Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie to jest żart, że nie można dostać PS3 jeżeli ktoś nie brał wcześniej tego ich "telewizorka". Śmiech na sali. Na moje pytanie dlaczego i co może zwykły szarak zrobić by móc skorzystać z łaskawości Jaśnie Operatora, pani Magdalena W. odpowiedziała że przecież mogę zrezygnować i podpisać nową umowę np. na żonę u dystrybutora. Szczera była... W wypowiedzeniu mam zamiar się na tę panią powołać. Napiszę jej sugestię jako jeden z powodów wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kujkuje, jeśli C+ przyjmuje taktykę krakowskiej przekupki i o każdą umowę targuje się w sposób tak infantylny, że ... dech zapiera z wrażenia :) , to faktycznie wszystko jest możliwe.

 

Proszę Cię więc, byś nie mówił byle czego po próżnicy, bo to raczej na nikim nie robi dobrego wrażenia.

 

I zupełnie nie ma tu znaczenia, jakie jest Twoje przeświadczenie i skąd czerpiesz te rewelacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu miałem telefon z C+.

Propozycja przedłużenia umowy na pakiet Prestiż HD + PACE PVR + mulitiroom za 158 zł miesięcznie przez 19 miesięcy.

Oczywiście podziękowałem.

Dodam, że był to pierwszy telefon w negocjacjach.

We wtorek (11.10) wysłałem wypowiedzenie, ale wątpię aby już było zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie że dostaniecie w C+ darmowy multiroom oraz darmowy PVR!!! Nic z tego! Tak samo nie będzie promocji na święta w C+!!! Wiem to z bardzo dobrego źródła!

To cyfra pożegna się z niektórymi klientami, którzy nie chcą płacić za multiroomy czy prv które do tej pory mieli za free.

 

I co, przejdą do innej platformy dla darmowego multiroomu? A która to platforma taki daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient 15 zł za multiroom to nie jest duża suma. Tym bardziej, że dostajesz dwie karty - najlepszy multiroom na rynku.

Uważasz, że ludzie z tego powodu zmienią operatora?

Jeśli nie chcesz płacić to warto kupić splitter - wydatek jednorazowy, a później możesz go sprzedać.

Poza tym tylko C+ podzielisz "darmowym" multiroom'em jakim jest spliter.

 

kujkuje a co to za źródło jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu miałem telefon z C+.

Propozycja przedłużenia umowy na pakiet Prestiż HD + PACE PVR + mulitiroom za 158 zł miesięcznie przez 19 miesięcy.

Oczywiście podziękowałem.

Dodam, że był to pierwszy telefon w negocjacjach.

We wtorek (11.10) wysłałem wypowiedzenie, ale wątpię aby już było zarejestrowane.

Ja po pięciu dniach od wysłania wypowiedzenia wysłałem e-maila cz doszło-odpowiedzieli,że jest już zarejestrowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, pisze tylko tak informacyjnie dla innych.

 

Miałem dotychczas C+ OPTIMUM za 49.90 zł na mies. (promocja zima z plusem) na 18 mies. i konczyła się z koncem pazdziernika 2011 (wypowiedzenie przyjete)

 

Po 3 rozmowach telefonicznych zgodziłem sie na Kompakt w tym C+ HD za 47 zł na mies. na okres 15 miesiecy , 129 zł sagemcom do wykupu.

 

Może udało by się jeszcze zejść na 43 zł ale to też zależy chyba od stażu ile kto jest w cyfrze plus , a ja byłem tylko 18 miesięcy.

Po za tym nie chciało mi się już tego przeciągać ... hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 rozmowach telefonicznych zgodziłem sie na Kompakt w tym C+ HD za 47 zł na mies. na okres 15 miesiecy , 129 zł sagemcom do wykupu.

 

Może udało by się jeszcze zejść na 43 zł ale to też zależy chyba od stażu ile kto jest w cyfrze plus , a ja byłem tylko 18 miesięcy.

Po za tym nie chciało mi się już tego przeciągać ... hm

 

Jeszcze zapytam, ta moja oferta jest chyba OK ? co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...