Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadając aktualnie C+ optimum za 42 dostałem dziś propozycję za 79zł na 19 miechów i dekoder za 129zł.

 

Dyplomatycznie wyśmiałem Panią K.

i złożyłem propozycję C+ Kompakt (stwierdziłem że dla tych kilku kanałów które oglądam sporadycznie nie warto pchać się w optimum) za 43zł plus możliwość kupna dekodera HD (np. teraz na promocji sagecom za 0zł tylko aktywacja chyba) na 15 miesięcy. Napomniałem że miło by było jakbym miał możliwość w trakcie umowy przejść na C+ optimum za 56/57zł.

Zostawiam sobie pole do negocjacji max 4-5zł na tym abo na ich korzyść. Jak nie dadzą to papa. Jak piszecie nie samą telewizją człowiek żyje. Ale muszę przyznać że oferta nazwana przez nich specjalną jest jakieś 80% wyższa od tego co teraz mam. Wiedzą jak robić biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzieckiem urodzin Cyfry ze stycznia 2010. Umowa do koną lipca. Wypowiedzenie wyslane i zarejestrowane. Obecnie w pakiecie posiadam Canal+ Optimum,MR,Pace.Za wszystko place smieszne 64 zl. Dzis drugi telefon z Cyfry-za to wszystko co mam do tej pory 120zl.Rozmowa nie trwala dlugo. Jestem w stanie max. dac 95zl. Jesli do polowy lipca nie dogadamy sie telefonicznie sprobuje droga mailowa.

Ja przedłużyłem w dniu wczorajszym umowę, na następujących warunkach:

- Optimum Canal+ 57PLN

- MR 15PLN

- PACE PVR HD 15PLN

Umowa na 15 miesięcy, ceny gwarantowane przez cały okres umowy. Tak więc wychodzi 87PLN, skoro jesteś w stanie dać 95PLN, to myślę, że takie warunki jak ja otrzymasz bez problemu. Ja wysłałem wypowiedzenie (umowa do końca lipca 2011r.) i pierwszy kontakt to kwota 115,90PLN, drugi już po zarejestrowaniu wypowiedzenia 108PLN i wreszcie list od nich, zadzwoniłem i miła Pani bez chodzenia do przełożonego dała to samo za 94PLN (Optimum Canal+ za 64PLN na 15 miesięcy), a po chwili bez większego targowania ofertę którą przedstawiłem na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że została dla Pani

przygotowana oferta promocyjna:

 

- 19 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 69 zł przez okres 19 miesięcy

kalendarzowych,

- usługa Multiroom w cenie 15 zł.

 

W czasie Okresu Minimalnego brak jest możliwości zmiany wybranego zestawu

promocyjnego na niższy.

 

Jeżeli jest Pani zainteresowana promocją, proszę o kontakt.

nadal negocjuje zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 czerwca kończyła mi się umowa (wymówienie zarejestrowane w systemie). Dzwonili ze dwa razy, chyba ze dwa sms. Oferty z [beep] i strasznie kręcili nosem. Wczoraj zrobiło się już mi cieplej i sam zadzwoniłem, chcieli (69+11+15 = 95zł) za C+Optimum, HD Optimum i najem PVR HD. Dzisiaj wysłałem wiadomość (korzystając z ICA) z moją ofertą (57+11+10 = 78 zł) za powyższy "zestaw". W ciągu 1 godziny (słownie:jednej!!!) oddzwonił koleś z ofertą wyższą o 5 zł (najem za 15 a nie za 10). Powiadomił mnie, że jest to najlepsza obecnie oferta możliwa do uzyskania. Odpowiedziałem: "Wiem. Z forum!" Cisza przez kolejne 3 sekundy po drugiej stronie telefonu była bezcenna. Umowa na 15 miesięcy (83 zł abonament).

Dziękuję Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi odpisali,

C+ Kompakt za 57zł lub C+ optimum za 69, na 19 miesięcy (mimo iż napisałem że nie interesuje mnie nic poza 15 miesiącami) i dalej proponują PVR za 15 mimo że wyraźnie napisałem wczoraj że nie chcę PVR.

 

Zobaczę co odpiszą jutro. Wciąż czekam na zarejestrowanie wypowiedzenia. Chociaż mam cichą nadzieję że w piątek już będę po przedłużeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wyjaśnić jedną kwestię, skoro przy przedłużaniu nie chcą dawac PVR za 10 zł tylko za 15 zł to może przy przedłużaniu nie brać wcale i po podpisanej umowie podejść do punktu cyfry i wziąć za 10zł, przecież dekoder można dobrać w każdym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slomaaa, oczywiście, dekoder możesz w każdej chwili dopożyczyć. Kwestią jest cena, 10zł czy 15zł to ceny promocyjne, dostępne jedynie przy podpisywaniu umowy lub aneksu. Jak się przejdziesz do punktu to wydadzą Ci dekoder za 20zł miesięcznie, czyli w standardowej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...