Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Achtung !!! Achtung !!!

 

Po kolejnej odmowie przyjęcia przeze mnie oferty na pakiet CANAL+ KOMPAKT za 47zł/m-c przez okres 15 miesięcy przedstawiciel CYFRY+ poprosił mnie o chwilę cierpliwości, a on w tym czasie spróbuje załatwić dla mnie coś ekstra u swojego przełożonego. Konsultant wrócił po dwóch minutach i zaproponował mi następujące warunki wycofania złożonego przeze mnie wypowiedzenia oraz przedłużenia okresu minimalnego mojej umowy:

 

CANAL+ KOMPAKT za 43zł/m-c z trzynastomiesięcznym okresem minimalnym umowy !!!

 

Ofertę przyjąłem...

 

ps.Aneks umożliwia migrację do oferty CANAL+ OPTIMUM za 56zł/m-c, ale bez prawa powrotu do pierwotnego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie kliku maili i konsultanci Cyfry rozwalają mnie na każdym kroku

 

Pierwszy zaproponował ogólnie kosmiczne warunki. Pominę aby się nie denerwować..

Po mojej ripoście drugi napisał

- pakiet Optimum za 63 zł 90 gr przez 19 pełnych miesięcy, - opcja HD Optimum za 11 zł przez 19 pełnych miesięcy, - zestaw Multiroom za 15 zł przez 19 miesięcy, - wynajem dekodera PVR za 15 zł przez 19 miesięcy.

 

No to stwierdziłem, że w konfiguratorze na stronie Optimum (nie Canal+) wychodzi 52 zł więc chyba jaja sobie robią

Po moim mailu przyszła odpowiedź

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że standardowa opłata za pakiet Optimum wynosi 69 zł. Zaproponowana w poprzedniej korespondencji cena uwzględnia zniżkę przez okres 19 miesięcy.

Proponuję przedłużenie Umowy na następujących warunkach:- Okres Minimalny Umowy - 19 miesięcy,- pakiet Optimum za 59 zł przez okres 19 miesięcy,- dzierżawa dekodera HD PVR za 15 zł miesięcznie przez okres 19 miesięcy.

 

Czy ja czegoś nie rozumiem? Próbując zamówić usługę przez stronę dostaje takie warunki: PAKIET:OPTIMUM 52 ZŁ OPCJE DODATKOWE: HD OPTIMUM - 9 KANAŁÓW 11 ZŁ/MIES. MULTIROOM - 0 KANAŁÓW 15 ZŁ/MIES. SPRZĘT PHILIPS PVR HD 15 ZŁ/MIES.

 

O co chodzi z tą opłata za pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz, jaki chaos, jakie głupoty? Czy masz choćby cień wiedzy o marketingu? To jest oczywista sprawa - jak się da sprzedać drożej, jak nie, to obniżyć cenę. To wie babcia Jadzia sprzedająca na targu marchewkę z ogródka, a dla Was to nie do pojęcia. Nie zachowujcie się jak obrażone sześciolatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtung !!! Achtung !!!

 

Po kolejnej odmowie przyjęcia przeze mnie oferty na pakiet CANAL+ KOMPAKT za 47zł/m-c przez okres 15 miesięcy przedstawiciel CYFRY+ poprosił mnie o chwilę cierpliwości, a on w tym czasie spróbuje załatwić dla mnie coś ekstra u swojego przełożonego. Konsultant wrócił po dwóch minutach i zaproponował mi następujące warunki wycofania złożonego przeze mnie wypowiedzenia oraz przedłużenia okresu minimalnego mojej umowy:

 

CANAL+ KOMPAKT za 43zł/m-c z trzynastomiesięcznym okresem minimalnym umowy !!!

 

Ofertę przyjąłem...

ps.Aneks umożliwia migrację do oferty CANAL+ OPTIMUM za 56zł/m-c, ale bez prawa powrotu do pierwotnego pakietu.

Skoro tak się dzieje jak piszesz, to Cyfra+ rzeczywiście walczy o abonenta. Widocznie uświadamia sobie, jak bardzo ciężko będzie, kiedy nadejdzie czas wypowiedzeń z okresu boomu via listopad, grudzień 2009 roku. Może to zatrzęś wszelkimi wcześniej uzyskanymi pomyślnymi wynikami statystycznymi. Wynikami, o które wraz telewizorkiem za złotówkę zawalczyła.

I to już Cyfrę+ gryzie! Chyba, że ponownie zgotują nam i tego również sobie życzę, podobną promocję via listopadowo-grudniową 2009. Nieprawdaż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz, jaki chaos, jakie głupoty? Czy masz choćby cień wiedzy o marketingu? To jest oczywista sprawa - jak się da sprzedać drożej, jak nie, to obniżyć cenę. To wie babcia Jadzia sprzedająca na targu marchewkę z ogródka, a dla Was to nie do pojęcia. Nie zachowujcie się jak obrażone sześciolatki.

 

Tylko że w żadnym sklepie nawet u pani Jadzi , nie ma różnych cen dla tego samego produktu.

Nie ma czegoś takiego że pani oferuje Ci buty Nike za 200 zł bo widzisz że jesteś słabo ubrany więc może Ci je wciśnie.

Ale jak zobaczy że trochę jednak potrafisz się ubrać no to sprzeda Ci je za 180 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się umowa kończy i rozmawiałem wczoraj z konsultantem no i oferta nie do przyjęcia - coś koło 65 zł na 19 miesięcy. W porównaniu z tym co teraz mam to ... to nie to. Sami tzn C+ się wkopała z tymi promocjami i teraz niech się zastanawiają jak utrzymac klienta. Obecnie płace 29 zł plus C+ za free i takie coś by mnie interesowało, no ale konsultant powiedział ze C+ z free to było z okazji 10 lat. Tak czytam posty i widzę ze jak się ich przydusi to mozna coś wywalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz, jaki chaos, jakie głupoty? Czy masz choćby cień wiedzy o marketingu? To jest oczywista sprawa - jak się da sprzedać drożej, jak nie, to obniżyć cenę. To wie babcia Jadzia sprzedająca na targu marchewkę z ogródka, a dla Was to nie do pojęcia. Nie zachowujcie się jak obrażone sześciolatki.

 

Nikt nie zachowuje się jak obrażony. Kolego to nie jest marketing tylko [beep].

Bo jak inaczej można nazwać proponowanie klientowi do odnowienia umowy cenę wyższą niż standardowa ?

Widziałeś może choć 1 "porządnego" sprzedawcę, który ogłasza się na stronie, że dany produkt kosztuje X a jak się do niego zgłosisz to X+10%, X+20% itp.

Jeżeli jeszcze trzymaliby się ceny to rozumiem ale co konsultant to inna cena ? I to do tego z :censored: wzięta ?

Dla mnie było by OK ogłaszaniem, że cena X a po negocjacjach schodzimy do X-10% czy X-20%. Ale odwrotnie ?

Dodatkowo żaden z konsultantów nie zaproponował mi oferty cenowej na to co dokładnie prosiłem. Nikt nie zachęcił do kontynuacji umowy.

Stoją na pozycji bierzesz a jak nie to spadaj. Sorki ale pracuje w branży "sprzedażowej" 15 lat i takie zachowanie wskazuje, że sprzedawca nie ma konkretnie zbudowanych strategii na przyszłość tylko rzuca się i miota aby zrobić "plan sprzedażowy". Na szczęście na rynku są też inni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz, jaki chaos, jakie głupoty? Czy masz choćby cień wiedzy o marketingu? To jest oczywista sprawa - jak się da sprzedać drożej, jak nie, to obniżyć cenę. To wie babcia Jadzia sprzedająca na targu marchewkę z ogródka, a dla Was to nie do pojęcia. Nie zachowujcie się jak obrażone sześciolatki.

 

 

Widziałeś może choć 1 "porządnego" sprzedawcę, który ogłasza się na stronie, że dany produkt kosztuje X a jak się do niego zgłosisz to X+10%, X+20% itp.

Jeżeli jeszcze trzymaliby się ceny to rozumiem ale co konsultant to inna cena ? I to do tego z :censored: wzięta ?

 

 

Cały Twój wywód bierze w łeb. Wiesz dlaczego? Bo zapominasz, że ceny podane na stronie Cyfry są dla NOWYCH klientów. Nie ma tam słowa, że można je uzyskać przy przedłużeniu umowy. Tak trudno Ci to pojąć? Chcesz mieć gwarancje uzyskania ceny ze strony Cyfry? Wypowiedz umowę i zawrzyj nową.

 

Wielu z Was o tym zapomina, a potem wyklinacie jaka ta Cyfra straszna. NIGDZIE na stronach Cyfry nie ma gwarancji cen na przedłużanie umowy. Zapominacie, że bierzecie umowę z promocyjnymi cenami tylko na czas jej trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście denerwujące jest to, że po 10 latach stażu w Cyfrze proponują mi abonament o 7 zł niższy od tego, który może mieć pierwszy lepszy gość "co Cyfry nigdy na oczy nie widział". Dzisiaj nie dba się o stałych klientów, którzy zapłacili już dziesiątki tysięcy złotych abonamentu. Napisałem do Cyfry, że propozycja nowej umowy zupełnie mi nie odpowiada - odpisali, zachęcając do negocjacji pod innym numerem telefonu. Zadzwoniłem i po 16 minutach rozmowy na mój koszt dowiedziałem się, że koniec końców, ostatecznie... nic się nie da zrobić i przedstawiona poprzednio oferta jest ostateczna. Świetny sposób negocjacji... gratuluję. Sam proponowałem wymiennie: dłuższą umowę (np. 24 miesiące), niższy abonament lub za ten sam abonament dodatkowe opcje programowe (np. pakiet HBO). Nic - jak grochem o ścianę, niczego nie mogę zrobić. Wtedy zapytałem co należy zrobić jeśli chcę wypowiedzieć umowę i zrezygnowac z Cyfry - przykre ale po 10 latach zmuszają mnie do takiej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zachowuje się jak obrażony. Kolego to nie jest marketing tylko [beep].

Bo jak inaczej można nazwać proponowanie klientowi do odnowienia umowy cenę wyższą niż standardowa ?

Ale przecież Cyfra proponuje Ci stawkę niższa niż standardowa. Wystarczy znać cenę standardową..

Cena standardowa dla pakietu Optimum, to 69pln Więc 63.90 to 5.10pln rabatu, a 59pln to aż 10pln rabatu. Więc w czym masz kolego problem? Najwyraźniej problem masz z własną niewiedzą i obwinianiu za ten stan rzeczy Cyfrę+. Ciekawe, czy zadzwonisz i przeprosisz tych konsultantów za swoją niewiedzę. Bo tu już śliny na języku pewno Ci braknie.

 

Dla mnie było by OK ogłaszaniem, że cena X a po negocjacjach schodzimy do X-10% czy X-20%. Ale odwrotnie ?

Ale przecież dokładnie właśnie tak zachowała się C+ wobec Ciebie. Więc o jakiej odwrotnej sytuacji piszesz? Ktoś Ci zaproponował Optimum za np. 75pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno przedłużałem umowę,sam zadzwoniłem i wiedziałem,że negocjacje cenowe nie będą łatwe.W sumie zależało mi na nowym dekoderze,MR i canal+,a pakiet kompakt mi wystarcza.Czytałem tu wypowiedzi innych,że uzyskują tę opcję za 47 zł,mi się nie udało,może dlatego,że nie wysłałem rezygnacji,w sumie 54 zł +15 mi odpowiada,a dla 7 zł nie będę się z konsultantem spierał.Rzeczywiście to rozmowa typu grochem o ścianę,a jak się wielu udało to gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem w sprawie kompakt do cyfry i dostałem taką odpowiedż

 

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że została dla Pana przygotowana oferta promocyjna:

 

- 19 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny Kompakt w cenie 38 zł przez okres 19 miesięcy kalendarzowych lub

- zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt w cenie 62 zł przez okres 19 miesięcy kalendarzowych.

 

W czasie Okresu Minimalnego brak jest możliwości zmiany wybranego zestawu promocyjnego na niższy.

 

Jeżeli jest Pani zainteresowana promocją, proszę o kontakt.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoją na pozycji bierzesz a jak nie to spadaj. Sorki ale pracuje w branży "sprzedażowej" 15 lat i takie zachowanie wskazuje, że sprzedawca nie ma konkretnie zbudowanych strategii na przyszłość tylko rzuca się i miota aby zrobić "plan sprzedażowy". Na szczęście na rynku są też inni....

 

 

Chwalisz się tym, że niby jesteś w branży a jakoś Twoje wywodu i obliczenia temu zaprzeczają. Policz sobie wszystko raz jeszcze i zobacz jak to naprawdę jest. I nie sugeruj się stroną Cyfry bo tam oferty dla obecnych abonentów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie. Panowie ja wojny z Wami toczyć nie chce bo i po jaka [beep]ę. Włazicie na mnie jakbyście się nie wyspali.

Ja napisałem co jest dla mnie dziwne i tyle.

Bo przecież mogę wypowiedzieć umowę, zdać dekoder i za 2 dni podpisać nową umowę. Dostać nowy dekoder, pilot i dodatkowo lepsze warunki cenowe.

Gdzie tu sens a gdzie logika ?

Przecież koszt wymiany mojego starego PVR, obsługi odbioru, pobrania itp jest całkiem spory.

Do tego niezadowolony Klient bo musi kombinować.

A jak już zrezygnuje to może przejść do konkurencji bo przecież został do tego jawnie zachęcony.

Sorry ale ja tu logiki NIE widzę i już.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem od tych [beep]i odbierać telefony, ostatnim razem jak zarzuciłem konsultantowi że daje mi gorszą ofertę niż nowym - powiedział że nowi płacą 99 zł za aktywację - trzykrotnie mi to powtórzył. Zadzwoniłem do dystrybutora - żadnej opłaty za aktywację nie ma - tylko 29 zeta za dekoder dokładnie jak na stronie cyfry ale to też zależy jaki się bierze. [beep]i normalnie [beep]i z ludzi robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...