Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walcz o Canal+Optimum za 56 lub 57 zl albo Canal+Kompakt za 43/47 zł. W tym są kanały Canal+ HD. Za pozostałe kanaly HD dopłata 11 zł ale można je rownież dołozyć później w tej samej cenie bo to cena standard. Cena nie obejmuje dekodera PVR ani multiroomu - za każde z nich opłata 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro Ty już taką wiedzę posiadasz, to byłbyś tak miły i udzielił mi odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie, jednocześnie oszczędzając mi czytania ponad 450 stron?

Skoro chcesz zaoszczędzić na abonamencie u operatora to wykaż choćby minimum dobrej woli i spróbuj sam poszukać informacji na ten temat, a nie liczysz, że zarejestrujesz się na forum i ktoś za Ciebie odwali całą robotę bo moim zdaniem jest to zwykłe lenistwo. Dobrze wiesz, że nikt Ci nie każe czytać całego wątku bo wystarczy przejrzeć kilka ostatnich stron i tam jest sporo odpowiedzi na Twoje pytanie.

 

ps.Gdybyś dodał, że szukałeś informacji na ten temat, ale nic nie możesz znaleźć to może ktoś uwierzyłby Ci i wtedy pewnie pomoc uzyskałbyś bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, przepraszam. Przeczytałem kilka ostatnich stron i widzę, że jest tak jak pisze andyg - C+Optimum za 56/57 zł i C+Kompakt za 43/47 zł. Zastanawiam się tylko, o co walczyć bardziej - o niższą miesięczną cenę abonamentu, niższą cenę za dekoder (w pierwszej rozmowie padła propozycja 10 zł/mies.) czy o krótszą umowę? Z czego oni najbardziej schodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie za ile mozna max "wytargac' Start z Canal+,bez zadnych opcji dodatkowych? Poczytalem troche ale widze ze w "obiegu" sa wyzsze pakiety. Dzieki za info,dodam ze do 30.06 mam optimum z canal+ za 29 pln,wypowiedzienie wyslane i zarejestrowane

Obecnie, najniższe ceny pakietów abonamentowych z opcją CANAL+ to:

- CANAL+ START za 37zł/m-c

- CANAL+ KOMPAKT za 43zł/m-c

- CANAL+ OPTIMUM za 56zł/m-c

 

ps.Zapewne masz pakiet KOMPAKT, a nie OPTIMUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie miales dekodera dzierzawionego, to do aneksu mozna dostawic sd za 49/hd za 129, a do mr mozesz kupic sd za 99/hd za 149. Jednoczesnie nie ekscytujcie sie tymi umowami na 13 miesiecy, bo naprawde dostac ja obecnie moze nie graniczy z cudem, ale jest megaciezko i tylko abonentom, ktorzy mieli c+kom za 29/opt za 42. Poza tym jak napisal danio w przypadku optimum jest roznica 1zl, a przynajmniej sie ma zagwarantowana dobra promocje do konca wrzesnia, 2 miesiace dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam c+opt za 42 zł i umowa kończy mi się z końcem lipca. Zatem chyba najkorzystniej byłoby podpisać nową umowę na 15 miesięcy, by skończyć ją idealnie przed Świętami, prawda? Najniższa kwota za jaką udostępnią dekoder z nagrywarką to 10 zł/mies.? Jaką on ma pojemność - 250 czy 500 GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie przedłużyłem umowę która się kończy31 lipca 2011 na takich warunkach po długim boju;C+kompakt 47zł+hbo27+hd11 na15miesięcy z możliwością przejścia na wyższy pakiet za 57zł.Wypowiedzenie miałem wysłane.Konsultantka wielokrotnie się naradzała z szefem ,aż w końcu ugrałem to co chciałem.Trochę kręciłem że przeniosę się do kablówki i poskutkowało.Życzę wszystkim wytrwałości w negocjacjach.NOCO61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie za ile mozna max "wytargac' Start z Canal+,bez zadnych opcji dodatkowych? Poczytalem troche ale widze ze w "obiegu" sa wyzsze pakiety. Dzieki za info,dodam ze do 30.06 mam optimum z canal+ za 29 pln,wypowiedzienie wyslane i zarejestrowane

Obecnie, najniższe ceny pakietów abonamentowych z opcją CANAL+ to:

- CANAL+ START za 37zł/m-c

- CANAL+ KOMPAKT za 43zł/m-c

- CANAL+ OPTIMUM za 56zł/m-c

 

ps.Zapewne masz pakiet KOMPAKT, a nie OPTIMUM.

Wielkie dzieki za info, a co do pakietu to mam OPTIMUM ,korzystam z "okienka promo" od 02.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może przyda się innym.

Miałem umowę do końca czerwca. W maju otrzymałem list od Cyfry, z którego wynikało, że przygotowali dla mnie "super"ofertę. Jak się okazało nic nadzwyczajnego: 78+11paczka HD+15MR+15PVR.... W mailu przedstawiłem kontrpropozycję, czyli 58zł zamiast 78, reszta bez zmian. Niestety uparcie trwali przy swojej "super" ofercie, na co ja, bez żalu, wysłałem im wypowiedzenie umowy (ok 20 maja). Do dzisiaj nic się nie działo, zero kontaktu z ich i mojej strony, nawet zacząłem oswajać się z myślą jak nie oni to ktoś inny? Ciśnienia nie miałem. Godzinę temu zadzwonił konsultant. Absolutnie, bez żadnych negocjacji, umówiliśmy się na przedłużenie umowy o 15 m-cy, na proponowanych wcześniej przeze mnie warunkach ale bez multiroom'u, czyli: 57zł za C+Optimum, 11zł HD, 15zł PVR - chociaż z tego akurat zrezygnuję, zamiast płacić 15x15zł wole troszkę dołożyć i kupić swój własny). Aha mogłem wziąć C+Kompakt za 47zł. Umowa 19 miesięczna też wchodziła w grę ale zapowiedziano mi, że będzie droższa, więc machnąłem ręką.Jestem zadowolony.Do końca września '12 spokój.Później przyjdzie pewnie przeczekać te 2 miesiące na dvb-t do czasu promocji świątecznych :) Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach.

P.S.

Złote plusy zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MULTIROOM to opcja dodatkowa. W każdej chwili możesz z niej zrezygnować. W celu skorzystania lub rezygnacji z w/w usługi należy udać się do punktu sprzedaży.

ps.Nie wiem czy w celu aktywacji multiroomu nie będziesz musiał wziąć ze sobą karty abonenckiej, która obecnie posiadasz. Weź ją na wszelki wypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to w przypadku multiroomu nie może być mowy o "pełnych" okresach rozliczeniowych ponieważ przy korzystaniu z tej usługi opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty, nawet niepełny miesiąc użytkowania dwóch kart. Jeśli jest inaczej to niech mnie ktoś poprawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...