Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś dostałem maila który mnie powalił :D

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum z opcją Multi w cenie 138 zł, (standardowa opłata 157 zł 90 gr),

- opcję HD Optimum w cenie 11 zł,

- wynajem dekodera HD PVR w promocyjnej cenie 10 zł (standardowa opłata 20 zł), bądź zakup terminalu Sagemcom HD w promocyjnej cenie 99 zł.

 

na stronie cyfry w konfiguratorze optimum+ multi wychodzi 116 zł, wypożyczenie w standardzie 10 zł a sagem za 0 zł - konsultant nie czyta własnej strony czy ja nie rozumiem oferty :)

 

 

dla internautów jest zawsze taniej, stąd jest ta różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś dostałem maila który mnie powalił :D

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum z opcją Multi w cenie 138 zł, (standardowa opłata 157 zł 90 gr),

- opcję HD Optimum w cenie 11 zł,

- wynajem dekodera HD PVR w promocyjnej cenie 10 zł (standardowa opłata 20 zł), bądź zakup terminalu Sagemcom HD w promocyjnej cenie 99 zł.

 

na stronie cyfry w konfiguratorze optimum+ multi wychodzi 116 zł, wypożyczenie w standardzie 10 zł a sagem za 0 zł - konsultant nie czyta własnej strony czy ja nie rozumiem oferty :)

 

 

dla internautów jest zawsze taniej, stąd jest ta różnica

 

Różnica jest taka, że umowa jest na 19 miesięcy w cenie 138zł a na 26 miesiące 116zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się z końcem czerwca dzwonili tak i proponowali optimum za 54 zł tak tak wiem, że mniej się nie da ale i tak podziękowałam jak można przez internet mieć za 52 zł. A i bez ich łaski przy podpisaniu nowej umowy (dzisiaj dorwałam ich ulotkę) Optimum za 54 zł dekoder za 49 zł i aktywacja 1 zł, wiec bez łaski. Ale chciałam sie dowiedzieć co do umowy przez neta co z aktywacją jaka wtedy wychodzi kwota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wonsik - moim poście zabrakło wyrażenia - "na przykład" - nie chodziło mi o konkretną cenę.

 

Dostałem podobną propozycję, dokładnie nie pamiętam ceny którą mi zasugerowano. Powiedziałem, że przez internet jest taniej i wtedy konsultant oświadczył mi o czasie trwania umowy, 19 lub 26 miesięcy. Dla internautów: niższy abonament = dłuższa umowa.

Ale każdy ma szansę na indywidualne negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się z końcem czerwca dzwonili tak i proponowali optimum za 54 zł tak tak wiem, że mniej się nie da ale i tak podziękowałam jak można przez internet mieć za 52 zł. A i bez ich łaski przy podpisaniu nowej umowy (dzisiaj dorwałam ich ulotkę) Optimum za 54 zł dekoder za 49 zł i aktywacja 1 zł, wiec bez łaski. Ale chciałam sie dowiedzieć co do umowy przez neta co z aktywacją jaka wtedy wychodzi kwota?

 

Piszesz o Canal+Optimum? Gdzie masz ofertę za 54 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się z końcem czerwca dzwonili tak i proponowali optimum za 54 zł tak tak wiem, że mniej się nie da ale i tak podziękowałam jak można przez internet mieć za 52 zł. A i bez ich łaski przy podpisaniu nowej umowy (dzisiaj dorwałam ich ulotkę) Optimum za 54 zł dekoder za 49 zł i aktywacja 1 zł, wiec bez łaski. Ale chciałam sie dowiedzieć co do umowy przez neta co z aktywacją jaka wtedy wychodzi kwota?

 

Piszesz o Canal+Optimum? Gdzie masz ofertę za 54 zł?

 

A czy ja pisałam o Canał+ Optimum? Nie, pisałam o zwykłym optimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie znam sie do konca dlatego pytam ?? Mam umowe na 19 mies od stycznia na pakiet start z opcja CANAL+ Czy np palcilem 22,90 potem chyba 34,50 a na koniec 45,90 chyba

Czy moglbym liczyc ze strony cyfry na np podpisanie nowej umowy (zamiast tej) na pakiet start z opcja CANAL+HD za 41zl miesiecznie, czy jednak nie ma takiej mozliwosci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości (negocjacja warunków umowy w trakcie jej obowiązywania). Natomiast możesz wypowiedzieć umowę ze względu na usunięcie kanału TVN Warszawa i podpisać nową na Canal+ Start za 43 PLN, chyba że uda Ci się renegocjować warunki obecnego kontraktu - również po wysłaniu wypowiedzenia. Takie wypowiedzenie należy wysłać do 30 czerwca br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli informacji

Bez większych przepychanek ;) - tzn jasne stwierdzenie z mojej strony ze jedynym kryterium jest w tym momencie (wypowiedzenie) cena i w zasadzie bez problemu: 47/mc, 15mcy umowa, C+Kompakt - czyli to co mnie interesowało - oczywiscie pierwsze propozycje i zagadywanie na poziomie 62 potem 56 zł ... ale krótko :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 30 czerwca wygasa mi druga umowa z Cyfrą (pierwsza 12.2008 - 12.2009), w maju w rozmowie telefonicznej otrzymałem niesatysfakcjonującą ofertę i postanowiłem wymówić, mając nadzieję że przyjdą z czymś lepszym. Dziś 27, a żadnego telefonu jeszcze nie otrzymałem. Mam pytanie do ludzi, którzy w tym siedzą, czy jest szansa żeby jeszcze zadzwonili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jest szansa. Mogą zadzwonić ostatniego dnia, a nawet parę dni po zakończeniu umowy, tak więc uzbrój się w cierpliwość i poczekaj jeszcze trochę. Ewentualnie możesz zadzwonić sam czy napisać maila z propozycją tego, co pozwoli im Ciebie zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli informacji

Bez większych przepychanek ;) - tzn jasne stwierdzenie z mojej strony ze jedynym kryterium jest w tym momencie (wypowiedzenie) cena i w zasadzie bez problemu: 47/mc, 15mcy umowa, C+Kompakt - czyli to co mnie interesowało - oczywiście pierwsze propozycje i zagadywanie na poziomie 62 potem 56 zł ... ale krótko :):)

I gdzie tu logika? :lol2: jak mi proponują 43zl za cyfra+ start :brawo:

Zostało jeszcze 3 dni i zegnaj cyferko. Zdaje kartę i cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa konczy mi sie z koncem lipca. Wypowiedzenie wyslane w zeszlym tygodniu.

 

Widze ze wiekszosc z Was w tym watku pisze o pakicie optimum. Ja jednak chcialbym ten nizszy pakiet Kompakt. Ile na ta chwile mozna wcyiaganac za pakiet Canal Plus Kompakt, dodadtkowo HD Kompakt, Multiroom, Wynajem dekodera HD i zakup zwyklłego dekodera bez dysku HD?

 

Dziekuje slicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzieckiem urodzin Cyfry ze stycznia 2010. Umowa do koną lipca. Wypowiedzenie wyslane i zarejestrowane. Obecnie w pakiecie posiadam Canal+ Optimum,MR,Pace.Za wszystko place smieszne 64 zl. Dzis drugi telefon z Cyfry-za to wszystko co mam do tej pory 120zl.Rozmowa nie trwala dlugo. Jestem w stanie max. dac 95zl. Jesli do polowy lipca nie dogadamy sie telefonicznie sprobuje droga mailowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Taka propzycja od konsultanta

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 15 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 64 zł miesięcznie (przez 15 pełnych miesięcy),

- opcja MULTI w cenie 58 zł 90 gr miesięcznie,

- opcja HD Optimum w cenie 11 zł miesięcznie,

- opcja Multiroom w cenie 15 zł miesięcznie,

- dzierżawa dekodera HD PVR w cenie 15 zł miesięcznie (przez 15 pełnych miesięcy).

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

 

Jeśli jest Pan nią zainteresowany, proszę o kontakt pod numerem telefonu 22 310 45 65.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Nie wydaje mi się że to dobra propozycja,płaciłem 129zł za Prestiż HD,bez opłaty za dzierżawę chciałem C+ Optimum.Multi i opcję HD.HD pvr bez opłat i multiroom za 15 zł.Da się utargować telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po raz kolejny na ekranie tv wyskoczyła wiadomośc od c+, niby dziś kończy się specjalna oferta przedłużeniowa dla mnie.

zatem mysle sobie ze w koncu podejme rękawice i zadzwonie, wczesniej było już kilka sms z propozycją super promocji bym dzwonił do nich, a wcześniej przez jakieś 2 tygodnie po wysłaniu wypowiedzenie usilnie próbowali sie do mnie dodzwonic.

konsultant się zgłasza i pyta o powód wypowiedzenia - wiec mówie ze cena po skonczeniu obecnej promocji jest wzieta z kosmosu i że ponad stówę płacił nie będę jak teraz mam 66,90 za optimum hdmix (gratisowe filmboxy do końca umowy, c+ i pvr).

i pytanie co mnie interesuje więc mówię że to co mam bez filmboxów i pierwsza propozycja - aż mi się cieplo zrobiło 104, dobrze ze siedziałem na podłodze bo bym spadł z krzesła.

c+ to naprawdę dostarcza emocji:)

lepiej niż niejeden dreszczowiec.

druga propozycja ale ważna tylko dziś to 79,90 też mnie nie porwała więc się pozegnałem zakończyłem rozmowę.

bo rozmówca z drugiej strony z tonu głosu nie nastrajał do dalszej dyskusji

ale po pierwszej propozycji nadal jestem w szoku toż to więcej niż dla nowych.

ciekawe ile osób się na to łapie skoro takie sztuczki proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko, umowa z cyfrą kończy mi się 30 czerwca, nie wysyłałam żadnego wypowiedzenia. Czy z dniem 1 lipca pozbawią mnie dostępu do kanałów czy będę mogła odbierać kanały, ale do zapłaty za ten miesiąc będzie normalna kwota bez przysługujących zniżek i umowa skończy się dopiero jak wyśle wypowiedzenie ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...