśleć... :D

W dobie ochrony danych osobowych , raczej do głowy im nie przyjdzie prosić o jakieś dane innej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czekać do przedłużenia umowy, żeby wziąć w dzierżawę dekoder HD czy też PVR HD. Możesz dobrać sobie tuner, kiedy chcesz, tylko że opłaty będziesz miał z cennika, czyli za dekoder HD 15zł miesiąc, a za dekoder PVR HD 20zł miesiąc. Poczekaj lepiej jak będziesz negocjował warunki nowej umowy, to wtedy wywalczysz coś taniej niż podane przeze mnie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...