Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów forumowicz.

To mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Abonentem C+ jestem od kilku lat, oferta z której aktualnie korzystam to Pakiet Optimum + Canal+HD z dekoderem PACE DSR 2221/91, umowa kończy mi się z końcem roku. Interesuje mnie przedłużenie umowy - chciałbym przejść na pakiet Canal + HBO Superpremium z opcją Multiroom z jakimś dekoderem HD. Pan konsultant na infolinii zaproponował mi ceny jak dla nowych klientów (99 + 15 MR) jednakże oferta ta nie satysfakcjonuje mnie. W tym miejscu pojawiają się moje wątpliwości:

1. jaką cenę można za taką opcje wynegocjować?

2. w jaki sposób to zrobić? Czytałem na forum o możliwości wypowiedzenia umowy by zmobilizować ich do przedstawienia ciekawszej oferty lub proponowanie swojej ceny drogą mailową lecz nie wiem zbytnio jak się za to zabrać...

Tak więc proszę Was o pomoc

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym przedluzyc umowe na C+kompakt z beplatna dzierzawa PVR (mam w tej chwili wlasnie bezplatnie uzytkowany tuner z dyskiem). Sam C+kompakt oferuje mi Cyfra za ok. 55 zł. Caly czas utrzymuja, ze nie moga dac za darmo tunera, mimo ze do tej pory tak mialem. Czy to prawda ? Umowa do konca listopada, wypowiedzenie wyslane. Czekac do ostatniego dnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N-ce karę za wczesniej zerwana umowe z TV płaci sie proporcjonalnie (1161zł cała, po roku 581 zł i td.), pakiety sa brane bez znizek, tak że kary za wcześniejsze zerwanie nie ma. W C+ TV powinno byc tak samo, w końcu np. po roku Cyfra przecież zarabiała przez ten czas, a na pakiety zniżek tez nie ma.

Może w końcu ujawnią regulamin lub ktos kto ma nowa umowę z TV zeskanuje go.

Wiem że "wodą na młyn" jest nieznajomość zasad, a u dytrybutora zazwyczaj nie ma czasu na czytanie malutimi literami napisanych regulaminów,

- później "płacz i zgrzytanie zębów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...