Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ech tak czytam te posty i się zastanawiam czy ludzie są aż tak uzależnieni od TV? Wakacje są, ruszyć [beep]ska trzeba gdzieś do lasu, nad jeziorko a nie ślęczeć przed odbiornikiem...A teraz na temat - wczoraj zdawałem złoma z cyfry w salonie (miasto prawie 50 tys mieszkańców). Miły pan wrzucił go w czeluści ogromnego pudła a takich pełnych stało tam już 4. Spytałem czy to wszystko zwroty sprzętu po zakończonych umowach - powiedział że tak i to tylko z 2 dni...Widać ostatnie podniesienie cen które objęło takich abonentów jak ja czyli "poświątecznych 2009" odbija im się czkawką. I bardzo dobrze. Mam nadzieję że liczba rezygnacji wzrośnie to po wakacjach spokojnie będzie można podpisać nową umowę z normalnymi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im ie chodzi o pismo in blanco, a o wniosek o wznowienie umowy, po którym dzwonią do was i przedstawiają warunki. Bynajmniej tak to rozumiem z cytowanego maila.

 

blady, litości, opcja szukaj i wiesz wszystko odnośnie aktualnego multiroomu. No ale po co się wysilać, lepiej wrzucić post i czekać na odpowiedź.

 

Nie, nie ma modułów, są dwie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robić kiedy wszystko drożeje. Może grudzień grudniowi będzie nie równy. Jednakże będą to najlepsze oferty, licząc od listopada, jakie zostaną jeszcze ogłoszone w tym roku. Wiem na przykład, że 29 PLN, to nie to samo, co czterdzieści siedem. Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam była kiedyś na stronie głównej portalu informacja o tym, że Cyfra bardziej poświęca uwagę klientom którzy są skłonni więcej płacić - wyższy zwrot jakiejś tam stopy. I tak mi wygląda, że w coraz większym stopniu to oni dyktują warunki. Koleżanka z pracy która płaciła za prestiż łatwiej negocjowała z tej pozycji z nimi niż kolega który miał kompakt. Nie wiem ile w tym prawdy bo jak czytam wątek to jednym się "udaje" się wytargować a innym już nie za bardzo. To powyższe to moja spekulacja i nie warto zbytnio przykładać do niej wagi. W moim przypadku jest tak, że Cyfra po wysłaniu e-maila już do mnie nie odpisała, zaznaczyłem w nim, że warunkiem niezbędnym do przedłużenia umowy jest dekoder pvr za free, reszta bez zmian. Umowa wygasa z końcem miesiąca ale już nie widzę się u tego operatora. W cuda nie wierzę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kropce dzwoniłem wczoraj na infolinie moja umowa dobiega końca za 34 dni i chciałbym nie wiązać się na stałe kontraktem tylko mieć na czas nieokreślony obecny pakiet ponieważ w lutym wyjeżdzam z kraju.Konsultant powiedział,że nie da się tak i proponował umowe na czas określony .Dlaczego nie można mieć bez zobowiązania dalszego oglądania ?wszędzie chyba się da np telefon mam na czas nieokreślony.Co mi pozostaje kupić cyfre na karte na 6 miesięcy czy może jest jakiś sposób? ja płaciłem zawsze na czas i jestem z cyfra plus dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć umowę na czas nieokreślony, płacisz co prawda standardową stawkę za pakiet, ale jak się domyślasz, możesz w dowolnym czasie ją rozwiązać (zachowując trzymiesięczny okres wypowiedzenia). Konsultant skłamał, żeby otrzymać prowizje za podpisanie z Tobą aneksu na przedłużenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kropce dzwoniłem wczoraj na infolinie moja umowa dobiega końca za 34 dni i chciałbym nie wiązać się na stałe kontraktem tylko mieć na czas nieokreślony obecny pakiet ponieważ w lutym wyjeżdżam z kraju.Konsultant powiedział,że nie da się tak i proponował umowę na czas określony .Dlaczego nie można mieć bez zobowiązania dalszego oglądania ?wszędzie chyba się da np telefon mam na czas nieokreślony.Co mi pozostaje kupić cyfre na kartę na 6 miesięcy czy może jest jakiś sposób? ja płaciłem zawsze na czas i jestem z cyfra plus dwa lata.

 

Przede wszystkim jak nie wysłałeś wypowiedzenia to twoja umowa się nie kończy tylko kończy się okres minimalny twojej umowy a umowa przechodzi na czas nieokreślony. A po drugie nie może "kończyć" się za 34 dni, gdyż umowy w cyfrze trwają zawsze do ostatniego dnia miesiąca, wiec twój okres minimalny prawdopodobnie kończy się dopiero 31 sierpnia. Jeżeli do tego czasu nie wyślesz wypowiedzenia, to umowa po prostu przejdzie na czas nieokreślony i w każdej chwili potem będziesz mógł ją wypowiedzieć z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia. Oczywiście w tym czasie będziesz płacił pełny abonament bez jakichkolwiek zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to nie jest dla Ciebie problemem, to zapłacisz pewnie ze dwa razy tyle co teraz płacisz. Może się okazać, że jednak korzystniej będzie podpisać umowę (promocyjną) ze zobowiązaniem. Do lutego masz jeszcze trochę czasu a podstawowa cena np. C+Optimum to zdaje się 99zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wysłałeś wypowiedzenia to Umowa przejdzie na czas nie określony ale będziesz płacił "Nie promocyjne" stawki czyli podstawowe.

Teraz Pakiet Optimum bez promocji kosztuje 69,90 tak mi się wydaje po podwyżce z 63,90 zł ale teraz w promocji można dostać za 54 lub 57.

A Canal+ w podstawowej opłacie kosztuje 39,90 zł miesięcznie, więc wychodzi ci prawie 109,80 gr miesięcznie, ja na twoim miejscu wolałbym podpisać umowę na promocyjne stawki CANAL+OPTIMUM za 78 zł albo jak ci się uda za 69,64,57 ALBO 56 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis po wysłaniu maila, z ciekawosci, i napisaniu ze kończy mi się umowa 31 sierpnia dostałem odpowiedź:

-canal+optimum 69zł

-dekoder 15zł

-umowa 19 miesiecy

 

Nie wysyłałem wypowiedzenia i może bym się zgodził ale ten dekoder nie jest wart 15 zł za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta w mojej sytuacji jest ok. Napisałem to tylko informacyjnie dla innych. Widzisz gdzieś u mnie znak zapytania PANIE MODERATORZE? Na finale, około 16 zadzwonil do mnie konsultant i zostało na 64 + 15 za dekoder, umowa na 15 miesięcy. Dziadem nie jestem i mi to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak cena bez promocji bedzie ponad 80 zl wedlug strony cyfry ,to duzo bo teraz mam 56 zl a kazdy grosz sie liczy bo odkladam na wyjazd pieniadze zeby kupic bilet lotniczy i urzadzic sie na poczatku.A czy moge zrobic tak : zadzwonic i powiedziec zeby mi dali pakiet canal plus start bez podpisywania umowy dlugiej i placic normalna stawke ?czy musze zostac przy tym pakiecie i placic ponad 80 zl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...