Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy bardziej opłaca się niegocjować pakiet Canal+ HBO Supermpremium (podobno niżej niz 99zł nie da się zejść) + Multiroom i PVR, czy lepiej negocjować Canal+ Optimum (mozna zejść do 57zł) + HD Optimum 11zł + Multiroom i PVR, a po podpisaniu umowy właczyć HBO za 20zł? Z obliczeń wynika, że chyba korzystniejsza jest ta druga opcja (57+11+20=88zł)? Dobrze myślę, czy gdzieś popełniam błąd w moich obliczeniach i toku rozumowania?

 

interesuje mnie taka opcja jak wyżej ale mam jeszcze małe pytanie czy jeśli 2 lata temu nie brałam anteny (miałam już) to teraz przy przedłużeniu dadzą mi ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś to co napisałem wyżej? Nie dostaniesz takiej oferty taniej. Nawet gdybyś dostał to co pisze Jess_lam (nie wiem czy taka oferta jeszcze jest), to pozostałe składniki (zwłaszcza Multi) byłyby droższe i suma summarum wyszłoby drożej.

Pożyjemy - zobaczymy. :jupi:

To mam tylko jedno pytanie - po co pytasz czy można wynegocjować pakiet taniej, skoro po odpowiedzi, że nie, upierasz się, że można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś to co napisałem wyżej? Nie dostaniesz takiej oferty taniej. Nawet gdybyś dostał to co pisze Jess_lam (nie wiem czy taka oferta jeszcze jest), to pozostałe składniki (zwłaszcza Multi) byłyby droższe i suma summarum wyszłoby drożej.

Pożyjemy - zobaczymy. :jupi:

 

To mam tylko jedno pytanie - po co pytasz czy można wynegocjować pakiet taniej, skoro po odpowiedzi, że nie, upierasz się, że można?

Na tym polegają negocjacje. Wiele osób upierało się że się nie da "wyrwać" konkretnych cen a okazało się inaczej. Poza tym mam nadzieję, że jeszcze mimo wszystko pojawią się typowo świąteczne promocje. A jeśli nic więcej nie wskóram - trudno. Jak już tej oferty nie będzie przejdę do konkurencji - na cyferce się świat nie kończy. Za długo pracuje w marketingu, żeby dać się traktować jak dzieciak. To ja wydaję pieniądze i to nie małe, a jeśli im to nie odpowiada to znajdzie się innych chętny żeby zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że jest ustalona dolna granica ceny poniżej, której nie można zejść, to traktowanie Ciebie jak dziecko? Nie przesadzaj. Negocjacje nie mają tu nic do rzeczy, są ustalone pewne minima i tyle. Cena jest porównywalna z pakietem full u konkurencji. Czego oczekujesz, tego że dostaniesz taki pakiet za powiedzmy 80 zł? Bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam taki problem. Próbuję przedłużyć umowę posiadając pełną ofertę na tą z konsolą, ale jak twierdzi cyfra ta oferta nie jest skierowana do mnie, gdyż wcześniej nie przedłużałem umowy

z TV. Więc nie rozumiem, trwa promocja. Kończy mi się umowa a ja chce ja przedłużyć i skorzystać z promocji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca, bo ja właśnie od tego czasu z nimi walczę.

Nie rozumiem tylko dlatego, że chcę przedłużyć umowę a nie bardzo mogę skorzystać z obecnej promocji!!! I de facto jeszcze się z tym nie spotkałem! Bo przeważnie firmy traktują klienta poważnie, a Cyfrze profesjonalizmu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą tel z Cyfry. Abonament za 109 z tv, umowa do końca listopada. Do momentu otrzymania wypowiedzenia twierdzili, że rozmowy o zejściu na pakiet C+Optimum są możliwe dopiero w listopadzie. Jednak dzisiaj się okazało że można o tym rozmawiać już teraz:) Oferta za taki pakiet to 78 PLN. Zostało trochę czasu do końca, zaczekam, mam nadzieję że uda się coś utargować (oczywiście chciałbym dostać za 57 PLN).

 

Po 5 minutach kolejny telefon (muszą mieć tam swoją drogą niezły bałagan), Pan był bardzo miły, poszedł się zapytać przełożonego czy może mi sprzedać pakiet taniej (sugerowałem 57 PLN). Niestety przełożony miał oświadczyć że 78 PLN to ostateczna na tą chwilę oferta. Zaczekam do listopada, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam full za 119.90 dzwonilem 2 pazdiernika z checia przedluzenia umowy, ktora konczy sie w grudniu i chcialem PS3 powiedzieli ze niestety ta promocja

mnie nie obejmuje( nie mam TV),wypowiedzenie wyslane,proponuja mi full za 129+15 za Multirom.Dzwonilem do mojego dystrybutora i powiedzial ze Fulla z Multiromem

dostane za 168zl i PS3 bez problemu.Moj kumpel ma TV i dostal Fulla z Multiromem i PS3 za 150,90zl jakies 10 dni temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramzi

Bo nikt Ci nie powie, ze mozna bylo (takie byly wytyczne). Po prostu u dystrybutora nie bylo to zablokowane. Podczas szkolen mowiono, ze dla upartych bedzie u dystrybutora oferta, ale zmienilo sie to po kilku dniach.

Przy jakich ofertach (w jakich cenach) można przedłużyć umowę z PS3 jeśli ktoś miał umowę z tv?

jest do tego oddzielny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(imie i nazwisko)

(ulica)

(kod pocztowy, miasto)

Nr telefonu: xxx

Nr abonenta: xxx

 

 

REZYGNACJA UMOWY O ABONAMENT

 

 

Niniejszym oświadczam, iż składam wypowiedzenie umowy o abonament Nr xxx zawartej w dniu xxx i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

XYZ

 

Czy to jest dobry wzór wypowiedzenia umowy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...